Líbejte se bez starostí

Známe to asi všichni. Nejprve začne pokožka rtů nepříjemně pnout, poté objevíte citlivější a bolestivější místo a pak už je to jen otázka času než se v tomto „epicentru“ začne tvořit puchýřek. Následuje bolest, svědění a pálení, které může potrápit nejen jednoho z vás.

Tyto puchýřky jsoutotiž způsobené virem HSV-1. Jsouvysoce infekční a lehce se přenášejí. Líbání je nejsnadnější cestou. Svou uličku si k vám ale infekce najde i při použiskleničky, příboru nebo ručníku nakaženého.

Méně stresu (více polibků)

Psycholog Grossbart je přesvědčený, že stres, ať už emocionální nebo fyzický, podobně také hormonální nerovnováha, nebo nadměrné sluneční záření negativně ovlivňují náš imunitní systém a zanechávají tělu otevřenou cestu pro aktivaci viru, kterým jsme se dost možná nevědomě nakazili ve více či méně vzdálené minulosti. Herpetické viry, které puchýřky na rtu způsobují, se vyskytují až u 85 % naší populace. Přibližně 20 % osob jimi trpí opakovaně. Pokud již infekce jednou do těla pronikne, zůstává v nás celý život. U někoho se nemusí projevit vůbec, u jiného způsobuje značné a opakované obtíže.

SOS řešení

Nepříjemné obtíže, jako je bolest, pálení, bodání a pocity napětí, zastavte co nejdříve! Vyzkoušejte například Kanadský Herpenorm™, který můžete začít užívat v jakékoliv fázi výsevu. Jedná se o tabletky (denně se užívají 2), takže se nebudete muset puchýřku vůbec dotýkat. V každé kapsli je unikátní kombinace L-lysinu a zinku - L-lysin inhibuje arginin, aktivní zinek podporuje správnou funkci imunitního systému. Produkt neobsahuje barviva a nežádoucí aditiva a ani lepek.

Žádejte v lékárnách nebo na www.barnys.cz 

Co odlišuje Barny’s od ostatních výrobců? Jsme opravdu pyšní na to, co děláme, a proto si 100% stojíme za kvalitou našich doplňků stravy. Jsme natolik přesvědčeni o kvalitě výrobků Barny’s, že když nebudete s našimi výrobky spokojeni, vrátíme vám zpět peníze. 

@svetzeny