Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu budou mít ve druhé polovině roku velké štěstí! Zjistěte, zda se to týká i vás

Info ikona
Horoskop

Podle horoskopu začínají tato tři znamení zvěrokruhu druhou polovinu roku s velkým úspěchem - mají se na co těšit? Dnes se láme první polovina roku s druhou. Kromě toho, že nás za půl roku čekají Vánoce, bude následujících šest měsíců speciálních právě pro určitá tři znamení.

Merkur už konečně není retrográdní! Zejména u tří znamení zvěrokruhu to znamená, že v druhé polovině roku se konečně jejich život zlepší a nabere správný směr. Podle horoskopu můžou očekávat hodně štěstí, úspěchů a možná i velkou lásku.

Rak

Patříte k tomuto citlivému znamení zvěrokruhu? Pak se můžete těšit na skutečnou sérii štěstí, která bude sílit zejména v říjnu. Rak očekává neuvěřitelnou nabídku práce, která odmění veškeré jeho úsilí za posledních několik měsíců a možná i let. Nejenže se jejich kariéra vyvíjí skvěle, ale také je na obzoru láska: Raci by mohli ve druhé polovině roku potkat velmi zvláštního člověka. Může se váš život vyvíjet lépe? Nemyslíme si!

Beran

Beran zažíval období, kdy mu nebylo hej. Nedaří se mu v sobě najít klid a nemá ani pocit, že by šel tou „správnou“ cestou. Tento vnitřní boj by měl brzy skončit. Nebojte, nic netrvá věčně a tak si hvězdy pro Berana připravily následující půl rok, který ho vyhodí zpátky do sedla. Soustřeďte se na sebe, kariéru a přátele. Dejte si do pořádku život a zjistěte, co byste od něj chtěli. Budete mít dostatek energie a štěstí, aby se vám následujících šest měsíců dařilo, tak toho využijte a nenechte se vtáhnout do toxického vztahu nebo falešného přátelství.

Harvardská studie odhalila tři pravidla, díky kterým zhubne každý!

svetzeny.cz

Kozoroh

Hvězdy Kozorohovi opravdu přejí. Láska i kariéra jsou na vzestupu. V momentech, kdy se vám daří, byste se neměli nechat unášet úspěchem a povrchnostmi, ale zaměřit se na svoje nitro. Dělat věci, které si myslíte, že jsou správné, které CÍTÍTE, že jsou správné. Vesmír vás bude zkoušet, zda je vám přednější mamon nebo váš charakter a svědomí. Využívejte tedy své šance chytře a buďte ve spojení se svým srdcem.