Přejít k hlavnímu obsahu

Vysoké teploty a sexy krásky v plavkách! Podívejte se, jak to sluší celebritám u vody

Léto s sebou nepřináší jenom grilovačky a pohodové chvíle, ale také krásky v plavkách u vody. Podívejte se, jak jim to sluší a zda se jejich dřina ve fitku přes zimní měsíce vyplatila.

Dominika Myslivcová

Dominika Myslivcová stihla dokonce už i letní dovolenou. V bílých bikinách vypadá skvěle!

Andrea Kalousová

Modelka Andrea Kalousová má výstavní postavu a letos už se jí stihla pochlubit na Costa Rice.

Simona Krainová

Modelka Simona Krainová má tělo bohyně snad od narození. Modelka pravidelně sdílí, jak na sobě tvrdě maká a nutno podotknout, že její dřina nese ovoce!

Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová si své tělo udržuje, mimo jiné, jógou. Kdybychom všechny vypadaly u jógy takto, myslím, že bychom nic jiného nedělaly.

Alice Bendová

Sexy fotky herečky Alice Bendové a léto patří dohromady. Štěstí, že léto teprve začíná a nás tak čeká ještě mnoho povedených fotek této krásné herečky.

Eva Decastelo

Herečka a moderátorka Eva Decastelo se celou zimu otužovala ve Vltavě a sdílela fotky, ze kterých doslova mrazilo. V letní sezoně Eva nepohrdne bazénem a její figuru by jí mohl leckdo závidět! 

Monika Marešová

Snad nikdo na sobě nemaká víc, než krásná Monika Marešová. Se svými fanoušky pravidelně sdílí svoji rutinu, díky které má tohle dokonalé tělo! 

A.n.d.u.l.a

Instagramová hvězda Aneta Chovanová má výstavní postavu už nějaký ten pátek. Kromě dávky vtipných videí na Instagramu, tak nabízí i božskou podívanou na její vypracované tělo.