Přejít k hlavnímu obsahu

Prvních 12 dnů po narozeninách je nejdůležitějším obdobím roku: Rozhodujeme o našem dalším osudu

Info ikona
psychologie

Narozeniny jsou speciální den, kdy vám nejen chodí gratulace a jste “zase o rok starší”, ale také to znamená, že startujete nový rok, ve kterém prožijete spoustu věcí. Jak strávit prvních dvanáct dní po narozeninách?

Narozeniny jsou pro spoustu lidí speciálním dnem. Někdo cítí smutek, že je zase o rok starší, jiný si ho chce užít se svými nejbližšími, oslavit den svého narození. Narozeniny mají magickou moc a mnohdy se týden před narozeninami zamýšlíme nad tím, co se v uplynulém roce stalo. Zkuste se týden před narozeninami zamyslet nad tím, že následující rok můžete strávit jinak.

Týden před narozeninami

  • odpusťte všem, kteří vám v minulém roce ublížili
  • pokud můžete, splaťte své závazky
  • udělejte si večer jen pro sebe a rekapitulujte

Důkazy, že se s vámi pokouší spojit strážný anděl: Máte zvláštní pocity nebo vídáte stejná čísla? Pak nad vámi bdí právě ten váš

Božské bytosti světla, které na nás dohlížejí a ochraňují nás. Věříte v andělskou existenci a další tajemné úkazy? Pak by vás mohlo zajímat, jakými způsoby se s vámi váš anděl strážný může spojit. Nalézáte bílá peříčka nebo cítíte přítomnost někoho dalšího? Možná je to právě váš anděl.
svetzeny.cz

Co dělat v narozeninový den?

Je to den, který si chcete především užít. A to je v pořádku. Naplánujte si večeři s přáteli, rodinou nebo jeďte na výlet, dovolenou nebo si dopřejte speciální péči. Během dne si udělejte deset minut čas, sedněte si o samotě a napište své plány na další rok. Určitě máte přání, sny a touhy. Sepište je. Pozor, musí být reálné. Sen být zpěvačkou, když postrádáte hudební sluch a hlas se vám pravděpodobně nesplní. Vše se pište, seznam schovejte a otevřete po roce, opět na narozeniny. Zjistíte tak, co všechno jste stihli splnit a co ne.

 

Info ikona
Žena s dortem

Jak strávit 12 dní po narozeninách?

První den po narozeninách

Věnujte ho sami sobě a svým aktivitám. Vynaložte úsilí, abyste něčeho dosáhli. Chcete zhubnout? Pak jděte cvičit nebo se zamyslete nad stravou. Chcete být více aktivní? Naplánuje si aktivity a pochůzky. Také se zaměřte na věci, které vás baví a ve kterých chcete pokračovat další rok.

Druhý den po narozeninách

Den jako stvořený na finanční otázky. Zamyslete se nad svými příjmy a materiálními věcmi. Jak plyne tento den, tak se bude formovat celý rok. Máte pravidelnou mzdu a zaplatíte splátku? Udělejte to tento den. Můžete jít také do banky a vložit nějaké finance nebo začít šetřit. Pozor, nepůjčujte si peníze v tento den!

Třetí den po narozeninách

Se zaměřuje na vaše nejbližší okolí. Chcete mít dobré vztahy se svými blízkými? Pečlivě vybírejte, s kým tento den budete v kontaktu, komu píšete, s kým půjdete na setkání. Budujte vztahy s lidmi, se kterými se chcete setkávat dlouhodobě. Obejděte se bez hádek nebo konfliktů, vyhněte se jim.

Info ikona
Žena

Vídáte na hodinách stejná čísla? Promlouvá k vám vesmír prostřednictvím kódů. Jedničky jsou počátkem duchovní cesty

Stává se vám, že když se podíváte náhodně na digitální hodiny, spatříte na nich stejná čísla jako 11:11 atp.? Možná už jste slyšeli, že si v tento okamžik máte něco přát. Podle numerologů k vám však promlouvá vesmír, kdy každá kombinace čísel má svůj specifický význam. Přečtěte si, co která čísla na hodinách znamenají.
svetzeny.cz

Čtvrtý den po narozeninách

Den vyhrazený péči o rodiče a rodinu obecně. Udělejte v tento den něco pro rodiče, jděte k nim na návštěvu, usmiřte se, pokud máte neshody, buďte spolu nějaký čas a mluvte o tom, co máte rádi. Nemyslete na budoucnost, raději vyčistěte vzduch a řešte to, co je mezi vámi už delší dobu.

Pátý den po narozeninách

Den jako stvořený pro děti, lásku, umění a potěšení. Projevte lásku ke svým dětem, připravte jim překvapení, posilujte s nimi své vztahy. Nemáte děti? Nevadí, určitě se v rodině najdou děti, které můžete v tento den navštívit, vzít je do kina, na zmrzlinu, připravte si nějakou kreativní činnost. Na konci dne se zaměřte na relaxaci.

Šestý den po narozeninách

Myslete na své zdraví, naplánujte si na tento den preventivní lékařské prohlídky, půst, očistné procedury, uvařte si zdravé jídlo a zkoumejte, jak na zdravou výživu. Věnujte svému zdraví velkou pozornost. 

Krevní skupina: Zjistěte, jaká je vaše osobnost, ale i logická a emoční inteligence podle japonské teorie Ketsueki-gata

Někteří lidé věří, že na charakterové rysy má vliv hodina narození, horoskop nebo třeba i krevní skupina. Tato teorie má své kořeny v Japonsku, kde na to hodně dají. Mohou se vás na to, jakou máte krevní skupinu zeptat ve fitness, u kadeřnice nebo třeba na úřadě.
svetzeny.cz

Sedmý den po narozeninách

Tento den je stvořen pro partnery. Věnujte jim pozornost, dopřejte si večeři, kino nebo jakékoliv jiné rande. Mohou se objevit sokové v lásce, s těmi zatočte. Upevněte s partnerem pouto. Single lidé? Věnuje energii sobě a tomu, jaký by měl být váš budoucí partner.

Osmý den po narozeninách

V tento den musíte udržet mysl v klidu. Proveďte nějaké očistné rituály, jděte do sauny, pořádně se osprchujte, očistěte. Snažte se o to, aby vaše mysl byla ten den čistá a pozitivně naladěná. Pusťte pryč to, co nemůžete změnit. Může nastat krize, neznamená to, že je vše špatně. Přijměte ji a nechte odejít.

Devátý den po narozeninách

Tento den je jako stvořený pro studium, kurzy a různá školení. Rozvíjejte se v kariéře, posuňte své dovednosti na novou úroveň. Nejdou vám jazyky? Zaměřte se na ně. Myslíte na nějaký kurz, který by vám pomohl v práci? Jděte na něj!

Info ikona
Kamarádky

Podzimní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu: Berany čeká nejhorší měsíc v roce, Raci mohou vyhlížet lepší zítřky

Jaký podzim čeká letos vaše znamení? Zjistěte, ve kterých oblastech se vám bude dařit a na co si naopak dávat velký pozor. Každé znamení zvěrokruhu bude mít silnější a slabší měsíce, jak na tom budete vy?
svetzeny.cz

Desátý den po narozeninách

V tento den se zaměřte na své postavení, kariéru a profesní realizaci. Úspěch je fajn, mít vlastní kariéru je pro mnohé lidi důležité, ale věřte, že nic není důležité než vaše čest. Chcete-li stoupat po kariérním žebříčku, pak si představujte, jak svou prací povyšujete na nové a nové pozice, až se dostanete ke své vysněné.

Jedenáctý den po narozeninách

Den, který klade důraz na vztah s přáteli. Myslete na své přátelé, jděte s nimi na večeři, splňte si své přání a mějte okolo sebe lidi, kteří si zaslouží ve vašem životě být. Udělejte si v tento den radost, pořiďte si něco, po čem toužíte.

Dvanáctý den po narozeninách

Den zahalený tajemstvím. Pozor na manipulace ze strany druhých lidí, dávejte pozor na své věci, mohou vám být odcizeny. Raději buďte doma, přemýšlejte a meditujte.

Zdroj článku