Přejít k hlavnímu obsahu

Snídejte jako princezna Kate: Jí denně stejné jídlo a vděčí mu za štíhlou postavu i dobrou náladu

Info ikona
Kate

Kate je za všech okolností dokonalá, dobře oblečená, štíhlá, milá a vstřícná. Ne nadarmo ji milují nejen Britové, ale je ikonou, ať už módní či jinou, pro mnohé ženy po celém světě. Její ikonický úsměv, vždy dobrá nálada. I ta může pramenit ze zdravého a vyváženého jídelníčku, který je pro Kate prioritou. Co snídá princezna Kate? A jakou pochoutku jí zakázal její tchán?

Oblíbená jídla princezny

Kate není z těch, kteří si potrpí na honosné a luxusní jídla, na jejím jídelníčku není každý večer šampaňské, kaviár nebo podobné kousky. Má ráda jídla, která jsou výživná. Velmi ráda vaří a připravuje tak jídla pro své děti i manžela. Sama se drží velmi zkrátka, i když občas zhřeší. Většinu času drží striktní jídelníček a nezapomíná ani na dostatek pohybu, který jde ruku v ruce s jídelníčkem a štíhlým tělem.

Moc dobře ví, že důležitá je pravidelnost a menší porce, takže se rozhodně nepřejídá, ale vychutnává si vše, co má ráda. Snídaně je naprostý základ dne a ví to i princezna Kate. Aby měla dostatek energie na celý den, kdy je v jednom kole a čeká ji mnoho povinností doma i v její roli princezny, musí začít pořádnou snídaní. Dopřává si velmi ráda zelené smoothie. Možná namítnete, že to není pořádná snídaně, ale díky tomu, co vše obsahuje si Kate dopřává přísun vitamínů a prospěšných látek, které ji umí dodat energii. Nápoj by měl údajně obsahovat špenát, kapustu, borůvky, koriandr a další zdravé potraviny.

 

Info ikona
Kate

Ovesné vločky jako správná snídaně

Alespoň princezna Kate si na ně velmi potrpí. Po superzdravém smoothie následuje miska ovesných vloček. Ty nabízí tělu vlákninu, která je důležitá a když si do nich přidá mléko nebo jogurt, dodává jídlu také bílkoviny. To celé završí ovocem, které tělu nabídne spoustu vitamínů a prospěšných látek a vyvážená snídaně je na světě. Kate si dává ráda také melounový salát s fetou, avokádem nebo okurkou

Pohyb jako důležitý prvek

O princezně je známo, že je velmi sportovně založená a je patronkou mnoha sportovních organizací. Není divu, že si velmi ráda zkusí běh, ragby a další sporty v rámci oficiálních návštěv. Sama Kate pravidelně a ráda cvičí. Nejlepší čas je pro ni po snídani, ještě než začnou všechny oficiální povinnosti. Velmi ráda běhá, hraje tenis nebo cvičí jógu.

 

Tajemství dokonalé postavy Kate Middleton: Je štíhlá jako proutek, a přesto si nic neodpírá

svetzeny.cz

Svačinky mezi jídly

Mezi jídly je důležité nedržet hladovku, ale dát si výživné potraviny, které pomohou překonat chutě. Díky tomu nebudete mít pocit, že musíte na večeři sníst spoustu jídla, abyste se zasytili. Podobně to má také princezna Kate, která se nikdy netajila tím, že miluje olivy. Dokonce je pojídá mezi jídly a jsou pro ni takzvanou svačinkou, která zažene hlad. Velmi ráda si, spolu se svým manželem pochutná také na popcornu.

Zakázaná pochoutka

Princezna Kate také ráda zhřeší a dá si nějakou tu dobrotu, která úplně nezapadá do jejího zdravého jídelníčku. A dokonce má ráda delikatesu, kterou najdete na jídelníčku luxusních restaurací. Jsou to husí játra nebo-li foie gras. Jenže s tím má Kate na nějakou dobu útrum. Tuto lahůdku jí totiž zakázal její tchán a král Karel III. Respektive, nezakázal to jen princezně, ale všem v paláci. Od něj totiž přišel zákaz podávání této pochutiny zejména kvůli nešetrnému chovu drůbeže. A Kate jako správná poddaná respektuje nařízení.

 

Zdroj článku