Přejít k hlavnímu obsahu

Co se nosí: Šaty, které vám padnou jako ulité! Barevná inspirace pro ženy každého věku i postavy

Info ikona
šaty

Kalhoty? Uvidíme se na podzim. Předělat svůj šatník tak, aby obsahoval ty nejlepší letní šaty, je pravděpodobně jednou z nejvíce vzrušujících součástí oblékání do teplého počasí – a není lepší čas začít vyklízet některé poličky pro kousky, které budete v nadcházejících týdnech a měsících opakovaně nosit.

Ať už chcete midi šaty s volánky, které si obléknete do města, lehké košilové šaty, díky nimž bude kancelářské oblékání hračkou, nebo oversize šaty, které si vezmete s sebou na příští dovolenou, projděte si našeho průvodce nejlepšími letními šaty, které si můžete koupit v sezóně 2022. 

Letos to bude velkolepé

Je oficiálně čas začít nakupovat ty nejlepší letní šaty. Bez ohledu na nevyhnutelné květnové přeháňky, které teprve přijdou, sluníčko v poslední době svítí – takže je čas zbavit se kalhot a džín. Navíc, teď, když jsou večírky, svatby a prázdniny v roce 2022 zpět (bez omezení), budete chtít něco velkolepého, v čem byste mohli v příštích několika měsících zazářit.

Trend léta 2022: růžová

Zatímco léto dá vzniknout mnoha odvážným barevným trendům — viz: oranžová , neonově zelená a fialová — růžová bude barvou roku. Důkazem je přehlídka Valentino Fall 2022, která představovala monochromatický fuchsiový vzhled, stejně jako červený koberec Grammy 2022, kde celebrity jako Saweetie, Billy Porter a dokonce Travis Barker nosili různé odstíny výrazné barvy.

Odvažte se jít letos v létě do růžové od hlavy až k patě a zakončete svůj vzhled super polstrovanými espadrilkami lehčími než vzduch s růžovým nádechem. 

Buďte vidět!

Vytáhněte společenské šaty a minisukně na oslavu (velmi očekávaného) návratu teplého počasí a sezóny na střechách/terasách/zahrádkách. Toto léto se nebojte být středem pozornosti na každém výletu s ultra krátkými lemy, bodycon siluetami a tištěnými vzory.

Zdroj: Autorský článek