Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop na druhou polovinu roku 2023: Střelci pojedou na pozitivní vlně, Ryby čeká depresivní období

Info ikona
horoskop

Druhá polovina roku 2023 je před námi, a proto je nejvyšší čas podívat se, co vašemu znamení předpovídá horoskop. Zjistěte, co vás v následujících měsících čeká.

Kozoroh

Během září se Kozorohům nakupí spousta povinností, a tak pro ně bude tento měsíc poněkud hektický. Budete chtít zvládnou vše, ale efektivita bude nízká. S příchodem října se Kozorozi začnou uzavírat před okolním světem. Budete mít potřebu trávit čas jen se sebou, utřídit si myšlenky a tím najít svůj vnitřní klid. V listopadu se však budete cítit zase o něco lépe. Prosinec pro vás bude měsícem, ve kterém pocítíte velkou touhu trávit co nejvíce času se svou rodinou a blízkými.

Vodnář

V září bude Vodnáře čekat spoustu změn v osobním životě. V tomto měsíci budete velmi přelétaví a budete částečně hledat i sami sebe. V říjnu pak buďte ostražití především ve vašem zaměstnání. Váš nadřízený se vás totiž bude snažit nachytat u sebemenší chyby, kterou uděláte. Listopadem vás pak bude provázet hluboké myšlení, což může vést až k osobní krizi. V prosinci se však vše uklidní a budete si užívat vánoční pohody.

Ryby

Září bude pro Ryby depresivním měsícem. Bude za to moct kombinace změny počasí, celkové nálady a návalu stresu. Pracujte proto na svém psychickém zdraví a pohodě. Toho se držte i v říjnu. Listopad pak bude pro Ryby uvolňující. Stres z předchozích měsíců opadne a budete si život konečně užívat plnými doušky. Prosinec vnímejte jako rekapitulaci celého roku, uvědomte si co jste všechno dokázali a buďte na sebe patřičně hrdí.

Beran

Pro Berany bude září měsícem, který jim přinese spoustu kuráže a chuti do života. Vše vám půjde hladce a nebudete se potýkat s žádnými většími konflikty. Stejně tak se vám bude dařit i v říjnu, který pro vás bude měsícem lásky. Listopad bude pro Berany trochu horší – přinese vám totiž do života spoustu překážek jak v pracovním, tak osobním životě. V prosinci se vyplaví na povrch všechny pocity a myšlenky, které se vám za celý rok nashromáždily.

Odkdy má miminko v bříšku duši? O všem rozhoduje nastávající maminka

svetzeny.cz

Býk

Září přinese Býkům spoustu situací, ve kterých budou muset udělat zásadní rozhodnutí. Nadměrné přemýšlení přinese velkou dávku únavy, se kterou budete bojovat. Říjen však bude zase o něco lepší – budete vynikat v komunikaci více, než kdy jindy. Listopad pak bude ještě lepší. Najdete v sobě totiž spoustu motivace do změn v životě, kterých se nesmíte bát. V prosinci se pak necháte unášet euforií z Vánočních svátků a veškeré starosti hodíte za hlavu.

Blíženci

V září se budou Blíženci potýkat s velkým množstvím stresu. Navalí se na vás spoustu povinností, které budou nepříjemné. Říjen pak do vašeho života přinese spoustu kreativity, odvahy a trpělivost se stane vaší silnou stránkou. Listopad pak bude pro blížence ve znamení navazování nových vztahů. Poslední měsíc v měsíci pak bude pro Blížence ve znamení lásky a vášně.

Rak

Září bude pro Raky měsícem, kdy by se měli soustředit na sebelásku a svou hodnotu. Říjen bude pro Raky spojen s komunikací, ve které budou opravdu vynikat. V listopadu pak pocítí Raci obrovskou vlnu motivace a odhodlání k tomu udělat věci, které dlouhou dobu odkládali. Prosinec v Racích vyvolá spoustu emocí, kterých někdy může být až moc.

Lev

Září bude pro Lvy poklidné a plné kreativity. Říjen bude pro Lvi taktéž příjemným měsícem, který bude plný lásky a dobrých vztahů. Vše sluníčkové se ale Lvům trochu zkazí v listopadu, který pro ně bude poněkud depresivní. Přepadne vás únava a budete mít chuť se uzavřít sami do sebe. V prosinci se ale zase hodíte do vánoční pohody, dobře vám udělá také čas strávený s rodinou a blízkými.

Tibetský horoskop: Jste statečný Tygr nebo empatická Ovce? Odhalte své znamení na základě roku narození

svetzeny.cz

Panna

V září se v Pannách probudí rodičovské pudy. Jestliže se svým partnerem uvažujete o miminku, právě teď je ten správný čas. Říjen přinese Pannám touhu po samotě a klidu. Listopad v Pannách naopak probudí schopnost komunikovat, budete se cítit dobře ve společnosti a získáte si sympatie lidí. V prosinci pak nastane období klidu a pohody, budete mít čas trávit čas se svými blízkými a rodinou, který velmi prospěje vaší vnitřní pohodě.

Váhy

Září bude pro Váhy energickým měsícem. Říjen přinese Váhám velký klid a pohodu, ve které se budou opravdu vyžívat. Listopad ve vás probudí schopnost ovlivňovat ostatní. Ocitnete se totiž v situacích, které budete muset vyřešit s chladnou hlavou a rozumně. V prosinci pak budou Váhy obzvlášť srdečné a pohostinné. Bude vás naplňovat radost lidí kolem vás.

Štír

Září pro Štíry nebude vůbec jednoduché. Budete si připadat rozpolcení především kvůli tomu, že do vašeho života přijde někdo nový. Říjen bude pro Štíry ve znamení skvělých komunikačních dovedností. Štíři umí také skvěle naslouchat, a proto za nimi v tomto období bude spoustu přátel a blízkých chodit pro radu. Listopad pak bude pro Štíry především ve znamení vzdělávání a seberozvoje. Poslední měsíc v roce Štírům nepřinese klid a pohodu, naopak jim jejich nezkrotná energie nedá moc spát.

Střelec

V září Střelci zazáří hned v několika oblastech života. Nejvíce se jim však bude dařit ve sportu. V říjnu vás přepadne nezkrotná touha po vytvoření domova a zázemí. Listopad pro vás bude spíše klidnějším měsícem, budete vyhledávat porozumění a zázemí, a to především u své rodiny a blízkých. Prosinec bude oproti listopadu velmi aktivním měsícem, ve kterém budete mít spoustu energie.

Zdroj článku