Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Zjistěte, jak jeho číslo pokoje ovlivní vaší dovolenou. Číslo 4 není šťastné, v 6 zažijete harmonii a klid

Jedete na dovolenou a těšíte se, jak si ji užijete? Ovlivnit ji, alespoň podle numerologie, může například i číslo pokoje, které dostanete na recepci. Číslo 13 bývá obvykle nešťastné a ne každý by v takovém chtěl bydlet. Zjistěte, jak číslo pokoje umí ovlivnit celou vaší dovolenou. Existují totiž čísla nešťastná, kterým je dobré se raději vyhnout.

Výpočet čísla pokoje

Obvykle dostáváte dvojciferná a někdy i trojciferná čísla pokojů. V takovém případě se jednotlivá čísla sčítají a to do doby, než vám vyjde jednociferné číslo a to mezi 1 a 9. Podle toho pak můžete zjistit, jaká je numerologie vašeho pokoje.

Číslo pokoje a jeho vliv na vaší dovolenou

Pokoj číslo 1

Číslo jedna je spojeno s neutralitou a začátkem. Jeho význam není ani špatný, ale ani dobrý a vyjde-li vám takové číslo, nemusíte se bát ničeho špatného.

Pokoj číslo 2

Číslo dva v sobě nese určitý klid, mír a pohodu, která bude provázet celou vaší dovolenou. Jde o dobrou energii, kterou s sebou nese a ta se odráží i na vaší celkové náladě.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie jména: Jak význam vašeho jména ovlivňuje váš život

Jméno nás definuje od narození a hraje klíčovou roli v našem životě. Je to první věc, kterou se lidé dozvědí o nás, a v mnoha kulturách se věří, že naše jméno ovlivňuje naše osudy. Numerologie jména je studium toho, jak čísla a vibrace, které jsou spojeny s našimi jmény, ovlivňují naše životy a osobnost.
svetzeny.cz

Pokoj číslo 3

Číslo tři je považováno za jedno z těch šťastných, které v sobě nese spokojenost a dobrou náladu. Vyšel vám tento součet? Pak bude dovolená provázena šťastnými událostmi.

Pokoj číslo 4

Číslo čtyři není bráno jako jedno z nejšťastnějších a podle toho se také pověrčivé národy chovají. Ze své podstaty nabízí uzemnění, které mohou vystřídat nepříjemné chvíle a situace.

Pokoj číslo 5

Číslo pět zosobňuje pulzující energii a místo, kde se lidi rádi scházejí. Jedete-li s partou přátel a máte pokoj s tímto výpočtem, pak se právě u vás schází celá parta. Nejde vyloženě o šťastné číslo, ale ani to není nic závažného, co by vám mělo dělat vrásky.

Šťastné číslo pokoje

Pokoj číslo 6

Číslo šest v numerologii je symbolem pro rodinu a harmonii. Máte-li takový pokoj, pak trávíte dovolenou s lidmi blízkými a užíváte si to naplno.

Info ikona
hotel
Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Číslo popisné určuje energii vaší domácnosti. Jedenáctku mají jen vyvolení

Čísla nás životem provazí už od narození, kdy je nám do rodného listu zapsáno datum. V život mají určitou roli, naznačují vám, kam se životem ubírat i to, co od něho čekat. Numerologie se dá odvozovat v podstatě od jakéhokoliv čísla. Například od čísla popisného, které najdete u adresy vašeho domu.
svetzeny.cz

Pokoj číslo 7

Číslo sedm je obecně šťastné číslo, které lidem pomáhá projevit svou pravou podstatu a tvář. Naplno ukáže druhé a má smysl pro duchovno. Inspiruje také k hlubokým myšlenkám a zamyšlením.

Pokoj číslo 8

Číslo osm je symbolem prosperity a je v čínské kultuře považované za jedno z nejšťastnějších. Podporuje ambice lidí a pomáhá vám jít si za svým. Dovolená v tomto pokoji bude splněným snem.

Pokoj číslo 9

Číslo devět je šťastné číslo, které v sobě kombinuje harmonii a pocit domova. Lidé v tomto pokoji se budou cítit spokojeně a dobře, velmi rychle se adaptují a dovolenou si v tomto pokoji velmi užijí.

 

Zdroj článku