Přejít k hlavnímu obsahu

Legenda o černookých dětech: Kdo jsou a proč se před nimi dát na útěk?

Info ikona
oči

Už na první pohled se vám nebudou zdát v pořádku. Při setkání s nimi zažijete nepříjemný vnitřní pocit, který neumíte popsat. Tyto děti jsou zcela jiné. Jejich oči totiž nejsou stejné jako oči ostatních. Jsou čistě černé, bez bělma a duhovek. Řeč je o dětech s temným pohledem a bledou pletí. Vypadají jako z hororu a podle některých lidí vážně existují. Kdo jsou děsivé černooké děti a proč se s nimi nechcete potkat?

Kdo jsou takové děti a jak se vlastně zjevují? Tyto děti se přicházejí zcela nečekaně. Mohou vám zaklepat na dveře v pozdní zimní noci. Možná je uvidíte, jak se blíží k vašemu autu, když čekáte na semaforu nebo na čerpací stanici. Může se zdát, že potřebují pomoc, nebo mohou jen bezdůvodně stát na místě. Je vám to divné a nevíte, co v daný okamžik udělat, jen víte, že prožíváte divný vnitřní pocit. Tyto děti nevypadají hrozivě. Chtěly by se dostat do vašeho domu a být vám na blízku. Budou vytrvalé a nevzdají se. Najednou si všimnete, že na těchto dětech není něco v pořádku. Problémem jsou jejich oči, protože tyto děti mají čistě černé duhovky. Při pohledu do těchto očí vám bude běhat mráz po zádech.

Energie v domě: Škodí vám rozbité hodiny nebo starý kalendář. Které věci byste si měli ponechat a které raději vyhodit?

svetzeny.cz

Černooké děti se objevují zcela nečekaně

Černooké děti jsou legendou o paranormálních bytostech, které se nejvíce nepodobají dětem ve věku od šesti do šestnácti let. Tyto bytosti s bledou pletí a černýma očima byly údajně spatřeny při stopování, pobíhání na zahradách nebo na prahu rodinných domů, které byly dlouhou dobu opuštěny. Stále mezi lidmi koluje desítka příběhů, které mají velmi podobný vzorec.

Děti s úplně vyděšenýma očima se objeví především u obydleních rodinných domů, nebo stojících vozidel. Poté, co si člověka vyhlédnout, jeho pozornost podvědomě přilákají na sebe. Pokud to nepomůže, neváhají zaklepat a trvají na tom, aby se dostaly dovnitř a byly vám co nejblíže. Každý, kdo se s nimi setkal, téměř okamžitě pocítil zdrcující pocit strachu. Kromě zatmělých očí tyto děti obvykle vypadají normálně. Někdy jejich oblečení působí zastarale a nevkusně, stejně tak i jejich vizáž a účes.

Horoskop zdraví na týden od 21. do 27. listopadu: Lvi mohou mít potíže se zažíváním, Střelcům hrozí přepracování

svetzeny.cz

Info ikona
black eyes

Když si je pustíte domů, je zle

Nikdo neví, kde a jak se tyto bytosti objevují. Zastánci konspiračních teorií se domnívají, že černooké děti jsou mimozemšťané, kteří se snaží dostat na svou Zemi. Démonologové věří, že jsou to děti samotného ďábla, a pokud je pustíte dovnitř, dovolíte ďáblu, aby vstoupil do vašeho života. Chtějí vstoupit do vašeho domova, aby zavolaly svým rodičům, nicméně po navázání očního kontaktu se zdá, že je v tom mnohem zlověstnější zápletka.

Podle různých teorií je tedy zcela jasné, že takové děti se neobjevují, aby vám pomohli, nebo donesly dobré zprávy. Jsou zde proto, aby se dostaly do našich životů a ty nám znepříjemňovali. Dávná legenda navíc hovoří o tom, že je velmi pravděpodobné, že takové děti mohou vídat lidé, kteří se nastěhovali do dlouho opuštěného domu a jeho historii neznali. V takovém domě se však mohla stát tragédie, při které tyto děti spolu se svou rodinou ve většině případech zemřely. 

Rozbité zrcadlo může chytit duši člověka a věznit ji. Černé kočky a havrani přináší smůlu nebo smrt. Odkud pověry pramení?

svetzeny.cz

Skutečný příběh manželského páru

Jednoho podzimního večera někdo zaklepal na jejich dveře. Manželé bydleli v domě spolu se svými kočkami. Byly to děti, dva kluci a jedna holčička. Prosili, zda by u nich nemohli počkat, než si je vyzvednou rodiče. Starší manželé chvíli váhali, ale pak děti pustili dovnitř. Děti s nimi nenavazovaly žádný oční kontakt. Nikdo nemluvil, jen kočky na děti syčely a stahovaly se pod pohovku. Po šálku kakaa chtěly děti na toaletu, paní je tam dovedla a všimla si jejich očí. Byly černé. Když se vrátila do obývacího pokoje, manžel masivně krvácel z nosu. Najednou vypadl proud a celý dům potemněl. V tu chvíli se z šera chodby ozvalo: „Naše rodiče jsou tu.“

Děti pak beze slova opustily dům a nechaly dveře dokořán. Žena si venku všimla dvou mužů, zamávala na ně, ale stejného gesta se od nich nedočkala. Všech pět postav sedlo do auta a odjelo. V dalších dnech se v domě začaly dít podivné věci. Tři ze čtyř koček zmizely beze stopy a jedna byla nalezena mrtvá. Manžel stále krvácel z nosu. Po vyšetření mu byla diagnostikována velmi agresivní rakovina kůže.

Kde je pravda? To nikdo neví, avšak příběhů o setkání s těmito dětmi přibývá. Rada na závěr? Potkáte-li děti s černýma očima bez bělma, raději se od nich držte dál a nikdy se jim nedívejte do očí.