Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Z těchto znamení zvěrokruhu se stanou jiní lidé, když jsou zamilovaní

Info ikona
Láska

Nakonec najdete dlouho očekávanou lásku a někteří z nás se změní k nepoznání. Po zamilování mají určitá znamení zvěrokruhu tendenci se transformovat do úplně jiných lidí. Jste jedním z nich?

Motýlci v břiše a bum – jste zamilovaní až po uši. Máme potom oči jen jeden pro druhého a okolní svět jde stranou. I když někteří z nás si udrží svoji osobnost i přes zamilovanost, jiní z nás podlehnou vlivu zamilovanosti a změní se. Stanou se z nich úplně jiní lidé. Že v tom nevidíte problém? Můžete se změnit pozitivně, ale i negativně.

Střelec

Můžete se těšit na toto znamení, protože to je milenec snů! Drahé krásné dárky, dlouhé cesty a hluboká důvěra. Střelec svému partnerovi dává vše, když je bezhlavě zamilovaný. Střelec je sice nestálý a rychle se začne nudit, ovšem když je zamilovaný až po uši, má jeho polovička vyhráno. Umí se zcela odevzdat partnerovi a přeměňuje se v tu nejlepší verzi sebe sama.

Kozoroh

O Kozorozích je známo, že jsou ambiciózní workoholici, kteří neznají nic jiného než tvrdou práci a píli. Ale jakmile se znamení zvěrokruhu zamiluje, zapomene na všechny úkoly a do vztahu vloží veškerou svou sílu. Celá vaše pozornost pak spočívá výhradně na vašem partnerovi. To může být zpočátku okouzlující a romantické, ale většinu lidí to po chvíli znudí. Kozorozi by proto měli hledat rovnováhu mezi tvrdou prací a láskou, aby byli ve vztahu šťastní.

Vodnář

Díky charismatickému znamení je těžké okouzlit Vodnáře a ještě těžší je ho dostat do vztahu. Pokud ale někdo pronikne do srdce nezávislého Vodnáře, bude spojen – alespoň chvíli. Vodnář vám nabídne bezpečí a změní se v kýčovitého spisovatele zpráv. Od interních vtipů po seznamy skladeb milostných písní. To je to, co podle Vodnáře posiluje pouto s jejich partnerem. Zrozenci ve znamení Vodnáře často zanedbávají svoje potřeby a upozaďují sami sebe a svoje potřeby - z dlouhodobého hlediska velmi nezdravé!

Horoskop: Znamení zvěrokruhu, která jsou často zraňována kvůli své laskavosti

svetzeny.cz

Zjistěte, zda neudržjete vztah s proutníkem

svetzeny.cz