Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop 2023: Každé znamení zvěrokruhu má svá šťastná čísla. Býkovi patří pětka, Rakům devítka

Všichni si přejeme zdravý, šťastný a úspěšný rok 2023. Šťastná čísla v astrologii by vám k tomu mohla pomoci. Všech dvanáct znamením zvěrokruhu má pro letošní rok své šťastné číslo. Poznejte to svoje a jako bonus zjistíte, že jich vaše znamení může mít hned několik!

Používání správných čísel ve vašem životě je v astrologii velmi důležité. Možná už znáte své osobní číslo, možná ho až nyní zjistíte. Čísla mohou úzce souviset s naším horoskopem, charakterem a emocemi. Každé z dvanácti znamení zvěrokruhu má jinak složené své číslo a přímo zde najdete čísla, která mají přinést štěstí vašemu znamení zvěrokruhu v roce 2023. Podle astrologie byste se měli snažit tato čísla používat co nejčastěji nebo je začlenit do svého každodenního života.

Beran: 6 a 9

Beran by měl v roce 2023 vsadit na čísla 6 a 9. Může ho podporovat po celý rok a pomoci mu dosáhnout mimořádných úspěchů.

Býk: 5 a 6

V roce 2023 by se měl Býk zaměřit na čísla 5 a 6. Úspěch slibují i ​​čísla, která lze z této dvojice poskládat (56, 65). Býky čeká úspěšný rok bez větších překážek.

Blíženci: 5 a 6

Šťastná číselná kombinace pro toto znamení zvěrokruhu v roce 2023 je 5 a 6. Bez ohledu na to, kdy si musíte vybrat, vždy je nejlepší zvolit jedno z těchto čísel. Ať už jde o speciální datum, číslo pokoje nebo množství peněz.

Čtěte také: Numerologie: Která čísla přitahují peníze? Zjistěte vaše peněžní číslo, prozradí, zda zbohatnete!

Mohlo by se vám líbit

Studie: Vědci zjistili, že výška souvisí s vaší inteligencí. Rozdíly zpozorovali už u tříletých dětí

To, zda patříme k menším lidem nebo jsme vysocí, úzce souvisí s genetikou. Vědci zjistili, že jedna z těchto dvou skupin je inteligentnější a vědecká studie potvrzuje, že na naši inteligenci má tedy vliv nejen genetika , ale i fyzické vlastnosti. Do jaké skupiny patříte vy?
svetzeny.cz

Rak: 2 a 9

Pokud se Rak v roce 2023 opírá o dvě čísla, pak to jsou číslice 2 a 9. Poté vše půjde přesně podle představ a láskyplnému znamení se bude výtečně dařit. Věřte tomu, drahý Raku.

Lev: 1, 5 a 9

Znamení zvěrokruhu Lev si v roce 2023 může vybrat mezi třemi čísly 1, 5 a 9. Ta mu letos přinášejí štěstí a zajišťují potřebný úspěch. Také by mohly zlepšit vaše vůdčí schopnosti.

Panna: 1, 5 a 9

Panna by se letos měla rozhodně držet čísel 1, 5 a 9. Stejně jako u Lva tato čísla zajišťují, že každé snažení bude úspěšné a že znamení zvěrokruhu bude během roku extrémně úspěšné.

Váhy: 5, 6 a 9

Váhy se mohou a měly by se v roce 2023 rozhodně držet čísel 5, 6 a 9. Ty by mohly rychle vést vzdušné znamení k úspěchu a slibují mu hodně štěstí. Jakákoli kombinace, která obsahuje dvě nebo všechna tři čísla, je také důležitá a počítá se ve váš prospěch.

Štír: 1, 2, 4 a 7

Štír rychle zjistí, že ho s čísly 1, 2, 4 a 7 v roce 2023 čeká doslova krasojízda. Čísla mu přinášejí štěstí a také mu poskytují trochu finanční pomoci. Pokud Štír využije sílu čísel správně, může vydělat spoustu peněz.

Mohlo by se vám líbit

Karmické lekce roku 2023: Berani se musí naučit být milejší, Lvi by měli přestat být naivní

Každé znamení zvěrokruhu čeká v letošním roce určitá karmická lekce. Z té bude plynout ponaučení, které si pak poneseme další roky. Zjistěte, jaká karmická lekce je připravena pro vás. Obstojíte ve zkoušce seslané z vesmíru?
svetzeny.cz

Střelec: 3, 5, 6 a 8

Stejně jako Štír i Střelec má letos na výběr ze čtyř číslic. Pro štěstí a úspěch by se tedy rozhodně měl držet čísel 3, 5, 6 a 8.

Kozoroh: 5, 6 a 8

Znamení zvěrokruhu Kozoroh by mělo dostat mnoho úchvatných životních šancí, pokud se bude držet čísel 5, 6 a 8. Dvouciferné číslo, které sčítá jedno z těchto čísel, je také štěstí.

Vodnář: 3, 7 a 9

Vodnář se musí bezpodmínečně držet čísel 3, 7 a 9! Pokud to udělá, jeho úsilí přinese ovoce v roce 2023 a může být neuvěřitelně úspěšný. Držíme palce!

Ryby: 3 a 7

Ryby by měly věřit číslům 3 a 7. S těmito dvěma číslicemi udělá vodní znamení vše správně a dosáhne svých cílů během okamžiku.

Zdroj článku