Přejít k hlavnímu obsahu

Dietní pravidla Jennifer Aniston: Zapomeňte na přísné diety. Stačí speciální kaše a malé porce

Info ikona
Jennifer Aniston

Herečka Jennifer Aniston se řídí jednoduchými dietními pravidly, které ovšem dělají zázraky. Ve svých 53 letech vypadá při nejhorším na 40 a její rady jsou nad zlato, Vyzkoušejte proteinovou kaši nebo zvolte menší porce během celého dne.

Těžko uvěřit, že hollywoodské hvězdě Jennifer Aniston je 53 let. Herečka vypadá mnohem mladší a její vzhled je záviděníhodný. Za svou štíhlou postavu vděčí nejen sportu (Aniston prý hodně cvičí jógu a také běhá a boxuje), ale i pár jednoduchým dietním pravidlům, která striktně dodržuje. A jsou překvapivě vhodné pro každodenní použití!

1. Začněte den zdravě!

První, co má Aniston, když se probudí, je sklenice vlažné vody s citronovou šťávou. Co to přináší? Teplá citronová voda obsahuje speciální enzymy, které stimulují a podporují trávení. Navíc se tím aktivuje tvorba žluči, která zajišťuje lepší trávení tuků.

Hana Zagorová, jak ji neznáte: Těhotenství, utajovaná adopce i nevyléčitelná nemoc

Všemi milovaná Hana Zagorová se během let v rozhovorech svěřila i o svém soukromí. Prozradila mimo jiné, proč si brala Harapese, ale i to, že po drsné zkušenosti s adopcí, se rozhodla nemít děti. Přesto prožila šťastný život po boku Štefana Margity, kteří jsou označováni za dokonalý pár.
svetzeny.cz

2. Nikdy nevynechávejte (proteinovou) snídani

Další dietní pravidlo, kterým se 53letá hvězda řídí: nikdy nevynechává snídani. A na stole samozřejmě neskončí croissanty, ale zdravé jídlo s vysokým obsahem bílkovin, jako je smoothie s proteinem, někdy avokádový toast nebo smažená vejce.

Trik s kaší

Některé dny si herečka ze seriálu Přátelé může dát i kaši s proteinem s extra porcí bílkovin. Tento trik se naučila od svého bývalého manžela Justina Therouxe. K tomu stačí na samém konci doby vaření do teplé ovesné kaše vmíchat rozšlehaný bílek – kaše by tak měla být extra krémová a déle vás zasytí.

Hvězdná Demi Moore bez retuše. Paparazzi fotografie ukázaly nejen celulitidu

Královnou léta 2022 je Demi Moore, která nosí svůdné růžové bikiny, zatímco „nasává léto“ na lodi. Kdo ve svých 59 letech ví, jak ohromit své 3 miliony sledujících na Instagramu a předvádět v bikinách dokonalé tělo? právě ona. Ovšem paparazzi fotky odhalily i trochu víc, než by slavná kráska chtěla.
svetzeny.cz

3. Malé porce jsou základ

Jennifer Aniston prý dodržuje „Sonoma Diet“, aby zůstala štíhlá. Dieta se nespoléhá pouze na plnohodnotné potraviny (libové druhy masa a ryb, celozrnné výrobky, zelenina, vejce, nízkotučné mléčné výrobky), ale také na malé porce. Nemusíte tedy počítat kalorie, ale střídmost je na denním pořádku. Při snídani by talíř neměl přesáhnout průměr 18 cm . Na oběd a večeři je povolena velikost talíře 23 cm.

Zdroj článku