Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Tato tři znamení zvěrokruhu mají tento týden štěstí na své straně. Týká se to i vás?

Na týden do 21. června se mohou těšit především tři znamení zvěrokruhu. Hvězdy předpovídají týden plný štěstí. Nemusí se jednat o výhry milionů nebo povýšení na ředitele firmy, ale o drobnosti, díky kterým si uvědomíte, že máte fajn život.

Následující dny budou pro určitá znamení zvěrokruhu ve znamení radosti, štěstí a dobré nálady. Dosáhnete všeho, co jste si předsevzali, a můžete z tohoto týdne vytěžit opravdu maximum – hvězdy jsou na vaší straně!

Blíženci

Blíženci budou mít kolem sebe tři planety, které je budou podporovat v příštích několika dnech. Mars, Merkur a Venuše pomáhají tomuto znamení zvěrokruhu vše ulehčit a probudit v něm uvolnění a pocit lehkosti. Blíženci se musí nyní připravit na velkou dávku štěstí, který se nezadržitelně blíží! U Blíženců je optimismus na prvním místě, protože v soukromém životě i v práci vše běží jako hodinky!

Rak

Zrozenci ve znamení Raka se tento týden mohou také těšit na velkou porci štěstí. Slunce je ve znamení Raka a dělá z něj nejzářivější centrum všeho! Citlivé znamení zvěrokruhu bude proto v příštích několika dnech obzvláště dobře přijato okolím a jeho přesvědčivé schopnosti budou dechberoucí. Pro Raka tento týden platí: Máte plnou planetární sílu a váš optimismus nemůže nic pokazit.

Vodnář

Vodnář je právě teď neuvěřitelně aktivní a snad se mu o rýsují konkrétní vize do budoucna. Planety Merkur a Venuše zajišťují, že Vodnář přemýšlí úplně jinak, než je jeho zvykem a představuje si věci, na které nikdy předtím nepomyslel. Znamení zvěrokruhu by se však nemělo do ničeho vrhat po hlavě, ale nejprve své kroky dobře promyslet. Štěstí je na vaší straně, ovšem nesmíte toho nadužívat!