Přejít k hlavnímu obsahu

Jeseteří úplněk v Rybách nastává 31. srpna: Přichází čas se ohlédnout

Modrý měsíc na obloze, 31.8. ve 3:35 ráno, druhý úplněk v jednom měsíci, tentokrát v srpnovém, se nás zeptá, jestli jsme splnili to, co nám uložil začátek měsíce. Ta vidina, vize, nápady, nutnost si někde udělat pořádek a něco v sobě objevit. Je tedy čas se spíše ohlédnout.

Velký zářijový horoskop: Někomu se otevřou dveře k zázračným náhodám. Jste mezi šťastlivci?

Září nás bude inspirovat a motivovat a ukáže celkový obraz našeho života. Snadno uvidíme, kde máme něco ukončit a kde začít. Čím pozorněji budeme sledovat to, co se nám děje, a jaký to v kontextu celého života dává smysl, tím lépe se nám povede a někomu může září dokonce otevřít dveře k zázračným náhodám. Budete také mezi šťastlivci? Podívejte se do našeho horoskopu na září.
svetzeny.cz

Dohání nás minulost. Ale jak!

Naprosto nepřehlédnutelným způsobem nás může dohánět minulost. A Ryby tomu rozhodně nepřidávají, takže se otvírají témata hluboká, citlivá až traumatická. Nedivme se v tento čas ani divokým snům, traumatickým snům, nebo dokonce ránům, ve kterých nám po probuzení bude divně a nedobře a budeme mít pocit, že jsme si v noci rozpomněli na nějaké dávno zasunuté příkoří.
Vše, co nemáme vnitřně zpracované, vše, co potlačujeme, se nyní vyvalí na povrch. V podobě nenálady, úzkostí nebo divokých snů. Co s tím? Řešit, přijmout, pochopit, nebo znovu potlačit – víc toho poradit nelze. Jisté je jen to, že to, co se na vás v tento čas z minulosti vyvalí i v realitě, by bylo dobré nějak zpracovat, protože tenhle samovolný úklid duše a hlavy nedělá naše tělo nadarmo.

Numerologie minulých životů, která vás ovlivňuje i dnes: Jedničky byly členy královské rodiny, čtyřky vojáci

Pojďme si nalít čistého vína – každý z nás někdy přemýšlel nad tím, jestli opravdu existuje něco, jako minulé životy a kým jsme případně byli. Někdo se k tomuto tématu staví skepticky, někdo minulým životům opravdu věří. Kým jste v minulém životě byli a jak vás to ovlivňuje v současnosti se dá zjistit výpočtem tzv. životního čísla. A jaké je to vaše?
svetzeny.cz

Výborný čas bilancování

Na druhou stranu, pokud jste v procesu, ve kterém svá traumata řešíte, jste na cestě k nějakému lepšímu životnímu stylu či měníte svůj život k lepšímu, pak můžete v tento čas šlápnout do pedálů. Cokoliv dobrého sobě dáme, v čemkoliv svou duši ozdravíme, ulevíme jí, tak v době tohoto úplňku nám to nesmírně uleví. A po úplňku se pak stává, že díky tomu se i výrazněji posuneme v realitě, protože nás už jednoduše nebude na duši tížit minulost.

Máte ve svém okolí psychopata? Pokud vykazuje určité známky chování, vezměte nohy na ramena

Těžko říct, co je v dnešní době normální a kdo je v dnešní době normální. Nicméně existují určité vzorce chování, které jsou skutečně za hranou. Patříte mezi čtyři procenta populace, které ovládá vnitřní démon, anebo máte jen pozitivní dávku ztřeštěnosti, která nemusí být vůbec na škodu, ba naopak!
svetzeny.cz

Informace na okraji zájmů

A poslední zajímavý fakt otevírá úplněk v Rybách, a to informace, které jsou jindy na okraji zájmů. Co vás nyní potká, co uslyšíte, co se k vám dostane, to vezměte na vědomí. Něco vám to rozlouskne.  Okrajové záležitosti našich životů se nyní otvírají lehce a řeší také lehce.

Jaký byl celý měsíc? Víte, kam míříte?

Citlivý rybí úplněk nám přináší také emotivní zpracování celého léta. Letos to asi nebude o tom, co jste v létě dělali, ale jak jste se v letošním létě cítili? A právě ten pocit, dobrý, nebo špatný, nám ukáže i to, jak sami se sebou doopravdy zacházíme. Co jsme my, a co si namlouváme. Kdo je přítel, a kdo ne…

Zdroj článku