Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nejhorší vlastnosti podle znamení zvěrokruhu

Odhalte skryté vlastnosti lidí ve vašem okolí. Horoskopy toho umí prozradit opravdu hodně, ať už jde o lásku, peníze nebo třeba pracovní úspěchy. Podle jednotlivých znamení zvěrokruhu můžete zjistit například i to, jaké nejhorší vlastnosti jednotlivá znamení mají. Berani patří mezi arogantní jedince, Býci jsou extrémně tvrdohlaví.

Osobnostní rys člověka umí v mnohém napovědět, jak s ním jednat nebo jak ho minimálně odhadnout a tím pádem vědět, na čem ve skutečnosti jste. Každé znamení má ty dobré i ty špatné vlastnosti. Podívejte se, jaké nejhorší vlastnosti mohou potkat jednotlivé znamení zvěrokruhu. 

Dotěrný a arogantní Beran

Berani obvykle přesně vědí, co chtějí a jdou si za tím. Pokud nedostanou to, co chtějí, umí ztropit pořádnou scénu, kterou jen tak někdo neviděl. Existuje jen jeden správný názor a to je ten, který vyřkne právě Beran. Nemají rádi, když s nimi druzí nesouhlasí a umí se za svou pravdu bít do krve, i když pravdu nemají.

Tvrdohlavý Býk

Tvrdohlavost nutně nemusí být špatná vlastnost, ale když se Býk zasekne, nehne s ním žádná hybná síla. Jsou ti nejzatvrzelejší tvorové na světě. A to někdy může být pěkně nepříjemné. Býci si vždy prosadí své, bez ohledu na to, zda mají nebo nemají pravdu. 

Nedůtkliví Blíženci

Blíženci jsou v podstatě dva lidi v jednom a tedy okolo sebe mohou často šířit zmatky, váhání a jejich rozhodování zabírá mnoho času. Žijí si ve svém vlastním světě, ve kterém jsou jejich pravidla a pro nikoho dalšího tam místo není. Než se dočkáte kloudné odpovědi, trvá to. Pokud se jim něco nechce a vy na ně naléháte, budou vás ignorovat.

Mohlo by se vám líbit

Znamení zvěrokruhu, která jsou nejlepšími milostnými partnery: Kdo je nebo není skvělý v posteli?

Znamení zvěrokruhu může odrážet nejen chování a charakter, ale i to, jací jste v posteli. Každý má své preference a pokud hledáte svého vysněného partnera možná vám právě znamení zvěrokruhu poskytne potřebné odpovědi. Která tři znamení jsou nejlepší v posteli a která naopak tolik ne?
svetzeny.cz

Falešní Raci

Punc neobyčejnosti a hlavně dokonalosti, to je něco, co Raci o sobě všude rozhlašují. Chtějí, aby lidé okolo nich k nim vzhlíželi a měli je za ty, kteří jsou neobyčejní a speciální. Pro svou pravdu neváhají použít i lži a nepravdy, které z nich dělají falešné znamení.

Vychloubační Lvi

Lvi jsou znamení milující chválu a především pozornost. Rádi na sebe strhnout veškerou pozornost a pokud je někdo dostatečně neoceňuje, vadí jim to. Chtějí a potřebují, aby se svému okolí mohli vychloubat a pokud je dostatečně neopěvují, se zlou se potáží. Lvi si myslí, že jsou lepší než všichni ostatní.

Soudící Panna

Lidé narození ve znamení Panny  soudí všechny okolo sebe. Mají přesný řád, jsou organizované a pokud jsou lidi okolo nich, velmi rádi je soudí  a říkají, co je na druhých špatně. To si přirozeně lidé nenechají líbit a tak se stane, že Panny v konečném důsledku zůstávají sami.

 

Info ikona
žena
Mohlo by se vám líbit

Déjà vu: Pocit, že jste přítomný okamžik už zažili, může být vzkazem, který k vám vysílá vesmír, ale i vzpomínkou na minulý život

Zdálo se vám někdy povědomé něco, co jste nemohli nikdy prožít? Pak jste možná jedni z těch, kteří už se setkali s fenoménem déjà vu. Je to vzkaz z vesmíru, varování andělů, vzpomínka na minulý život nebo pouhopouhé zmatení mysli?
svetzeny.cz

Pasivně agresivní Váhy

Váhy nemají rády rozbroje a k smrti nerady se hádají, takže udělají cokoliv, aby se hádkám vyhnuly. Raději utečou ze scény, řeknou i to, co si úplně nemyslí a nechtějí být ti, kteří něco mají rozhodnout nebo dát za pravdu jedné či druhé straně. Pasivně agresivní chování je pro ně přirozené.

Ohromující Štíři

Štíři mají potřebu druhé ohromit, okouzlit a vyrazit jim dech tím, jak skvěle se mají a jak perfektně se jim daří. Tato touha je někdy zbytečně sebestředná. Štíři mají pocit, že je druzí musí neustále jen uznávat, klanět se jim. Ne všechno na světě se točí okolo vás, milí Štíři...

Izolovaní Střelci

Střelci jsou rádi sami a to není nic, co by mělo být špatně, někdo má prostě rád samotu více, než ti druzí. Ovšem pokud se chcete se Střelci maličko přátelit, obvykle vám dají dostatek důvodů k tomu, proč je nechat být. Žijí ve svém malém světě, do kterého nikoho nepustí a pokud se do něj přeci jen někdo dostane, velmi rychle ho z něj dostanou pryč.

Mohlo by se vám líbit

Největší sukničkáři dle znamení zvěrokruhu: Blíženci jsou notoričtí nevěrníci, do Kozoroha byste to neřekli

Kdo jsou největší sukničkáři podle zvěrokruhu? Některá znamení mají tendence být nevěrná více než jiná. Často jsou jako notoričtí záletníci zmiňovaní Blíženci, ti však nejsou jediní, kteří podvádějí svého partnera a vyhledávají vášnivé románky.
svetzeny.cz

Bezemoční Kozoroh

Kozoroh velmi rád potlačí své emoce, hlavně aby nic necítil. Raději si vše vyřeší rozumem, bez použití citu. Bez mrknutí oka zničí všechno, co se jim nehodí a nelíbí, zkrátka je to jejich rozmar. Že by měli myslet na druhé? To u nich opravdu nehrozí.

Manipulativní Vodnář

Vodnáři si dvakrát promyslí to, co chtějí říct a mluví jen tehdy, pokud to zapadá do jejich plánu. S lidmi umí skvěle manipulovat a vždy dosáhnou toho, co ve skutečnosti chtějí. Neštítí se použít lež jako prostředek k dosáhnutí jejich cíle a poté předstírají, že oni ve skutečnosti nic neudělali a jsou také oběti.

Příliš citlivé Ryby

Ryby jsou příliš emocionální, příliš citlivé a všechny prohry a překážky nepřeskočí, místo toho si nahlas a rády stěžují, pláčou strhávají na sebe rády pozornost, aby jim někdo pomohl a oni nemuseli hnout ani prstem. Emoce dost často přehrávají, jen aby je litovali.

 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku