Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 2. do 9. ledna: Býci dostanou velkou příležitost, Ryby čeká pohoda v partnerském vztahu

Info ikona
Týdenní horoskop

Stojíme na prahu nového roku a doufáme, že bude lepší, než ten předchozí. Že se poučíme z chyb, které jsme udělali a bude se nám dařit. A hlavně, že budeme zdraví. Pro všechna znamení je nejdůležitější snažit se vidět na tom, co se děje, spíše to dobré. Právě tento postoj vám pomůže přenést se přes různá trápení, jež vás mohou potkat. Co vás čeká konkrétně v následujícím týdnu? Přečtěte si náš horoskop.

Beran

Hvězdy vám hned na začátku roku budou přát. Využijte příliv nové energie hlavně v práci, kde je šance, že se dočkáte zaslouženého uznání. Můžete začít také s dietou nebo pravidelným cvičením. Vaše tělo ocení i očistnou kúru a pohyb na čerstvém vzduchu.

Býk

Tento týden přinese velké příležitosti. Pokud jich budete chtít využít, bude vás to stát hodně úsilí, které se však jistě vyplatí. Odměna bude stát za to. Pozorní buďte v oblasti financí. Neutrácejte jen proto, že jsou v obchodech slevy. Spoustu věcí vůbec nepotřebujete. Šetřete peníze na horší časy.

Blíženci

V těchto dnech se soustřeďte hlavně sami na sebe a na své zdraví. Pokud jste si ještě nenaplánovali pravidelnou prohlídku u lékaře, je nejvyšší čas to udělat. V polovině týdne máte šanci potkat přítele z minulosti, který vám přinese do života radost. Společné vzpomínky vás pozitivně naladí.

Numerologie: Zjistěte, co vám přinese rok 2023. Číslo 4 nedostane nic zadarmo, číslu 5 se změní celý život

svetzeny.cz

Rak

V těchto dnech nedělejte žádná velká rozhodnutí. Raději odložte také uzavírání smluv a jednání s úřady.  Pokud to půjde, věnujte se méně náročným úkolům. Víkend využijte sami pro sebe. Obklopte se lidmi, s nimiž je vám dobře a s nimiž nebudete muset řešit nic, co by vás rozčilovalo.

Lev

Můžete se těšit na příznivé a klidné dny. Nepříjemné povinnosti jsou za vámi a vy máte šanci načerpat trochu pozitivní energie. Přestaňte si připomínat to, co se vám loni nepovedlo. Už to nezměníte. Z chyb se můžete poučit a využít je nakonec pro svůj prospěch.

Panna

V těchto dnech byste si měli sami v sobě ujasnit, co vlastně chcete. Pro vaše blízké pak bude jednodušší vám vyhovět. Pokud potřebujete jejich pomoc, tak si o ni řekněte a nečekejte, že všichni uhodnou, co si myslíte. Ukažte svou přívětivou tvář, mnohem lépe se vám bude dosahovat všeho, po čem toužíte.

Čínský horoskop: Rok 2023 ve znamení vodního Zajíce přináší naději na lepší zítřky. Kohouti by se však měli mít na pozoru

svetzeny.cz

Váhy

Únava z předchozích dnů je pryč a vy se cítíte skvěle, plni kuráže a nabití pozitivní energií. Lidé ve vašem okolí to tak ale všichni nemají. Možná na ně kladete velké nároky a zbytečně je tím psychicky zatěžujete. Pozor si dejte v práci, kolegové vám závidí úspěch.  

Štír

Víkend tohoto týdne přinese napětí v rodinných vztazích. Nenechte se vyprovokovat k unáhleným soudům a závěrům, kterých byste později mohli litovat. Přecitlivělost by vám mohla způsobit žaludeční problémy, snažte se zůstat v klidu.

Střelec

V těchto dnech byste se měli soustředit hlavně na své pracovní výkony. Menší finanční injekce by vašemu rozpočtu teď začátkem roku rozhodně neuškodila. Ukažte nadřízeným, že je na vás spoleh. Jestliže máte nárok na odměnu či prémie, neostýchejte se o ně přihlásit.

Horoskop manželství 2023: Která znamení čeká v novém roce svatba. Střelci mají smůlu, Býky čeká osudová láska

svetzeny.cz

Kozoroh

Pokud pracujete více hlavou, nežli manuálně, neměla byste si na svá bedra nakládat víc, než jste schopna zvládnout. Vaše aktivita by vás mohla příliš vyčerpat. Baterky si dobijte aktivním odpočinkem a věnujte se více svým koníčkům.

Vodnář

Je pro vás trochu těžké nastartovat se po dnech volna. Zkuste to brát ale pozitivně a povinnosti si nezošklivujte. Stejně se jim nevyhnete. Všímejte si maličkostí, které vám v těchto dnech mohou zpříjemnit život a zlepšit náladu. Radost si můžete udělat i novoročními výprodeji.

Ryby

Víc než kdy jindy se projeví vaše snílkovská duše. Sice přemýšlíte o změně zaměstání, ale pamatujte že všude je chleba o dvou kůrkách. Hvězdy vám budou přát v partnerském vztahu, podaří se vám totiž dohodnout se na důležitých věcech, ve kterých mezi vám panovaly neshody.  

Zdroj článku