Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 23.-29. ledna: Panny se budou nejlépe cítit doma, Střelci by si měli dát pozor na upřímnost

Nadcházející týden přinese řešení otázek ohledně budoucnosti naší společnosti jako celku. Nenechte se tím vykolejit a odčerpat svou energii. Některé věci se dějí bez ohledu na to, zda s nimi souhlasíte či nikoli. Snažte se vnímat spíše sami sebe a své potřeby, poslouchejte své srdce. Zajímá vás, co čeká v dalších dnech právě vaše znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran

Dávejte si pozor na to, co říkáte. Hrozí totiž, že se dostanete do trapné situace, z níž nebude jednoduché vybruslit s pouhou omluvou. Řešení důležitých otázek a rozhovor s nadřízeným nechte raději na druhou polovinu příštího týdne. Radost vám teď udělá maličkost. Kupte si květiny, knížku nebo něco na sebe, trochu se rozmazlujte. 

Býk

Nepřipouštějte si neúspěch. Sny jsou vaším hnacím motorem, tak jim věřte, i když jsou sebebláznivější a okolí se vám třeba posmívá. Spolehnout se můžete na svoji vlastní intuici, ta vás určitě nezradí. Úspěch je na cestě k vám a už koncem tohoto týdne to pocítíte. Překvapí vás někdo z rodiny, ukáže vám, že stojí při vás. 

Blíženci

Začátek týdne vás může zaskočit množstvím pracovních úkolů, s kterými jste nepočítali. I když se vám nechce, snažte se je splnit hned a efektivně. Ukažte všem, že dokážete reagovat rychle a spolehlivě. Domácí pohoda vám vynahradí shon v zaměstnání, užijete si krásné chvíle v kruhu svých blízkých.

Mohlo by se vám líbit

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 23. do 29. ledna: Budete ostatním předávat pozitivní energii, ale i zmatkovat

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 23. do 29. ledna. Přečtěte si, co vám karty přináší na další týden. Dozvíte se, který den je třeba přestat zmatkovat a honit se za povinnostmi jako zběsilí, kdy je nejlepší čas na odpočinek, nebo kdy vaším tělem prostoupí sluneční energie, díky které zazáříte vy i ti, které potkáte.
svetzeny.cz

Rak

Pokud máte nějakého kostlivce ve skříni, který se týká vašich financí, tak jednejte rychle. Nezaplacené složenky a upomínky se sami nezaplatí. Takže jestli se nechcete dočkat nepříjemných penále a řešení s úřady, dejte vše rychle do pořádku. Víkend vás zastihne v dobré náladě, zkuste být více se svou rodinou.

Lev

Práci i volný čas si dobře naplánujte, čeká vás rušný týden. O vaši pozornost se budou hlásit přátelé i rodina. Novou dávku energie vám dodají dechová cvičení, procházka a ideálně také návštěva sauny či masáž. O víkendu si dopřejte odpočinek a romantickou večeři se svým protějškem, který bude naladěn podobně jako vy.

Panna

Nejlépe se budete cítit v klidu a doma. Poslední dobou toho na vás bylo dost, takže klid a odpočinek si opravdu zasloužíte. Nerozčilujte se ani nad náladou ve společnosti, nehádejte se se svými přáteli ohledně toho, kdo vyhraje volby. Prostě nechte věci plynout. Buďte tu sami pro sebe.

Mohlo by se vám líbit

Čínský horoskop Tai Sui: Špatná konstelace hvězd přinese v roce 2023 smůlu nejen Zajícům a Kohoutům

Konstelace hvězd Tai Sui zásadně ovlivňuje štěstěnu i smůlu v roce 2023. Která znamení jsou ve sporu s Tai Sui, a tudíž je prý bude provázet neštěstí? Jedná se celkem o pět znamení čínského horoskopu.
svetzeny.cz

Váhy

Je vhodná doba pro rychlé a efektivní řešení záležitostí na úřadech či soudech. Úspěch vás pozitivně naladí do celého týdne. Rozptylovat vás mohou jen neshody v partnerském vztahu. Zkuste si držet větší odstup a nadhled, získáte tím sebejistotu. Přijměte, že na některých věcech se zkrátka neshodnete a je třeba umět přijmout i jiný názor. 

Štír

Milostné dobrodružství na sebe nenechá dlouho čekat. Pokud nejste zadaní, máte šanci potkat někoho, s kým by vám mohlo být opravdu dobře. Zadané Štíry čeká klidný týden bez větších karambolů, ale i úspěchů. Někdy je lepší užít si klid a prostě jen tak plynout.  

Střelec

Občas nám nezbude nic jiného, než se smířit s porážkou. Čím dříve sami v sobě vypátráte, proč se tak stalo, tím dříve lze očekávat nový úspěch. V práci se vám daří, ale pozor na upřímnost. Zvažte, co si můžete dovolit komu říci. Ne každý je připraven slyšet pravdu, což by se vám nemuselo vyplatit.  

Mohlo by se vám líbit

Spřízněné duše podle znamení zvěrokruhu: Býci ocení loajalitu, Váhy zase kreativitu

Je váš partner ten pravý? Vaše spřízněná duše existuje a můžete ji najít například podle znamení zvěrokruhu. Ať už jste momentálně ve vztahu nebo single, zjistěte, jaké znamení je pro vás tím pravým.
svetzeny.cz

Kozoroh

Skvělou kondici může nabourat snad jen vaše lenost a pohodlnost. Jinak je nebe bez mráčku. Vztahy v rodině i v práci by měly být skvělé a harmonické. Této příznivé situace můžete využít i k posílení sousedských či přátelských vztahů. Lidem je ve vaší společnosti dobře, jen tak dál!

Vodnář

Nenechejte si vnutit nic, o čem budete byť jen zlomkem pochybovat. Před realitou těžko utečete, ale pořád je naděje, že se vše v dobré obrátí. Na obzoru se rýsuje pomoc. Střežte si své soukromí a nikomu neprozrazujte své pocity, ani nejlepší přítelkyni. Nemuselo by se vám to do budoucna vyplatit. 

Ryby

Nový týden vám otevře možnosti využití volného času. Nebraňte se zažít něco nového, i když to bude na první pohled vypadat bláznivě. Drobné zdravotní potíže nepřecházejte. Svému tělu dopřejte odlehčenou stravu plnou vitaminů a snažte se chodit dříve spát, potřebujete odpočinek.  

 

Zdroj článku