Přejít k hlavnímu obsahu

Vzpomínáte na lesbické duo t.A.T.u.? Podívejte se, jak kdysi nevinně vyhlížející dívky vypadají dnes

Se vstupem do nového milénia se ve všech koutech světa v rádiích rozezněl hit Nas Ne Dogonyat od ruského popového dua t.A.T.u. Následoval podobně úspěšný hit All The Things She Said, od kterého uplynulo už dlouhých 20 let. Z dívek předstírajících lesbický vztah, které hity nazpívaly, jsou dnes dospělé ženy, kdy každá vede svůj vlastní a velmi odlišný život.

Gelerie: Lesbické duo t.A.T.u.dříve a dnes

Falešné lesbičky kvůli manažerovi

Možná si vzpomenete na hit Nas Ne Dogonyat, který zněl na mnoha diskotékách začátkem nového tisíciletí. Za hitem stálo ruské duo t.A.T.u, které tvořily členky zrzavá Lena Katina a brunetka Julia Volkova. Když pak v roce 2002 vydaly svůj debutový singl All The Things She Said v angličtině, staly se celosvětově známými. K tomu přispěla i jejich tehdejší kontroverzní image, kdy zpěvačky v oblečení pro školačky předstíraly lesbický vztah. Později přitom přiznaly, že vše ohledně jejich lesbického vztahu vymyslel jejich manažer, aby se lépe prodávaly jejich desky. Společně vystupovaly až do roku 2009, než se jejich kapela rozpadla. Znovu dohromady se daly v roce 2012, ale o pouhé dva roky později se jejich duo opět rozpadlo. Naposledy se spolu dvojice objevila na koncertě v roce 2016, kde nakrátko ženy odložily své neshody a zahrály singl Not Gonna Get Us. Od té doby spolu ženy již nespolupracovaly. Obě se sice objevily v ruském dokumentu z roku 2021, který sledoval vzestup a pád jejich skupiny t.A.T.u., ale odmítly poskytnout rozhovor současně.

Lena se podruhé vdala

Celým jménem Jelena Sergejevna Katina je v současné době je vdaná za multimilionářského obchodníka jménem Dmitrij Spidonov. Jedná se o její druhé manželství, kdy poprvé byla vdaná s rockovou hvězdou Sasho Kuzmanovičem, se kterým má syna Alexandra. Se Spidonovem se vzali začátkem června letošního roku v den jeho 40. narozenin. Ještě před svatbou mu byla Lena oporou, zatímco Spidonov podstoupil léčbu rakoviny štítné žlázy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Krokodýl Dundee Paul Hogan se ukázal po více jak roce veřejnosti! Milého dědečka ale nečekejte

Hvězda Crocodile Dundee Paul Hogan byl spatřen asi poprvé po více než roce, když vyřizoval pochůzky ve své „zločinecké“ a „bezdomovecké“ čtvrti v Los Angeles. Alespoň tak ji on sám nazývá. Mezi nejmilejší vysloužilé herce ovšem nepatří.
svetzeny.cz

Julia se paradoxně postavila proti homosexuálům

Julia Volková se dostala do titulků médií v roce 2013, když prohlásila, že konvertovala k islámu. Navzdory tomu, že s Lenou předstírala lesbické duo a v četných rozhovorech se vyjadřovala otevřeně ohledně své bisexuality, v roce 2014 vyvolala obrovskou vlnu nevole svých fanoušků, když během jedné talk show měla silně homofobní proslov. V něm mimo jiné řekla, že svého syna odsoudí, pokud se ukáže, že je gay. „Věřím, že skutečný muž musí být skutečný muž. Muž nemá právo být b*zerant,“ řekla v rozhovoru. Také vyjádřila svůj názor, že dvě ženy spolu nejsou totéž, co jsou dva muži. „Zdá se mi, že lesbičky vypadají esteticky mnohem lépe,“ řekla. Její slova odsoudila i její bývalá kolegyně z kapely. Volkova se později svá slova pokoušela zmírnit a trvala na tom, že miluje gay fanoušky tATu. Po operaci, kterou podstoupila v roce 2012, je její hlas velmi hluboký a velmi ochraptělý. Sama uznala, že ačkoliv je její hlas dnes již lepší, hit Nas Ne Dogonyat by již nedokázala zazpívat - podle ní by to prý dokázal ostatně jen málokdo.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zdroj článku