Přejít k hlavnímu obsahu

Darujte dárek, který bude dělat radost po celý rok. Darujte předplatné!

Marně si lámete hlavu nad vhodným dárkem pro někoho z rodiny? Se Světem ženy můžete najít ten pravý dárek, který neudělá radost jenom na Štědrý den pod stromečkem, ale bude přinášet radost po celý rok. O čem je řeč? No přeci o předplatném. Darujte roční předplatné oblíbeného časopisu a navíc získáte krásný dárek!

Vyberte si ze široké nabídky předplatného, které nabízíme: 

Svět ženy je lifestylový časopis určený ženám, které si s nadšením užívají života a jsou rády samy sebou. Jeho koncept je unikátní. Čtenářky v něm najdou nejen novinky ze světa módy, kosmetiky a životního stylu, ale také zajímavosti z oblasti bytového designu, cestování a gastronomie. Každý měsíc přináší i rozhovor s oblíbenou českou celebritou, fejetony známých osobností a reportáže odrážející svět, v němž žijeme. Nechybí ani oblíbené příběhy čtenářek a osudy slavných osobností.

Vyberte si předplatné, které se vyplatí:

Roční předplatné se slevou 24%

Roční předplatné s diářem Plánovač štěstí 

Info ikona
Svět ženy

Marianne je český lifestylový magazín pro sebevědomé a nezávislé ženy. Již 20 let nabízí řadu rozhovorů s významnými lidmi a precizně zpracované články na téma vztahů, zdraví, životního stylu a kultury. Svým čtenářkám také představuje novinky nejen v módě, ale i kosmetice. Marianne, to je mix inteligentního čtení, humoru a lifestylových témat. Své čtenářky chce především inspirovat a pobavit. 

Předplaťte si Marianne s parfémem nebo si vyberte z jedné ze speciálních nabídek:

Roční se slevou 40%

Půlroční se slevou  25%

Info ikona
Marianne

ELLE  je módní časopis určený sofistikovaným, nezávislým ženám s citem pro styl. Čtenářkám pravidelně představuje nejnovější módní trendy z ulic i přehlídek světových návrhářů. Kromě toho přináší profily a rozhovory s osobnostmi módy, kultury nebo praktické tipy týkající se krásy, zdraví a fitness. ELLE na českém trhu jednoznačně módním magazínem číslo jedna již více než 25 let. 

Vyberte si předplatné přesně pro vás:

Roční předplatné Elle se slevou 38% 

Roční předplatné Elle s produkty Sisley 

 

Info ikona
Elle

ELLE Decoration je unikátní magazín, který představuje designové trendy, stylové interiéry, architekturu, výtvarné umění a zajímavé osobnosti ze všech těchto oborů. Budete ho milovat pro jeho inspirativnost a vyváženou praktičnost. Na jeho stránkách si prohlédnete krásné originální interiéry, špičkovou architekturu, naprosto bezchybný design, ale také konkrétní tipy na nákupy v českých obchodech. Pokud hledáte inspiraci a chcete oživit svůj domov, tak právě pro vás je tu ELLEDecoration.  

ELLE Decoration představuje nějkrásnější domy z celého světa a originální kombinací stylů každému zprostředkovává kvalitní design. Nabízí inspiraci, informace a nápady, které se vám hodí pro oživení vašeho domova, snadnou orientaci v aktuálních trendech, stylu a soudobém designu. 

Předplatné pro milovníky krásného bydlení a inspirace:

Roční předplatné se slevou 27% 

Info ikona
Elle Decoration

Časopis Burda Style vás provází již 25. rokem a rozhodně má stále co říct! Každé vydání prezentuje nejnovější trendy a funguje jako profesionální poradce. Burda pomáhá s výběrem módních doplňků a její vlastní tvorbou. Součástí magazínu jsou také speciální vydání jako Burda Pletení, Burda Easy, Burda Kids a mnoho dalších.  

Vyberte si předplatné s dárkem nebo se speciální slevou:

Roční předplatné Burda Style se slevou 33%

Půlroční předplatné Burda Style se slevou 25%

Objednat lze i jednotlivé speciály Burdy Style a to i zpětně ZDE.

Info ikona
Burda Style

Časopis Apetit je psán s opravdovou chutí a vášní pro jídlo. Nabízí originální recepty, seznamuje čtenáře s novinkami ze světa gastronomie a učí je, že jídlo nemusí být povinnost, ale krásné hobby a životní styl. Vysoká kvalita fotek zaručí, že už při pouhém pohledu na ně se čtenáři začnou sbíhat sliny. Žádný z receptů není do časopisu vkládán jen tak. Redakce je vybavena profesionální kuchyní, kde jsou recepty přiváděny k dokonalosti. Testujícími kuchaři se kromě redaktorek pravidelně stávají také vybraní čtenáři. 

Vyberte si předplatné pro vás na míru:

Dvouleté předplatné Apetitu a set nádobí Delimano

Roční předplatné Apetitu se slevou 33%

Více nabídek ZDE.

Info ikona
Apetit

Marianne Venkov&styl je časopis pro všechny, kdo touží po životě v přírodě a klidu, kdo si uvědomují smysl tradičních hodnot. Marianne Venkov a styl se věnuje nejkrásnějším stránkám českého venkova opravdu ve velkém stylu. Zachycuje život na vesnici ze všechaspektů - od bydlení, zahrady a tipů na cestování přes chov domácích zvířat, tradiční řemesla, dětské hry až po recepty z regionálních surovin a nezapomíná ani na nejčerstvější módní trendy. 
 
Zajímavé informace si tu najdou jak aktivní lidé, toužící po úniku z města, tak milovníci domácích mazlíčků nebo děti, které prostě obrázkové časopisy milují. 
Vyberte si to své předplatné: 

Roční předplatné se slevou 32%  

Roční předplatné s balíčkem Manufaktura

Roční předplatné s knihou Superbyliny

Roční předplatné s knihou Tvořte s námi celý rok

Info ikona
VENKOV & STYL - MARIANNE

Časopisy pro naše nejmladší čtenáře

LEGO City je časopis, ve kterém malý čtenář zažije dobrodružství se svými hrdiny LEGO®! Ve městě jsou bankovní lupiči stíháni policií, stavebními dělníci město zvelebují a hasičský sbor se postará o všechny katastrofy. Hrdinové LEGO® se o bezpečí postarají! Každé vydání obsahuje napínavé komiksy, skvělé plakáty a složité hádanky. Zárukou ještě větší zábavy jsou jedinečné mini stavebnice LEGO® CITY®. 

Časopisy pro naše nejmladší čtenáře si můžete předplatit ZDE.

Info ikona
LEGO City 

Časopis LEGO® NINJAGO® obsahuje akční komiks se statečnými nindža hrdiny Kaiem, Clayem, Colem a Zanem. Všichni čtyři vezmou čtenáře na dobrodružnou misi a cestu plnou výzev. Časopis obsahuje cool plakáty, zapeklité hádanky složité hádanky a originální mini LEGO® NINJAGO® stavebnici. Na časopis se malí čtenáři můžou těšit osmkrát do roka. 

Info ikona
LEGO® NINJAGO®

Časopis LEGO® STAR WARS ™ nabízí kosmický komiks z vesmíru STAR WARS ™. Součástí časopisu jsou i zábavné hádanky, které potrápí i ty nejbystřejší čtenáře, plakáty a exklusivní mini stavebnici LEGO® STAR WARS. Časopis vychází osmkrát do roka. 

Info ikona
LEGO® STAR WARS ™

Disney Princess je časopis, který splní sen každé malé holčičce. Pojďte se podívat do světa Disney princezen o něco blíž! Časopis LEGO® Disney Princezna je plný pohádkového komiksu, který je branou do magického světa. Tvůrčí omalovánky, magické hádanky a dva romantické plakáty nabízejí spoustu zábavy. Ke každému vydání je originální mini stavebnice LEGO® Disney Princezna, která zve malé fanoušky ke hře. Malé čtenářky se na časopis mohou těšit čtyřikrát do roka. 

Info ikona
Disney Princess