Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu najdou v létě 2023 novou lásku

Pozor nezadaní! Některá znamení zvěrokruhu se už nyní mohou těšit na parádní léto. Hvězdy se na přelomu sezóny přemístí a konečně přinesou nový impuls do milostného života. Žhavé flirty, romantické rande, spousta něžností - podle horoskopu je velká šance, že se tři znamení zvěrokruhu v létě 2023 bezhlavě zamilují a najdou si na dlouhou dobu, možná navždy, novou lásku. Zkontrolujte, zda mezi vyvolené patříte i vy.

Mohlo by se vám líbit

Ikona 90. let Melanie Griffith děsí veřejnost: Další zpackaná plastika nebo možný návrat zákeřné nemoci?

Jizvy, krvavé šrámy a strupy. Tak vypadá tvář Melanie Griffith (65). Snaží se snad opět hollywoodská herečka zastavit stárnutí dalšími plastikami nebo znovu udeřila rakovina kůže, se kterou se Melanie statečně poprala před několika lety? Vysvětlení je naštěstí mnohem jednodušší…
svetzeny.cz

1. Panna

Panna většinou těžce snáší změny a nečekané situace, ale ne v létě 2023 bude všechno jinak! Panna se cítí inspirována zamilovanou Venuší a najde spoustu zábavy ve svém životě. Romantická večeře při svíčkách sem, dobrodružná exkurze tam: zemské znamení přijímá všechny příležitosti k vzájemnému seznámení a brzy by mohlo potkat člověka, za kterým se skrývá velká láska.

2. Blíženci

Zatímco jaro dostalo svobodné Blížence do koketní nálady, další velký krok by mohl konečně následovat v létě. Planeta lásky Venuše zajišťuje, že vzdušné znamení opět zatouží po pevném poutu. Jinak dost vrtkavé znamení zvěrokruhu si je nyní jisté, že chce víc a planety ho v tomto přání aktivně podporují. Přispívá k tomu zejména Mars a velkoryse rozdmýchává vášeň. Blíženci by prostě měli mít v nadcházejících týdnech otevřená srdce a do jejich života přirozeně vstoupí nová láska.

Mohlo by se vám líbit

Vztah s otcem podle znamení zvěrokruhu: Blíženci mají duchovní pouto, Váhy se umí pohádat

Den matek se slaví rok co rok druhou neděli v květnu. Den otců je tak trochu pohyblivý svátek. V České republice a mnoha dalších zemích tento den připadá na třetí neděli v červnu. Někde se tento svátek váže ke sv. Josefovi (19. března) nebo k jiným dnům v roce.
svetzeny.cz

3. Váhy

Svobodné Váhy by mohly mít své nejlepší léto po dlouhé době v roce 2023, protože hvězdy vezmou jeho milostný život mimořádně zajímavým směrem. Ještě nedávno si znamení zvěrokruhu myslelo, že lásku nejspíš nikdy nenajde, ale člověk s velkým srdcem může být blíž, než si myslí. Vzdušné znamení by se v letních měsících mělo věnovat nejen flirtům a různým schůzkám, ale také si dávat pozor na lásku v užším kruhu!

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku