Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na 10. června: Proč je tento den výjimečný a co se stane právě vašemu znamení?

Info ikona
Horoskop

10. června nás mimo jiné čeká částečné zatmění Slunce a přichází novoluní v Blížencích. Nejdůležitějším znamením zvěrokruhu a tím, které pocítí největší změny jsou právě Blíženci, ostatní znamení čeká cesta k pochopení. Zjistěte, jak prožije vaše znamení tento magický den.

Beran

Studenti se mohou těšit na úspěšné složení zkoušek. Zrozenci Berana by tento den měli podepisovat smlouvy, dokumenty, vyřídit vše potřebné na úřadech a nebo zařizovat dlouho odložené záležitosti. Uleví se vám a díky novoluní vše půjde hladce.

Býk

Býk a finance patří jednoduše k sobě. Pro toto znamení je to důležitý aspekt. Novoluní otevírá Býkům cestu ke komunikaci právě na téma peněz a majetku. V práci se dějí změny, ale vždy pozitivním směrem. Vše, co budou řešit kolem financí, se však zúročí až po 23. červnu. Rada zní: Býci, buďte trpěliví!

Blíženci

Blíženci prožívá novoluní, které patří především jim a začnou si plnit své sny. Mějte na paměti, že je potřeba vyřešit všechny resty a až potom cestovat a utíkat za zábavou. Život vás baví a pokud nebudete úplně apatičtí, půjde vám naproti. Od 23. června vše nabere na otáčkách a vy se půjdete mílovými kroky dopředu a podaří se vám zrealizovat vaše projekty!

Rak

Raka čeká životní zkouška. Novoluní otevře 13. komnatu a on bude nucen vrátit se v mysli do minulosti a vyřešit nedořešené problémy. Díky tomu se o sobě dozví něco zajímavého a ujistí se, že je dost silný, aby v životě obstál. Všechny odpovědi naleznete v červenci, není proto čeho se obávat. Dejte si prostor a čas a vše si „sedne“ a zapadne na správné místo.

Lev

Lva čeká příjemné období, kdy nebude mít problém s komunikací, vše půjde hladce a on bude moci vycestovat za přáteli. Vesmír zároveň Lva nenásilně přivede do společnosti, kde mu bude nejlépe a kam zapadne. Pokud jde o plnění snů, měli by se zaměřit na svoji kariéru, tam vše půjde snadno. Nesmíme zapomenout, že hvězdy vám ukazují ještě jednu zajímavost – ozve se vám starý známý nebo osoba, která pro vás byla v minulosti velmi důležitá.

Panna

Pro Pannu se otevírají nové pracovní možnosti – je ideální čas na to, abyste požádali o zvýšení platu, našli si novou lepší práci nebo byli povýšeni. Díky novoluní máte otevřený kanál komunikace, a proto u vás nebude žádný problém si pracovní záležitosti vyřídit tak, abyste byli maximálně spokojení.

Váhy

Milé Váhy, vyrazte na úřady, do banky a vyřešte vše, co si hrnete už delší dobu před sebou. Může se stát, že budete řešit i cestu do zahraničí nebo nějaký nečekaný výlet. Díky novoluní máte otevřenou cestu k úředním jednáním, tak toho využijte!

Štír

U Štíra se nebudou řešit úřady, ale peníze a sex. Zajímavá kombinace, že?! Naleznete partnera, počnete dítě nebo se zasnoubíte. Některým Štírům se zachce majetků, a tak vás čeká žádost o hypotéku nebo půjčku.

Střelec

Novoluní Střelcům otevírá cestu k novým dohodám, ať už se jedná o vztahy či práci. Potkáte nového partnera – pracovního nebo životního. Čeká je klidné, ale úspěšné období bez velkých výkyvů. Cestování, dobrá komunikace a pozitivní energie bude vaším nejlepším parťákem.

Kozoroh

Práce, práce a zase jenom práce. Ovšem v pozitivním slova smyslu. Novoluní vám přinese nového kolegu, novou pracovní nabídku nebo spolupráci. Jste neustále v zápřahu, ale nevnímáte to nijak negativně. Čeká vás dokonce i nějaké to cestování, ovšem opět se jedná o pracovní cestu.

Vodnář

Vodnáři mají velmi plodné období. Nové možnosti ve všech oblastech života už se nemohou dočkat, až nějakou z nich uchopíte a začnete jednat. Za měsíc je čeká jejich vlastní úplněk, který umocní jejich úspěchy. Očekávejte zajímavou nabídku, která se nebude dát odmítnou.

Ryby

Novoluní se u vás nepromítne do vztahů nebo práce, ale do bydlení. Čeká vás stěhování, zlepšení bydlení nebo nová nemovitost v podobě chaty. Někteří mohou řešit spíše tělesnou stránku a zdraví. Nebojte jít si za lékařem pro pomoc nebo alespoň radu. I u Ryb je díky novoluní otevřená komunikace, takže nic nebude problém.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.