Přejít k hlavnímu obsahu

Proč vám vztahy nevychází dle astrologie: Štíři své partnery sekýrují, Vodnáři se neumějí chovat zodpovědně

Info ikona
Astrologie

Zamýšleli jste se poslední dobou nad tím, proč vám vztahy nevycházejí? Možná by vám odpověď mohla poskytnout astrologie, která má za to, že každé znamení zvěrokruhu chybuje ve vztazích specifickým způsobem. Na čem ztroskotáváte vy?

Berany partner snadno omrzí

Beran bývá tím, kdo druhému z partnerů dává „kopačky“. Snadno se ve vztahu začne nudit poté, co skončí fáze zamilovanosti a přestanou poletovat motýlci v břiše. Potřebujete vedle sebe někoho stejně energického, jako jste vy.

Býci vedou spory o finance

Vztahy Býků často konči kvůli hádkám o peníze. Býci totiž chtějí s partnerem sdílet všechno, včetně financí. Oddělené účty a „hrabání na svém písečku“, to není nic pro Býka. Je potřeba, abyste tuto pro vás podstatnou záležitost s partnerem uměli srozumitelně vykomunikovat.

Blížencům chybí sebevědomí

Ačkoliv Blíženci působí velmi charismaticky a přímo magneticky k sobě přitahují druhé, paradoxem je, že si často nevěří. Často o sobě pochybují a nevěří, že jsou dostatečně dobří pro svého partnera, což se samozřejmě podepisuje i na jejich vztahu, může se objevit například žárlivost.

Neřesti podle horoskopu: Štíři a Střelci milují zakázané zálety, Býci každému závidí

Snad každý člověk má nějakou tu neřest nebo nešvar, který ho provází životem. Ať je to kouření cigaret, pojídání sladkostí, cvakání propiskou nebo lhaní či závist. Každý má nějaký nešvar. Jak se na to dívá právě vaše znamení?
svetzeny.cz

Raci nejsou ochotní přijmout změny

Raci jsou naivní romantici, kteří si představují, že s partnerem zůstanou stále tak zamilovaní jako na začátku vztahu, a nic se nezmění. To jim dává pocit bezpečí. Změny pro ně znamenají hrozbu, neumějí je přijmout. Měli byste mít otevřenou mysl a snažit se být více flexibilní.

Lev partnera zastíní

Lvi milují pozornost. Často se stává, že partneři Lvů žijí v jejich stínu. Což spoustě lidem nemusí vyhovovat. Některým může vadit i to, že Lev na sebe neustále strhává pozornost, pro určité lidi je to únavné. Navíc partneři Lvů často žárli, protože Lvi rádi flirtují a užívají si, že je o ně zájem.

Panny se pro partnera příliš obětují

Znamení Panny svého partnera dusí láskou. Panny se ve vztahu obětují, partnerovi by snesly modré z nebe. Všeho moc ale škodí, na svých partnerech jsou příliš závislé. Je potřeba, aby Panny byly samostatnější. Ukažte, že jste nezávislý člověk, o kterého druhý musí bojovat.

Váhy si s partnerem pohrávají

Váhy jsou znamením vzdušného elementu, který může do vztahů přinášet nestabilitu i přelétavost. Váhy si s partnerem rády pohrávají, a nechávají jej v nejistotě. Je běžné, že se scházejí a rozcházejí stále dokola. Ne každého jejich hry baví.

Indiánský horoskop: Podle data narození určete svoje zvíře, které odhalí vaše jedinečné vlastnosti

Vedle klasického astrologického horoskopu existuje ještě řada dalších. Mezi ty nejzajímavější a nejznámější patří indiánský horoskop, který přisuzuje lidem vlastnosti podle různých zvířat. Zajímá vás, jaké zvíře přisuzovali staří indiáni právě vám? Najděte si je podle svého data narození.
svetzeny.cz

Štíři své partnery sekýrují

Štíři jsou zdatní manipulátoři, kteří jsou zvyklí, že vše je dle jejich představ. Mnohdy si i ve vztahu s milovanou osobou nemohou pomoci, a druhého neustále komandují, úkolují a peskují. Štír je schopen vám vyčíst sebemenší drobnost. Proto s nimi mnoho jiných znamení nevydrží.

Střelci se vázat nechtějí

Střelcům vyhovuje volnost, vázat se příliš nechtějí. Preferují otevřené vztahy, kde si každý dělá co chce. Nenechají se svazovat pravidly a příkazy. Rádi flirtují a seznamují se s novými lidmi, což může v jejich partnerovi vzbudit žárlivost. Ke svým partnerům bývají chladní a neumí dát najevo své city. Jejich vztahy bývají komplikované.

Pro Kozorohy je na prvním místě práce

Kariéra a peníze pro Kozorohy hodně znamenají. Jejich pracovní život bývá prioritou, která má přednost před vztahem. Bývají hodně zaneprázdnění a svého partnera zanedbávají. Velkou výhodou Kozorohů však je, že umějí na svých vztazích pracovat, málokdy se jim vztah rozpadne.

Vodnáři se neumějí chovat zodpovědně

Vodnáři jsou vzdušným znamením, které nesnáší závazky, pravidla a příkazy. Ve vztahu je pro ně hlavní svoboda. Neumějí se chovat zodpovědně, čímž neustále vytáčejí svého partnera. Není na ně spolehnutí. Sice si s nimi užijete spoustu zábavy, partneři pro život to však zrovna nejsou.

Ryby mají hlavu v oblacích

Obzvláště zemským znamením může vadit, že Ryby mají hlavu v oblacích a nestojí nohama na zemi. Neustále jsou zasněné, ale když přijde na řešení každodenních záležitostí, je s Rybami často těžké pořízení. Ne každé znamení toto vydýchá.


 

Zdroj článku