Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Znamení zvěrokruhu, která jsou často zraňována kvůli své laskavosti

Info ikona
sad woman

Důvěřují rychle, prověřují málo, jsou nápomocní a všech se zastávají. Ano, ano zní to mile, ovšem tato znamení zvěrokruhu jsou často zraněna a v nejhorších případech vykořisťováni. Patříte mezi tato znamení?

Tato znamení zvěrokruhu to nemají snadné

Tato znamení zvěrokruhu jsou neuvěřitelně emotivní a otevřená těm, kterým důvěřují. Stojí stoprocentně za svými přáteli a pomáhají kdekoli mohou. Tato neomezená laskavost je však často příčinou jejich zármutku. Někteří lidé využívají této laskavosti a zraňují tyto čtyři znamení horoskopu:

Lev

Lev má uvnitř planoucí oheň. Je impulzivní, okouzlující a vždy v dobré náladě. Se svým charismatem pravidelně vrhá kouzlo na své blízké. Když si s někým dobře rozumí a pustí ho ke svému srdci, Lev pro něj udělá cokoli. Je velmi loajální a nápomocný. Jeho přátelé jsou pro něj neuvěřitelně důležití. Bohužel se může stát, že si Lev nevšimne, když někdo nemá dobré úmysly. Kvůli svému velkému srdci se rychle zainteresuje a je snadné mu ublížitLev musí být opatrný, komu dává svou důvěru a pomocnou ruku.

Týdenní horoskop: Tato znamení budou mít neskutečnou energii

V týdnu od 29. března nemohly být hvězdy více nakloněné třem znamením zvěrokruhu. Dodají jim čerstvou energii, a tak je čeká nezapomenutelný týden, ve kterém zvládnou všechny překážky levou zadní a ještě stihnou udělat radost ve svém okolí.taj
svetzeny.cz

Rak

Rak je emocionální a citlivé znamení. Je proto velmi empatický a dokáže reagovat na pocity druhých. Rak je svým přátelům vždy k dispozici slovy a činy a podporuje je, kdekoli je to možné. Tato laskavost je však až příliš často využívána. Zejména od lidí, které Rak dlouho nezná Měl by proto být opatrný ve své ochotě pomoci a počkat, až získá důvěru k určitému člověku, která bude vzájemná.

Beran

Beran je tvrdý a odvážný. Co na srdci, to na jazyku a svoje srdce s city nabízí druhému přímo. Mnozí mají rádi tento druh otevřenosti - jiní to ale nemusí zvládnout. Pokud se poruší důvěra Berana, okamžitě ukáže, zač je toho loket. Beran má rohy a také má rád tvrdý úder. Kvůli jeho výřečnosti a sociální povaze se zrozenci Berana často stane, že se zaplete s někým, kdo mu ublíží. Na druhou stranu do křížku se s tímto znamením zaplést nechcete. Dokáže být velmi agresivní a nebere si servítky. O to víc ho překvapení a zraní, když se najde někdo, kdo se mu dostane pod kůži a využije ho. Z toho se může Beran vzpamatovávat dlouhou chvíli.

Ryby

Znamení zvěrokruhu Ryby je také neuvěřitelně laskavé. Pomáhá, kde to jde, ale snaží se vyhnout všem diskusím a hádkám, protože Ryby mají rádi mír. Jsou proto také velmi společenští a obvykle mají spoustu přátel. Ale jejich dobrosrdečnost a naivitu často využívají ostatní. Ryby se pak cítí zrazeny a zraněny. Z takového úderu se těžko zotavují, a proto by měly v budoucnu lépe rozmýšlet, než někomu začnou slepě důvěřovat.

Superschopnost dle znamení zvěrokruhu: Blíženci ovládají telepatii, Panny umí léčit

Každé znamení zvěrokruhu vládne určitou superschopností. Nejedná se o nic nadpřirozeného, spíše jsou to vlastnosti, které dané znamení umí použít ve svůj prospěch. Víte, jaká je ta vaše? Poznejte ji a přečtěte si i o výjimečných dovednostech ostatních, abyste poznali jejich skryté zbraně.
svetzeny.cz

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu se vždy bojí budoucnosti

Některá znamení zvěrokruhu neřeší budoucnost a žijí přítomností. Podle hvězd ale existují i ta znamení, která si neužívají momenty života, protože se neustále strachují o svoji budoucnost. Patříte sem i vy?
svetzeny.cz