Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Rak vyhrává tento týden na plné čáře

Info ikona
Horoskop

V týdnu 27. června jsou tři planety velmi příznivé pro jedno znamení zvěrokruhu. Nečekané úspěchy přinášejí optimismus

Je tady poslední červnový týden. V podstatě je to jen půl týdne, protože víkend už připadá na červenec. Jedno znamení zvěrokruhu může být v tomto teplém týdnu obzvlášť šťastné, protože má důvod k optimismu: Rak.

Rak může být optimista po celý týden

Uran je příznivý pro toto znamení zvěrokruhu a nyní probouzí jeho nadšení. Nechybí ani pořádná porce optimismu. To je přesně to, co Rak právě teď naléhavě potřebuje. V současné době má toho na srdci hodně a jeden nebo více problémů, které se ho ne a ne pustit. Ale nemá smysl o věcech přemýšlet, drahý Raku! Potřebujete se z toho víru starostí dostat a tento týden v červnu je na to ideální čas. Protože brzy by se na Raka znovu mohla usmát láska a on by mohl navázat milou známost. A v práci to vypadá báječně! Nečekaný úspěch vrhá vodní znamení zpět na trať a zvyšuje jeho optimismus.

 

Červenec podle numerologie: Bude pro vás tento měsíc emocionálně náročný, získáte odvahu nebo se objeví dluhy?

svetzeny.cz

Třešnička na dortu

Navíc Rak nyní těží z důležité konstelace. Měsíc je v konjunkci se Sluncem. Vzniká tak novoluní, které probíhá ve znamení Raka. Vodní znamení může využít tuto magickou energii k velké změně. Nyní by byl vhodný čas na nové nastavení mysli. Přemýšlejte o tom!

Zdroj: Astro.com