Přejít k hlavnímu obsahu

Kvíz: Pořadí, ve kterém otevřete dveře, ukáže vaše pravé já

Jaké je vaše pravé já? To ukáže náš zábavný kvíz. Je úplně jednoduchý a zjistíte díky němu zajímavé věci, které se týkají vás a vašeho života. Budete příjemně překvapeni, co o vás vypovídá pořadí otevření dveří na obrázku.

Návod

Zjistěte o sobě zajímavé věci díky tomuto zábavnému kvízu, který odhalí vaše pravé já. Jak na to?Podívejte se důkladně na fotografii níže. Jsou na ní vyobrazeny černé, bílé, modré a růžové dveře. Vaším úkolem je dveře postupně je otevřít. Příklad: První otevřete černé dveře, jako druhé bílé dveře, v pořadí třetí růžové dveře a jako poslední modré dveře. Soustřeďte svou mysl a vyberte, v jakém pořadí dveře budete postupně otevírat. Nikam nespěchejte a dopřejte si dostatek času, abyste si promysleli, jaké pořadí zvolíte. Poté si jej zapište na papír a podívejte se na výsledky.

Info ikona
Koláž dveře
Mohlo by se vám líbit

Psychologický test: Vyberte si místo, které vás nejvíc děsí a zjistěte, co vám v životě schází

Míváte někdy pocit, že vám v životě něco schází, ale nevíte přesně, co to je? Vyzkoušejte náš psychologický test, který vám prozradí, co vám v životě chybí. Stačí si vybrat jeden z osmi děsivých obrázků a přečíst si jeho výklad.
svetzeny.cz

Symbolika dveří

Možná už tušíte, že barvy dveří mají v sobě skrytou symboliku. Každá značí určitou sféru života. Bílé dveře se pojí s vaším osobním životem. Černé dveře jsou symbolem všeho negativního ve vašem životě. Modrá je barvou vašeho zaměstnání či byznysu. A růžová je symbolickým vyjádřením partnerství, lásky a vztahů.

Bílé dveře

Bílé dveře byly první, které jste otevřeli? Pak to značí, že jste člověk, který se o sebe velmi dobře stará. Jste sebevědomá osobnost.

Otevřeli jste je jako druhé v pořadí? V tom případě rozhodně máte hrdost a sebeúctu. Nemáte problém dát vaše zájmy načas stranou.

Byly bílé dveře vaší třetí volbou? Pak to značí určitou rezignaci na váš osobní život. Také můžete postrádat sebevědomí a mít sklony k pesimismu.

Pokud jste bílé dveře otevřeli až jako poslední, v podstatě jste ztratili zájem o svůj osobní život. Pomáháte všem okolo, ale na sebe zapomínáte.

Růžové dveře

Byly růžové dveře vaší první volbou? V tom případě jste ve vztahu velmi šťastní nebo jste se možná právě zamilovali. Každopádně je pro vás milostný život teď prioritou.

Otevřeli jste je jako druhé v pořadí? Pakliže je tomu tak, pak to značí, že jste ve vztahu spokojení, případně, že jste vyrovnaný člověk.

Růžové dveře byly třetí, které jste otevřeli? V tom případě se váš vztah nikam nevyvíjí nebo jste sami a již jste si odepřeli právo být milováni a milovat.

Pokud jste růžové dveře otevřeli až jako poslední, značí to, že je váš milostný život v troskách.

Mohlo by se vám líbit

Psychologický test: Zapojte fantazii a odpovězte na 6 otázek, dozvíte se o sobě překvapivě pravdivé věci

Chtěli byste se o sobě dozvědět zajímavé věci? Pak postačí, když zapojíte fantazii a odpovíte na šest jednoduchých otázek. Test je založen na imaginární představě procházky hradem, kdy zapojíte fantazii a vyberete si jednu možnost nejbližší vaší představě.
svetzeny.cz

Modré dveře

Modré dveře byly první, které jste otevřeli? V tom případě jste kariérista, který svou prací žije. Honíte se za penězi a ostatní sféry života upozaďujete.

Otevřeli jste je jako druhé v pořadí? Pak práci věnujete hodně svého času, možná jí dokonce vyplňujete určitou „mezeru“, například chybějící vztah.

Byly modré dveře vaší třetí volbou? V tom případě jste se svou prací spokojeni.

Pokud jste modré dveře otevřeli až jako poslední, značí to, že nemáte rádi svou práci. Děláte ji jen proto, abyste si vydělali na živobytí.

Černé dveře

Byly černé dveře vaší první volbou? Pak to znamená, že jste v depresi. Černá barva dveří zvolená jako první může poukazovat na špatný psychický stav.

Otevřeli jste je jako druhé v pořadí? Tato volba značí, že se uzavíráte před světem. Často si je jako druhé zvolí teenageři, kteří se cítí nepochopení.

Černé dveře byly třetí, které jste otevřeli? Pak existuje oblast života, se kterou jste velmi nespokojeni, kvůli tomu se necítíte úplní.

Černé dveře jako čtvrté symbolizují chuť do života a dobrou psychickou kondici.

Jaké pořadí jste si zvolili vy?


 

Zdroj článku