Přejít k hlavnímu obsahu

Velký červnový horoskop 2022: Berani by se měli zaměřit na rodinu, Býky čeká finanční odměna

Info ikona
horoskop

Věřte, že dokážete cokoliv a stane se nemožné. Přesně v takovém módu je letošní první letní měsíc červen. Co vám říkají hvězdy? Býci zažijí dobrodružství, Raci se mohou těšit na šťastnější období a Panny čeká změna v pracovní sféře.

Pomalu se blíží červen a do vašich životů mohou přijít nové možnosti, těžké výzvy a neprobádané cesty. Horoskopy na červen přinesou odpovědi těm, kteří jsou nerozhodní a stojí na křižovatce. Patříte mezi ně?

Beran: zaměřte se na rodinu a myslete na své zdraví

Není tajemstvím, že beran patří mezi tvrdohlavá, ale i energická stvoření. Červen vám přinese novou vlnu energie a vy tak můžete zrealizovat všechny své velké plány. Dávejte si pozor na své zdraví, neopatrnost nebo málo odpočinku vám může přitížit. Pro všechny nezadané je tu dobrá zpráva, vaše spřízněná duše je již na obzoru.

Býk: přichází finanční odměna a nová dobrodružství

Býci mají praktické záležitosti v malíčku a červen vám přinese větší finanční stabilitu. Je možné, že v práci dostanete přidáno nebo vás čeká vytoužené povýšení. Na obzoru máte v horoskopu nové dobrodružství, budete hodně cestovat a upevníte vztahy v rodině. Měsíc červen vám po zdravotní stránce dává zelenou.

Blíženec: ocenění od nadřízeného a čekají vás romantické chvíle

Blíženci se v červnu konečně dočkají nějaké té romantické chvilky s drahou polovičkou. Je to ideální čas pro žhavé rande s manželem nebo přítelem. V tomto měsíci hvězdy slibují, že vás brzy ocení váš nadřízený a bude si více vážit práce, kterou děláte.

Horoskop: Hvězdy předpověděly nejlepší červen 2022 pro tři znamení zvěrokruhu. Býci a Váhy se mohou radovat

svetzeny.cz

Rak: myslete pozitivně, přichází vaše šťastné období

Pokud patříte mezi jedince, kteří v tomto roce neměli zrovna tolik štěstí, kolik by si přáli, tak v červnu se všechno změní. Horoskop vám hlásí plno pozitivních zpráv, ať už se jedná o soukromí nebo profesní život. Nevšímejte si nepřejícího okolí a myslete pozitivně, ono všechno vždycky nějak dopadne.

Lev: hádky s partnerem a posun v podnikání

Pokud podnikáte, čeká vás posun směrem kupředu, povede se vám uzavřít nějaký výhodný obchod a získáte finance navíc. V červnu máte jinak trochu oblačno, a to především ve vztahové a rodinné sféře, je možné, že dojde na hádky, ale s chladnou hlavou vše vyřešíte. Konec června vám přinese nové zážitky, cestování a nové přátele.

Panna: pevné zdraví a přicházející změny

Horoskopy v červnu pro znamení panny přinášejí po zdravotní stránce samé benefity. Co se týče profesního života, to je už jiná pohádka. Budete muset přehodnotit svou aktuální práci nebo podnikání, pokud vás dělá práce opravdu spokojenými. Pracujete příliš? Pak nemáte čas na svou rodinu, která by měla být na prvním místě.

Horoskop: Červen není jen měsícem štěstí. Tři znamení zvěrokruhu nečeká nic příjemného. Blíženci i Vodnáři, mějte se na pozoru

svetzeny.cz

Váhy: pozor na výdaje a projevujte více lásky

Zvyšte svou bdělost v oblasti financí a zapracujte na své poctivosti a upřímnosti vůči okolí i rodině. Červen vám do života přinese nové možnosti v oblasti cestování v tuzemsku i zahraničí, kde můžete potkat zajímavé lidi a navázat nové kontakty, které se vám můžou hodit v podnikání nebo v profesním postupu.

Štír: berte své partnery i zdraví vážně

Tomuto znamení se v červnu může vymstít situace, kdy jste zanedbávali rodinu, své drahé polovičky nebo kamarády. Vyrazte se svým partnerem na dovolenou, ať spolu strávíte nějaký ten společný čas a nevyvřou na povrch dlouho neřešené problémy. To samé platí v oblasti zdraví. Nezadaným štírům se letos může zadařit, protože na ně čeká pravá láska.

Střelec: investujte peníze a nezavřete na své sny

Střelci se mohou v měsíci červnu pořádně rozšoupnout v investování. Obávat se nemusí nových investičních příležitostí ani nápadů. Do všeho, do čeho se pustíte, se vám podaří. Zvažte také další možnosti ve vzdělání, které vám rozšíří obzory. Když si půjdete tvrdě za svými sny, tak se úspěch dostaví.

Úchvatná herečka Sofia Vergara se ukázala v leopardích plavkách. Tahle kráska za pár týdnů oslaví padesát!

svetzeny.cz

Kozoroh: přicházejí samé pozitivní zprávy, ale nic neuspěchejte

První letní měsíc pro vás bude měsíc plný radosti a zážitků. Pokud jste nezadaní, čekají vás zásnuby, stěhování se do vlastního nebo povýšení v profesním životě. Důležitou roli bude u vás hrát trpělivost a skromnost, všechno potřebuje svůj čas, netlačte na pilu a snažte se myslet racionálně.

Vodnář: v osobním životě nastanou změny

Vodnáři se v letošním červnu mohou těšit na úspěchy v podnikání nebo pohodovou dovolenou. V červnu na vás nečekají žádné razantní změny, jen je nutné pečovat o zdraví a popřemýšlet o cestě zdravějšího životního stylu. Neignorujte ani dluhy a půjčky, koncem roku by se vám to mohlo vymstít.

Ryby: láskyplné chvíle a profesní postup

Rybám je v červnu přáno a mohou se těšit především na romantické chvilky se svou drahou polovičkou. Vyznejte partnerovi své city a domluvte si něco romantického na víkend, zajisté nebudete litovat. Také v práci se vám bude dařit, seberte odvahu a zeptejte se svého nařízeného o zvýšení platu nebo lepších podmínkách. Také ve financím nebudete jako ryba na suchu, investujte peníze, které máte navíc.

Zdroj: horoskopy.cz, spektrumzdravi.cz