Přejít k hlavnímu obsahu

Astrologii při plánování dítěte zohledňuje 1 z 5 budoucích rodičů: Kterých 5 znamení zvěrokruhu je nejžádanějších?

Info ikona
Plánování těhotenství

Pro budoucí rodiče je samozřejmě nejdůležitější, aby se jejich dítě narodilo zdravé. Nedávný průzkum však ukázal, že jeden z pěti budoucích rodičů řeší při plánování dítěte i to, v jakém znamení zvěrokruhu se dítě narodí. Komu na tom záleží nejvíc, a která znamení jsou nejpopulárnější?

Komu nejvíc záleží na znamení zvěrokruhu, ve kterém se dítě narodí?

Průzkum pořádaný společností Angara, která vyrábí šperky, odhalil, že jeden z pěti Američanů, bere při plánování rodiny v potaz astrologii. Průzkumu se zúčastnilo celkem 2000 lidí. Obzvláště vybíraví, co se týče znamení dítěte, bývají miléniálové, tedy lidé narození v letech 1980 až 1995. Více než 53 % respondentů uvedlo, že věří, že astrologie je skutečná, mezi nimi se nejčastěji objevovala tři znamení – Býci, Blíženci a Vodnáři. Nejskeptičtější pak byli Lvi, Kozorozi a Štíři. Níže najdete seznam 5 znamení zvěrokruhu, která by si budoucí rodiče přáli vychovávat nejčastěji.

Karma: Lze ji vylepšit dobrými skutky? Vyvracíme 4 největší nesmysly, které se můžete dočíst

svetzeny.cz

1. místo: Blíženci

Jedním z pěti znamení zvěrokruhu, které si budoucí rodiče vysnili, jsou Blíženci. Není se co divit, Blíženci jsou okouzlující už od útlého věku. Tyto děti bývají mimořádně roztomilé a všichni okolo se nad nimi budou rozplývat. Blíženci jsou velmi inteligentním a zvídavým znamením, i to mohlo hrát roli v tom, proč si budoucí rodiče přáli zrovna je. Ostatní jim mohou jen závidět jejich skvělé komunikační schopnosti, díky kterým si každého omotají kolem prstu. Jsou také vtipní, zábavní, aktivní, společenští a kreativní.

2. místo: Lev

Nikoho nepřekvapí, že na druhém místě se umístil Lev. Lidé narození v tomto znamení mají neuvěřitelné charisma. Už jako děti jsou rády středem pozornosti. Jsou velmi energické, hravé, společenské a veselé. Od rodičů však potřebují slyšet hodně chvály. Vyzařuje z nich vnitřní síla a mívají vysoké sebevědomí, to lidi přitahuje jako magnet. Bývají velmi oblíbení, je s nimi zábava a šíří kolem sebe dobrou náladu. Jsou to rození vůdci, kteří si vybojují své místo na slunci. Ostatní si také cení jejich loajality a ochoty pomáhat druhým

3. místo: Beran

Berani na třetím místě překvapili, bývají to velmi zlobivé a neposedné děti, které si tvrdohlavě stojí za svým. Na druhou stranu jim nelze upřít, že jsou už od malička velmi průbojní a samostatní. Berani jsou velmi ambiciózní, jejich ctižádostivost je pověstná. Ostatní jim mohou jen závidět vytrvalost, dobrodružnou povahu, ochotu podstoupit riziko, životní optimismus a upřímnost. Jsou také velmi soutěživí a rozhodně nechtějí splynout s davem.

Měsíční fáze, ve které jste se narodili: Vypovídá o vaší povaze a předurčuje, ve kterém věku dosáhnete úspěchu

svetzeny.cz

4. místo: Vodnář

Vodnáři jsou velmi inteligentní, zvídaví a vynalézaví, to se projeví již v dětství. Neustále chtějí experimentovat a objevovat svět. Neposedí chvíli na jednom místě a neustále zkouší nové věci. Vodnáře bývá těžké uhlídat. Jsou také velmi kolektivní, lehce navazují nová přátelství, která jim vydrží celý život. Bývají upřímní, zábavní, dobrodružní, odvážní a jsou to také rození vůdci a lidumilové. Díky své kreativitě a inspirativnímu myšlení dokážou v životě velké věci.

5. místo: Býk

Býci v dětství bývají tiché klidné děti, ve kterých však dříme silná osobnost, která se projeví až v dospívání. Jsou to naprosto nenáročné děti, které si vydrží dlouhé hodiny hrát. Snadno se spřátelí a bývají oblíbení. Býk je rozhodně jedno z nejsympatičtějších znamení zvěrokruhu. Bývají to pracovití, věrní, spolehliví, praktičtí a vytrvalí lidé. Mají své morální zásady a bývají také tvrdohlaví, vše musí být po jejich.

Strážní andělé: Víte, jak poznáte, že nad vámi drží ochrannou ruku? Video vás přesvědčí o tom, že skutečně existují

svetzeny.cz