Přejít k hlavnímu obsahu

Slovenská celebrita, Zuzana Plačková, prozradila fanouškům pravdu o svých plastikách. ‚‚Milión otázok, nekonečno konšpirácií, čo všetko mi robil!’’

Info ikona
Zuzana Plačková

Zuzana "Queen" Plačková (30) je celebrita každým coulem. Neexistuje totiž nikdo, kdo by o ní neslyšel. Zuzanu buď milujete nebo nesnášíte! Slovenská influencerka si nyní získala fanoušky, když prozradila, kolik a jaké plastické operace podstoupila. Její proměna je vskutku dokonalá!

Fanoušci spekulovali dlouho o tom, jaké plastické operace Zuzana Plačková podstoupila. Těhotná influencerka se až nyní otevřela, a jak sama říká, je to poprvé, co o tomto tématu otevřeně mluví. ‚‚Milión otázok, nekonečno konšpirácií, čo všetko mi robil @dr.ivanchuk … Nejak som sa nevyjadrovala, iba okrajovo vždy, lebo reálne som stále čakala na výsledok, ktorý sa nedostavil do mesiaca ani pól rok, vzhľadom na opuch, musela som si počkať rok, aby som videla väčšie zmeny a dnes sa už môžem pýšiť napríklad pre mňa tým najkrajším nosom alebo úzkou bradou či pre mňa nikdy neexistujúcim kontúrom tváre,’’ napsala Zuzana Plačková k sérii fotek, které ukazují její proměnu. 

Bojovala s dvojitou bradou

Queen Plačková přiznala, jaké změny na svém obličeji provedla a změna je to vskutku úchvatná. ‚‚Mala som problém s dvojtou bradou a podbradok celkovo plus nesúmerne urobený nos a na záver mi doktor odobral pár ml tuku, ktorý mi napichal do tváre, aby som nemusela používať rôzne výplne, a tak mám pokoj s výplňami kys.hyaluronovou na pár rokov,’’ popsala své zákroky Plačková, a zároveň upozornila, že nebyla na žádném extrémním zákroku, jak jí někteří osočují.

Žádné lámání kostí!

‚‚Nelámal mi žiadne kosti sánky ani nič podobné len sa pohral s tukom na tvári a v podbradku. Ja osobne som veľmi spokojná, a keby sa mám znovu rozhodnúť ísť k nemu napríklad na nos tak bez mihnutia oka neváham!,’’ doplnila Zuzana a vysekla tak pochvalu svému plastického chirurgovi.

Jak se vám proměna líbí? Dejte nám vědět do komentářů na sociálních sítích!

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.