Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Tato znamení budou mít neskutečnou energii

Info ikona
Energická znamení

V týdnu od 29. března nemohly být hvězdy více nakloněné třem znamením zvěrokruhu. Dodají jim čerstvou energii, a tak je čeká nezapomenutelný týden, ve kterém zvládnou všechny překážky levou zadní a ještě stihnou udělat radost ve svém okolí.taj

Tato znamení zvěrokruhu začínají nový týden s čerstvou energií

V nadcházejícím týdnu budou hvězdy obzvláště nakloněny určitým znamením. Přejte si, abyste byli mezi nimi. Čeká vás příval nové energie, životní elán a během tohoto týdne zvládneme všechny překážky raz dva. Jestli před sebou sunete problémy a nevyřízené starosti – teď je ten správný čas.

Rak

Zrozenci ve znamení Raka získají v nadcházejícím týdnu skutečnou podporu z planet Merkur a Pluto. Konečně mohou ukázat svoje pravé já a svoji skutečnou sílu. Úspěšné dokončí projekty, které s velkou snahou odsouvají ze dne na den. Profesionálně se jim najednou otevřou zcela nové příležitosti a šance. Pokud máte ve svém okolí Raka, chyťte se ho a on vás minimálně tento týden krásně namotivuje.

Ryby

Nadcházející týden je ideálním obdobím pro Ryby k řešení nových příležitostí v jejich životě. Protože díky Uranu se mnoho věcí najednou objeví v jasném světle, které se zpočátku dlouho zdály nejasné. Objevují se velké příležitosti, které je třeba využít. A Ryby by to rozhodně měly udělat, protože Merkur jim dodává potřebnou energii. Hurá do toho!

Vodnář

Je čas probudit se z hibernace! Protože Vodnář bude mít v příštích několika dnech na své straně dvě planety: Venuše a Saturn. Přitahují pozornost vzdušného znamení přímo na rodinný a domácí prostor a poskytují nezbytnou motivaci k tomu, aby se po zimních měsících proměnil domov v krásnou jarní oázu. Pokud projekty na zahradě nebo balkonu již dlouho čekají, nyní je ten pravý čas.

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu jsou vždy věrná. Patříte sem i vy?

svetzeny.cz

Horoskop: Tato znamení jsou rození drzouni. Patříte sem?

svetzeny.cz