Přejít k hlavnímu obsahu

Katy Perry: Orlando Bloom mi pomohl překonat depresi

Info ikona

Zpěvačka v rozhovoru ocenila svého snoubence, herce Orlanda Blooma, za psychickou podporu, kterou jí poskytl a pomohl jí dostat se z deprese.

Před dvěma roky trpěla americká hvězda depresemi, protože fanoušci nepřijali její nové album příliš dobře. Právě roky 2017 a 2018 pro ni představovaly ty nejhorší chvíle, kdy nedokázala ani vstát z postele. „V minulosti se mi vždy podařilo tyto okamžiky překonat,“ uvedla Katy v rozhovoru pro Vogue India, „ale během těch dvou let jsem spadla na úplné dno a musela jsem opravdu pracovat na svém duševním zdraví,“ přiznala zpěvačka. „Největší lež, kterou jsem jako umělkyně řekla, je, že musím žít v bolesti, abych mohla vytvořit. Nechci takhle žít celý život jen proto, abych mohla psát skvělé texty.“

Musela se naučit hledat vlastní hodnotu v něčem jiném než je úspěch v hudebním oboru a uznání veřejnosti. Zpěvačka, která trpěla záchvaty úzkosti, v rozhovoru mluvila také o výhodách transcendentální meditace. Třicetileté zpěvačce se podařilo vyhrát svůj boj s depresí, se kterou bojovala několik let, i díky pomoci svého snoubence Orlanda Blooma, po jehož boku našla dlouho hledaný „klid“. 

Klid po boku Orlanda

Herec požádal zpěvačku o roku loni na Valentýna, svatba by měla proběhnout na konci tohoto roku. O svatbě nechce sdělit žádné podrobnosti, jisté pouze je, že tam chce mít svou velkou rodinu. Pár má mnoho společného. Oba mají své fanoušky, zajímají se o ně média, prošli si manželstvím a všechno, co společně prožili včetně rozchodu, jen posílilo jejich pouto. „Nikdy jsem neměla partnera, který byl ochotný pustit se do nějaké duševní očisty jako Orlando. Je to opravdu vyčerpávající výzva, protože musíte čelit věcem, které se vám nelíbí, ale posílilo nás to,“ vypráví. 

Doma funguje jako oddaná nevlastní matka pro Orlandova osmiletého syna Flynna. „Užíváme si čas s Flynnem. Chodíme do kina nebo do zábavních parků... Neustále podnikáme zábavné věci, “ říká s úsměvem Katy.