Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Tato znamení zvěrokruhu budou mít štěstí

Info ikona
Týdenní horoskop

V týdnu od 22. března si mohou opravdu užít tři znamení zvěrokruhu. Všechno šlape jako hodinky a právě nyní se můžete připravit na velké věci, které se budou ve vašem životě dít. Patříte do této skupiny nebo si budete muset ještě chvíli na svoje štěstí počkat?

Březen se pomalu chýlí ke konci a dává sílu a energii třem znamením. V týdnu od 22.března budete jenom zářit – všechno jde skvěle, ať už se bavíme o práci nebo o financích. Jste jedním z nich?

Vodnář

Vodnář má přes sebou vzrušující týden. Dny od 22. března budou prostě skvělé. Všechno do sebe zapadá a Vodnář bude mít šanci ukázat naplno svoji kreativitu a talent. Na okolí bude zrozenec Vodnáře působit geniálně, odvážně a s neotřesitelným sebevědomím i neustálým optimismem. Díky souhře Jupiteru a Saturnu nebude mít Vodnář v příštích dnech žádné překážky na své cestě a bude se cítit plný energie a může dosáhnout skvělých věcí.

Kozoroh

Ambiciózní Kozoroh si nemůže v příštích několika dnech vůbec stěžovat. Všechno jde podle plánu. Kozorozi se při rozhovorech a debatách chovají jako vtipný a chytří jedinci, nechybí jim ani potřebné přesvědčovací schopnosti. To má velmi pozitivní účinek, především z profesionálního hlediska. A finance tento týden také vypadají více než dobře. V jejich soukromém životě se téměř každé přání přímo čte z jejich očí, což dělá Kozorohům opravdu radost. Měl by však ít na paměti, že pro dosažení svého cíle, by měl někdy udělat i kompromis.

Blíženci

Zrozenci Blíženců se mohu těšit na nový týden s otevřenou náručí. V tomto týdnu se do popředí dostávají láska a něha a Blíženci se tak mohou těšit na týden plný krásných chvil. Nezadaní nemusí věšet hlavu – nyní můžete vytvářet skvělé nové kontakty a můžete být odvážní. I z hlediska zaměstnání je pozice planet Jupitera a Saturnu více než ideální. Blíženci mají teď opravdu štěstí a měli by si užívat svůj čas.

Dny Marianne startují nově i na jaře. Nepropásněte je!

svetzeny.cz

Představujeme vám pravidla královské rodiny. Kdy už nesmíte jíst a co dalšího říká etiketa?

svetzeny.cz

Horoskop: Na tato znamení zvěrokruhu je těžké zapůsobit

svetzeny.cz