Jarní trendy look: Zvolte přirozené "nahé" líčení!

1. Svěží začátek a správný odstín

Na obličej naneste hydratační krém nebo podkladovou bázi. Pleť bude působit po celý den svěže a vláčně. Nyní přichází na řadu make-up, jehož odstín byste měla vybírat na denním světle. Jeho úkolem je celkově sjednotit pleť obličeje. Teprve po nanesení vezměte do ruky korektor, kterým zakryjete všechny větší nedostatky v podobě pupínků, rozšířených žilek či jizviček. Korektor má vyšší krycí schopnost a měl by mít stejný odstín jako make-up. Pod obočí, oči, na hřbet nosu a na bradu pak jemně vklepejte rozjasňovač. Prosvětlí obličej a dodá mu plasticitu. Na závěr vše zafixujte sypkým transparentním pudrem a na lícní kosti naneste tvářenku. Její odstín zvolte podle barvy pleti, ale můžete se řídit také podle oblečení.

c0d558706ed64ed36af89479fe6fedb8

2. Výrazné, ale přirozené oči

Ze všeho nejdřív nakreslete černou tužkou oční linku do vnějších koutků očí. Krásně je dotvaruje a zvýrazní. Poté přijdou na řadu oční stíny. Pro běžné denní líčení zvolte decentní a přirozené barvy. Na horní pohyblivé víčko naneste světlý meruňkový odstín, který bude směrem k vnějším koutkům přecházet do zlaté a měděné barvy. U dolního víčka naneste pod střed oka opět meruňkovou a směrem k vnějšímu koutku přidejte tmavší odstín v podobě měděné. Do vnitřního koutku naneste zlatý odstín. Zapomenout byste neměla ani na obočí. Zvýrazněte ho pomocí hnědo-béžových stínů. Ty naneste zkoseným štětečkem. Teprve potom vezměte do ruky černou řasenku a pečlivě naličte řasy.

1_copy_copy_copy_copy

3. Volné vlny plné lesku

Do umytých vlasů vetřete pěnové tužidlo a prameny vyfoukejte přes kulatý kartáč nebo je natočte na velké elektrické natáčky. Pro podpoření a udržení objemu vlasy u kořínků natupírujte. Pokud chcete zvýšit lesk vlasů, použijte rozjasňující přípravek. Ve finále účes zafixujte lakem na vlasy.

2_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

@svetzeny