Přejít k hlavnímu obsahu

Zářijový horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu: Býci budou ztraceni, Blíženci si musí dát pozor na nečestné lidi

Září nás bude inspirovat a motivovat a ukáže celkový obraz našeho života. Snadno uvidíme, kde máme něco ukončit a kde začít. Čím pozorněji budeme sledovat to, co se nám děje, a jaký to v kontextu celého života dává smysl, tím lépe se nám povede a někomu může září dokonce otevřít dveře k zázračným náhodám. Budete také mezi šťastlivci? Podívejte se do našeho horoskopu na září.

Mohlo by se vám líbit

3 nejtoxictější znamení zvěrokruhu, patříte mezi ně?

Občas se v životě každého z nás objeví člověk, který vypadá na první pohled báječně a s chutí ho zařadíte mezi své přátelé, rodinu nebo dokonce mezi ty nejbližší. Jenže se po chvíli může zdát, že vás daný člověk využívá, manipuluje s vámi, je negativní a někdy až panovačný. Máte co dočinění s toxickou osobou, která vám do života nepřinese nic moc dobrého.
svetzeny.cz

Beran

Září vám ukáže váš talent nebo místo, kde si máte věřit. Berani také budou hledat rovnováhu mezi kariérou a osobním životem, přičemž tam, kde potřebujete, vám trošku i osud sám pomůže. Uleví, postrčí, dá prostředky k tomu, aby vám bylo lépe, takže především v září neodmítejte žádné novinky, nové nabídky a vše pečlivě zvažte. Na druhý pohled totiž i zdánlivá hloupost může být úžasným nápadem!

Býk

Můžete se cítit ztraceni ve vlastním světě nebo neskutečně nepochopeni. Možná z toho všeho vyplývá, že vůbec nevíte, kam směřujete a váš život nemá smysl. V takovém případe hledejte nápovědu v něčem, co máte přímo před očima, jen k tomu máte jinak přistoupit a vzít to jako zázračnou příležitost ke zrodu něčeho nového, jiného.Za zády máte dobrého rádce, takže i vy si dejte pozor na to, co je vám říkáno a sdělováno zvenčí, jsou to pravdy, které stojí za zvážení.

Blíženci

Především se vyhýbejte nečestným lidem a vůbec situacím, které svádí k hádkám, sporům nebo k nějaké nekalé činnosti. Těch vykuků můžete mít po boku v září víc než je zdrávo, takže bude záležet na tom, jaké jsou vaše životní zkušenosti a koho pošlete k čertu a komu na jeho lep přisednete. Především nevstupujte do stejných řek a často tu půjde o to, rozhoupat se konečně a dát se novou cestou, protože toho špatného už bylo dost.

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop na druhou polovinu roku 2023: Střelci pojedou na pozitivní vlně, Ryby čeká depresivní období

Druhá polovina roku 2023 je před námi, a proto je nejvyšší čas podívat se, co vašemu znamení předpovídá horoskop. Zjistěte, co vás v následujících měsících čeká.
svetzeny.cz

Rak

Období velké radosti a úspěchu vám možná přinese zaslouženou odměnu za léto! V každém případě zažijete měsíc, kdy se vám uleví, v něčem budete potěšeni a pro někoho tu jsou i vyloženě šťastné náhody. Využijte září pro nové začátky, na které se těšíte a všechno dobré, k čemu vás září ponoukne, využijte. Že to později nebude ono, to nevadí, jde tu o ten zážitek, o tu úlevu, o tu terapii, v neposlední řadě možná i o nové kontakty a přátele.

Lev

Šťastné náhody, ve správný čas na správném místě. Lvi budou mít perfektní září, sny se mohou začít plnit, snad jen bude dobré se opravdu nebát uvěřit tomu, že každé špatné období jednou končí. V praxi se tak můžete pustit do výrazných nových začátků spojených s osvobozením sebe, s novou prací, novými vztahy a možná pro někoho bude na pořadu dne i změna bydliště. Když nové, tak z gruntu, tak do toho pořádně rýpněte!

Panna

Touha být spokojení může být velmi silná a když máte šťastné rodinné zázemí, budete si užívat doslova rajské časy. V opačném případě uvidíte, kde přesně jsou slabá místa a co s nimi máte dělat. Vězte, že i vaše okolí chce s vámi vycházet po dobrém, nebo vůbec, tak vztahy zlepšete či ukončete tam, kde víte, že si vzájemně jen škodíte. Výborný čas pro finišování na všem, co ukončit potřebujete. Do podzimu chcete vstoupit s čistým stolem i štítem.

Mohlo by se vám líbit

Tibetský horoskop: Jste statečný Tygr nebo empatická Ovce? Odhalte své znamení na základě roku narození

Tibetský horoskop je způsob astrologického systému, který vychází z tibetského kalendáře a astrologie. Stejně jako v západní astrologii se i v tibetském horoskopu lidé řadí do různých znamení na základě data narození.
svetzeny.cz

Váhy

Věci se nemusí vyvíjet tak, jak jste očekávali. V tom případě hledejte nedostatky a chyby v postupu nebo ve vlastních očekáváních, nejspíše se vám podaří věci přepsat a přeplánovat lépe a pak už to vyjde. Možná taky jen potřebujete odpočinek, a stejně tak i vaše plány. Nedobře se bude projevovat také lpění na něčem, co je nemožné, takže o to víc vám uleví, když se toho pustíte a najdete si jiný cíl. Prostě velký úklid.

Štír

Rovnováha bude vaším horkým tématem. Úspěšný kompromis můžete se životem uzavřít ve chvíli, kdy si dovolíte zažít něco jiného, nečekaného. Prostě si věnovat ochutnávku, kterou si běžně nedopřáváte. Dokonce se může stát, že vám září pak přinese velkou šanci na něco, co budete později považovat za svou obrodu, změnu, něco tak úžasného… Ale i celkově vás měsíc povede k tomu, abyste si trošku urovnali životní priority a nežili tak materiálně.

Střelec

Učte se. Září je pro vás vyloženě měsícem nových začátků pro záležitosti, ve kterých je třeba se ještě hodně učit. To vám přinese ve formě nabídek, nadšení do něčeho a bude jen na vás, jestli se té příležitosti chytíte. Obecně vás pak může čekat jakékoliv profesní či  finanční polepšení. Od výhry po povýšení, přemýšlení o kariéře nebo i nějaké zkoušky, chtěné i nechtěné, díky kterým se opravdu posunete dál, na kvalitnější místo. A také dobrý čas pro tvoření si zázemí v jakékoliv formě.

Mohlo by se vám líbit

Duše váží 21 gramů: zjistěte, jak vypadá

Lidská duše je věc, která nepřestává lidi fascinovat. Ať už se duchovnem zabýváte nebo ne, možná jste se někdy zeptali,, jak vypadá duše? Má nějakou barvu? Nebo snad speciální tvar? Vypadá úplně obyčejně? Nebo září? A má každý člověk jinou barvu duše? Spousta otázek, na které neznáme odpověď. Nebo snad ano?
svetzeny.cz

Kozoroh

Novinky budou stát za oslavu. Přijměte v září do svého života nové přátele, udělejte si měsíc vděčnosti za všechno, co máte a uvidíte, že k vám podle rčení „na co myslíš, to si přitahuješ“ přitáhnete do života něco úžasného. Za ten pokus to stojí!  Na někoho čekají spřízněné duše, další Kozorozi třeba jen pochopí, jak to s nimi v životě je a že je těší žít, protože právě oni jsou jedineční. A i to rozhodně není málo. Uzavírání smluv, sňatků a nových přátelství bude opředeno štěstím.

Vodnář

Měsíc vítězství si užijte především v oblasti, ve které jste se dlouho o něco snažili: Nyní dostáváte výsledky.  Povýšení, ocenění, úspěch, to vše na vás může čekat. Zkuste tomu všemu jít vstříc tím, že se na každý zářijový den prostě pečlivě nachystáte, i když často tyhle úspěchy budou prostě jen vhodně načasované a budete mít kliku. Využijte také svoji moudrost, udělejte pro sebe něco, o čem víte, že to už dlouho udělat musíte.

Ryby

Můžete projít velkými změnami, ale budou to změny, po kterých už nebudou věci jako dřív. Uvolnění starých systémů přesvědčení, názorů, životních stylů půjde opravdu dobře, a velmi vám uleví i to, když za sebou nebudete nechávat zadní vrátka. Dá se říci, že každá změna bude dobrá, ale nepůjde, dokud budou ta zadní vrátka stále otevřená. Zabouchněte je a vydejte se na cestu. Už bylo načase!  A významné životní zkušenosti čekají!

Zdroj článku