Přejít k hlavnímu obsahu

Azizah, Barnabáš, Prazelsa: Zjistěte, jaký je numerologický význam netradičních dětských jmen roku 2022

Info ikona
Dítě

Azizah, Barnabáš či Prazelsa – to jsou jen některá z netradičních jmen, která letos dali rodiče svým dětem. Jaká další neobvyklá jména dostala miminka narozená v tomto roce? Zjistěte, jaký je numerologický význam těchto krásných jmen, k čemu jsou jejich nositelé předurčeni?

Netradiční dětská jména roku 2022

V současné době ještě nejsou k dispozici ucelená data ČSÚ o dětských jménech za roky 2021 a 2022, ale trendy lze vypozorovat z příspěvků jednotlivých porodnic, které zveřejňují nejoblíbenější i netradiční dětská jména. Nedávno tak učinila i porodnice FN Lochotín, která je známá díky seriálu Malé lásky, který se zde natáčel. Ku příležitosti Dne dětí zveřejnila FN Plzeň na svém Facebooku informace o populárních i neobvyklých dětských jménech, které místní „malé lásky“ dostaly. Z těch netradičních to byla jména Adléta, Azizah, Barnabáš, Damla, Eylul, Imrich, Kenza, Mavis, Prazelsa, Tamia, Tsegts a Yehor. V článku se dále zaměříme na numerologický význam některých z nich. Pokud byste rádi zjistili numerologický význam svého jména, přečtěte si tento náš článek.

Červenec podle numerologie: Bude pro vás tento měsíc emocionálně náročný, získáte odvahu nebo se objeví dluhy?

svetzeny.cz

Numerologický význam jména Azizah

Numerologický součet jména Azizah vypadá následovně: 1 + 8 + 9 + 8 + 1 + 8 = 35 = 3 + 5 = 8. Jak vidíme, výrazně je v něm zastoupeno zejména číslo 8. Toto číslo se obecně váže k moci, penězům a úspěchu. Azizah je předurčena k tomu, aby v životě dokázala velké věci. V kombinaci s dvěma jedničkami, které se v součtu nachází, lze předpokládat, že to bude velmi silná samostatná osobnost, která může mít úspěch v obchodní sféře a podnikání.

Numerologický význam jména Barnabáš

Barnabáš je jméno, které má svůj původ v Bibli a lze jej vykládat jako „syn věštby“. Jeho numerologický součet je 2 + 1 + 9 + 5 + 1 + 2 + 1 + 1 = 22. První, čeho si lze povšimnout, je královské číslo 22, to je neuvěřitelně mocné. O těchto číslech, kterým se také někdy říká mistrovská, jsme psali v tomto článku. Možná je máte ve jméně či jako životní číslo i vy. Předurčuje své nositele k mimořádným úspěchům, kterých však nedosáhnou sami o sobě, ale budu k sobě potřebovat silný tým. Barnabáš je rozeným manažerem a lídrem. Je to dítě štěstěny, kterému se bude dařit vše, na co sáhne. Jedničky v součtu značí rozhodnost, samostatnost a průbojnost.

Týdenní horoskop: Rak vyhrává tento týden na plné čáře

svetzeny.cz

Numerologický význam jména Prazelsa

Numerologický součet jména Prazelsa vypadá takto: 7 + 9 + 1 + 8 + 5 + 3 + 1 + 1 = 35 = 3 + 5 = 8. Je podobný jako u jména Azizah, lze předpokládat, že i Prazelsa bude mít obchodního ducha, průbojnost a dokáže v životě velké věci. Ještě se nám zde opakují čísla 3 a 5. Trojka značí touhu po budování kariéry. Prazelsa se možná stane skutečnou odbornicí ve svém oboru. Pětka pak symbolizuje nespoutanost, dobrodružnost a touhu objevovat svět. Cestováni bude rozhodně velkou vášní Prazelsy.

Tarot: Letní předpověď pro každé znamení zvěrokruhu. Střelcům patří Ďábel, Lvům Eso Mečů

svetzeny.cz

Zdroje: Facebook FN Lochotín, Numerology Astro Seek, Babycentre.co.uk