Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop plný vášně: Býci budou experimentovat, Panny vsadí na lechtivé hry a Lvi naopak poleví ve svém snažení

Info ikona
Erotický horoskop na víkend

Chladný říjen sám o sobě vybízí k domácímu povalování, pohodě a tulení s partnerem. Je to ideální čas pro romantické chvilky při svíčkách s milovanou osobou, kterou možná nyní zanedbáváte. Jaký je váš erotický horoskop pro tento víkend?

Blíží se říjnové novoluní, kdy spolu s ním probíhá i zatmění Slunce, to vše přináší spoustu změn, silné energie i emocí. Jaké věci vás během víkendu čekají? Můžete se těšit na romantický víkend plný vášně nebo přijde čas na nová dobrodružství? Přečtěte si svůj horoskop.

Berani

Pro Berany přichází ideální chvíle pro hýčkání jejich partnera. Nudný a tradiční sex s vámi nemá nic společného, tento víkend ucítíte velký příval energie a budete po svém partnerovi toužit. Nebudete chtít vylézat ani z postele.

Býci

S přicházejícím podzimem se ve vás probouzí divokost, nebojíte se experimentovat a místo víkendového úklidu se raději zaměříte na svého partnera. Zkuste vymyslet něco nového, jako jsou masáže nebo experimentování s čokoládou.

Blíženci

Právě pro Blížence je ideální čas na nějakou tu romantiku, která vám poslední dobou chybí. Popusťte uzdu fantazii a zapomeňte na pracovní starosti. Je nutné si s partnerem promluvit, to vám vždy zlepší náladu a pak budete správně naladěni.

Horoskop: Nejhorší vlastnosti podle znamení zvěrokruhu

svetzeny.cz

Raci

V posteli máte raději klasiku, ale tento víkend to můžete trochu okořenit. Zkuste s partnerem zaskočit na lahodný koktejl nebo na romantickou procházku, která vás správně naladí. Chybí vám totiž to správné uvolnění, které už týdny potřebujete.

Lvi

Lvi patří mezi sexuálně aktivní znamení, o tom není pochyb. Přesně víte, po čem toužíte a ani v posteli nezahálíte. U vás platí spíše pravidlo poklidnějšího večera mazlení při filmu než zběsilé sexuální polohy.

Panny

V létě vaše sexuální aktivita trochu stagnovala, proto je teď správný čas na nějakou tu vášeň, která se ze vztahu pomalu vytrácí. Můžete vyzkoušet erotické deskové hry, které vás povedou po stezce blaha.

Váhy

Pro váhy je vhodný čas pro originální hrátky, které se nebudou konat doma. Rezervujte si hotel nebo nějakou malebnou chatu s výhledem na přírodu. Váš vztah potřebuje nějakou vzpruhu a tento víkend přichází váš čas, tak toho využijte.

Štíři

Toužíte po romantických chvilkách, ale váš partner to vidí jinak. Pokud nejste zadaní, běžte se bavit někam do baru nebo za přáteli na oslavu. Zadaným se zase otočí karta a říjnový víkend ovlivněný novoluní vám přinese příval nové lásky ke stávajícímu partnerovi, kterou mu budete chtít ukázat.

Přichází říjnové novoluní ve znamení Štíra: Předpověď toho, co nás čeká a nemine

svetzeny.cz

Střelci

Střelci se do všeho pouští po hlavě a nebojí se vzájemné blízkosti. Zkuste proto tento víkend připravit pro milovanou polovičku nějaké to romantické překvapení, jako je například večeře při svíčkách, květiny nebo nějaký malý dáreček, který potěší.

Kozorozi

Pro svého partnera uděláte to, co mu na očích uvidíte, ale chybí vám, že vám to moc nevrací. Zkuste být méně rozdávační a nebojte si dupnout. Požádejte o masáž těla, reakce partnera vás mile překvapí a kdo ví, kam to dále povede. Možná výměnou rolí?

Vodnáři

Vodnáři mají pro celý podzim značnou sexuální aktivitu, ať už jsou zadaní či nikoliv. Dávejte si pozor na zakázané ovoce, ať kvůli tomu nepřijdete o partnera. Místo toho se ho snažte potěšit romantickým, ale i erotickým vzkazem.

Ryby

Vaše sexuální energie se často mění podle vaší aktuální nálady, zkuste tento víkend méně myslet a více konat. Překvapte svého partnera nějakou sexuální hračkou, která okoření váš vztah a nepůjde o klasickou rutinu.

Zdroj článku