Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Desáté znamení v pořadí zažije týden snů. Kozoroha čeká jízda na vlně štěstí celý následující týden

Info ikona
horoskop

Druhý listopadový týden je pro téměř všechna znamení zvěrokruhu plný vzestupů a pádů. Jen jedno z nich se veze na vlně štěstí a má před sebou absolutně dokonalý týden.

Novoluní 4. listopadu nás všechny opravdu zasáhlo. Není divu, vždyť se odehrávalo ve znamení Štíra. Nicméně, zatímco některá znamení zvěrokruhu nyní potřebují oddech, aby se zotavila z obtížné energie, zdá se, že Kozoroh prošel magickou transformací. Před sebou má jeden z nejlepších týdnů tohoto roku.

To je důvod, proč přuchází pro Kozoroha týden snů

Kozoroh získává vztlak od šesti vesmírných těles, které jsou příznivé pro jeho znamení: Uran, Venuše, Merkur, Slunce, Neptun a Mars ho doslova zahalí do oblaku štěstí a zajistí, že vše, do čeho se nyní pustí, uspěje. Nyní je ten nejlepší čas vložit nápad do své práce, udělat další krok v lásce (a rodině?) a začít "pohádky" ve vaší mysli aplikovat do praxe. I „maličkosti“ jsou nyní pro Kozorohy snadné – co takhle pohlídat si vánoční dárky?

Pozor na nemoce

I když vás žádná závažnější nemoc nebude trápit, musíte si dávat pozor na menší nemoci, jako je rýma a kašel kvůli měnícímu se počasí. Navzdory tomu se úspěšně vyhnete psychickému stresu. Tento týden vás bude motivovat k investicím a možná vás díky tomu někdo ovlivní. To je důvod, proč vám doporučujeme, abyste se právě teď vyhnuli jakýmkoli riskantním nebo nelegálním investicím, jinak se můžete dostat do velkých problémů. Celý týden bude z hlediska rodinného života příznivý. Pomůže vám získat podporu členů rodiny a vést klidný život.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.