Přejít k hlavnímu obsahu

Typologie: Co o vás prozradí tvar vašeho obličeje?

Info ikona
Typologie obličeje

Ve tváři je vepsán náš život. Všichni známe věštění z dlaní, nicméně už na první pohled můžete odhadnout základní vastnosti dané osoby.
Že nevěříte? Tak se přesvěčte!

Co je typologie obličeje?

Typologie obličeje neboli fyziognomie je nevěděcká nauka, podle které lze díky vzhledu, konkrétněji obličeje člověka, rozpoznat jeho povahu a vlohy.

Co prozradí váš obličej?

Základní rysy osobnosti jde údajně vyčíst už při prvním pohledu na člověka. Rozpoznáte přátelského, odměřeného nebo ambiciózního člověka. Už od narození nese náš obličej jisté rysy, které se v průběhu let mění, ale ne nijak extrémně. Obličej můžeme tedy vnímat jako mapu naší osobnosti.
 

Základní rozdělení osobností podle obličeje

  1. Kulatý a oválný obličej

    Tento typ obličeje mají lidé, kteří jsou ambiciózní, praktičtí a postupují v životě podle jistých pravidel a řádů. Nejsou to ale žádní suchaři. Působí velmi přátelsky a v jejich okolí se člověk cítí komfortně. Lidé s kulatým a oválným obličeje rovněž ctí hodnoty a mají smysl pro spravedlnost.

  2. Obličej trojúhelníkový nebo ve tvaru srdce

    Intelektuál, který rychle myslí a má výbornou paměť. Rádi vše ovládají a čím mají užší čelo, tím je tato vlastnost více dominantní. Díky svým vlastnostem velmi často okusí úspěch. Jsou kreativní, senzitivní a lehce se dostanou do stádia nudy nebo apatie. Důležitou vlastností těchto lidí je náladovost.

  3. Čtvercový nebo obdélníkový obličej

    Tento člověk je rozený vůdce. Velmi přímý, inteligentní, praktický a i fyzicky silný. Stejně jako je silné jeho tělo, jsou silné jeho názory, rozhodnutí a vůle. Lidé se čtvercovým nebo obdélníkovým obličejem mají analytickou mysl a velmi břitký smysl pro humor.

Profily obličeje

Ano, i profil vašeho obličeje o vás hodně vypoví!

Vypouklý“ profil patří člověku, který je netrpělivý a postrádá koncentraci. Jedná se o člověka velmi aktivního, který je sice hovorný, ale poslouchat vaše starosti určitě nebude.

Vertikální profil najdete u člověka, který chce vždy jen to nejlepší. Je neústupný a chladný. Jeho názor je všechno a vy nikdy nebudete mít pravdu. Je to ale také člověk velmi zvídavý, který chce všemu přijít na kloub.

 

Tento den je šťastný pro všechna znamení zvěrokruhu

svetzeny.cz

Nevyhazujte pecku z avokáda. Je to nejcennější část

svetzeny.cz