Přejít k hlavnímu obsahu

Poselství andělů: Jaký archanděl vás povede příští týden? Vyberte si jednu za tři karet a zjistěte svou budoucnost

Info ikona
andělé

Jaká je vaše budoucnost pro příští týden podle andělských karet? Nechte se vést archanděly a jejich poselstvím. Vyberte si jednu z těchto tří karet, která vám napoví, co vás čeká v lásce, kariéře, financích a zdraví.

Jeseteří úplněk v Rybách nastává 31. srpna: Přichází čas se ohlédnout

svetzeny.cz

Jak si správně vyložit kartu?

Než si vyberete kartu, ujistěte se, že jste v klidu a soustředění. Podívejte se na tyto tři karty a zamyslete se nad svou budoucností. Potom zavřete oči a nechte se vést svou intuicí. V hlavě se vám objeví číslo jedné z karet. Tato karta je vaším průvodcem pro příští týden. Zjistěte, co vám radí archandělé.

Info ikona
karty

Karta číslo 1: Archanděl Zadkiel

Info ikona
andělé

Archanděl Zadkiel je strážcem ctností a spravedlnosti. Pokud jste byli poctiví a dobří, můžete očekávat odměnu. Pokud jste ale někomu ublížili nebo oklamali, musíte nést důsledky. Tato karta je ale obecně pozitivní a naznačuje, že dobré skutky se vrací.

Láska a vztahy – V lásce se mohou objevit témata spojená s vinou a odpouštěním. Archanděl Zadkiel vám pomůže najít řešení, pokud budete oba ochotní spolupracovat. Také vám pomůže uzdravit staré rány, které vás trápily. Teď je čas uzavřít minulost a otevřít se novým možnostem. Pokud máte něco na srdci, sdílejte to s partnerem.

Kariéra a finance – Pokud jste nespokojení s vaší prací, je čas na změnu. Buďte upřímní k sobě i k ostatním a řekněte, co byste chtěli změnit. Možná budete mít šanci na přesun nebo povýšení. Pokud jste ale velmi frustrovaní, možná byste měli zvážit změnu zaměstnání.

Zdraví – Příští týden se budete cítit lépe psychicky. Archanděl Zadkiel vám dodá sílu a odvahu, abyste se vyrovnali s minulostí, která vás tížila.

Karta číslo 2: Archanděl Jofiel

Info ikona
andělé

Archanděl Jofiel je ochráncem krásy a radosti. Příští týden se budete dívat na svět s optimismem a vděčností. Necháte se inspirovat vším, co vás obklopuje. Tento archanděl vám také pomůže rozvíjet vaši kreativitu a najít nové nápady. Uvidíte jasněji a pochopíte, co je pro vás důležité.

Láska a vztahy – V lásce se budete cítit spokojení a šťastní. Archanděl Jofiel vám pomůže upevnit vaše vztahy, ať už jde o partnera, rodinu nebo přátele.

Kariéra a finance – Pokud máte práci, která vyžaduje originální myšlení a inovace, pak příští týden budete úspěšní. Je to vhodná doba pro ukázání vašich schopností. Obecně je archanděl Jofiel velmi podporující v oblasti osobního rozvoje a kariéry.

Zdraví – Archanděl Jofiel vám pomáhá zbavit se negativních myšlenek a stresu, které mohou ovlivnit vaše zdraví. Příští týden budete mít dobrou náladu.

Karta číslo 3: Archanděl Chamuel

Info ikona
andělé

Archanděl Chamuel je zprostředkovatelem míru a harmonie. Pomáhá vám smířit se s tím, co nemůžete změnit. Příští týden se budete vyhýbat konfliktům a přijímat věci takové, jaké jsou. Dobrou zprávou je, že archanděl Chamuel vám dokáže pomoci vyřešit i velké problémy a dostat vás z obtížných situací.

Láska a vztahy – Tato oblast je silně ovlivněna archandělem Chamuelem. Pokud máte nějaké neshody s partnerem nebo s někým blízkým, vše by se mělo zlepšit. Chamuel dokáže urovnat i dlouhotrvající spory a rozpory. Pokud chcete obnovit kontakt s někým, koho jste ztratili, teď je vhodná doba. Pokud jste sami, může vám tento archanděl pomoci najít vaši spřízněnou duši.

Kariéra a finance – Pokud jste měli problémy s kolegy nebo se šéfem, vztahy se tento týden uklidní. Pracujte na svém sebevědomí a naučte se prezentovat své schopnosti, to je vaše úkol pro příští týden.

Zdraví – Negativní emoce a stres mohou mít negativní dopad na vaše zdraví. Naštěstí vám archanděl Chamuel pomůže najít rovnováhu a klid, když se zaměříte na to pozitivní ve vašem životě. Příští týden budete mít dobrou energii.

Zdroj článku