Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení zvěrokruhu, která mají největší smůlu. Patří sem Rak, ale i Blíženci

Info ikona
Horoskop

Raději si dávejte pozor na následující znamení zvěrokruhu, protože ať jsou kdekoli, obvykle tam vládne chaos: jsou považováni za skutečné nešťastníky a magicky přitahují neštěstí. Patříte mezi ně?

U níže zmíněných znamení zvěrokruhu bohužel ne vždy jde vše podle plánu. Často je pronásleduje neštěstí. Mnoho věcí se však také děje z jejich špatného přístupu. 

1. Rak

Lidé ve znamení Raka prostě nedokážou zapomenout na špatné chvíle. Zaseknou se a neustále se sami sebe ptají, proč se věci pokazily. Rak se obviňuje z věcí, které se staly – a jeho negativní postoj má také negativní důsledky. Není tedy divu, že má smůlu.

Přichází listopadový krvavý úplněk bobra, který pořádně zamíchá s našimi životy. Energie bude enormní

svetzeny.cz

2. Kozoroh

Kozoroh je perfekcionistické znamení zvěrokruhu. Své cíle si klade vysoko a chce jich dosáhnout. Někdy má ale na sebe příliš vysoké nároky a dostává se pod tlak. Když Kozorozi nedosáhnou svých cílů, trestají se ještě větší prací a sebekázní – a pak dělají další a další chyby.

Náš tip: Kozorohové by se měli naučit vážit si maličkostí v životě a být na sebe hrdí.

3. Blíženci

Lidé narození ve znamení Blíženců jsou velmi ambiciózní a neustále usilují o změnu. Chtějí naplnit svůj život vzrušením a novými věcmi, ale často je brzdí jejich nerozhodnost. Blíženci se bojí dělat špatná rozhodnutí, a proto raději zůstávají tam, kde jsou nešťastní, než aby něco změnili. S tímto přístupem mají prostě smůlu.

Hitem TikToku je video s výrobou lektvaru, který podpoří růst a hustotu vlasů. Postačí vám jediná bylinka za pár korun

svetzeny.cz

4. Vodnář

V hlavě Vodnáře vládne čistý chaos. Zapomenutá schůzka sem, zpackaná schůzka tam. Vodnář zoufale potřebuje svého vlastního asistenta, aby si dal život do správných kolejí. Není divu, že neustále dělá chyby.

Náš tip: Vodnáři jednoznačně potřebují kalendář schůzek – pak mohou svůj smolný život konečně hodit za hlavu a přestanou dělat chyby.

Zdroj článku