Přejít k hlavnímu obsahu

Neřesti podle horoskopu: Štíři a Střelci milují zakázané zálety, Býci každému závidí

Info ikona
Horoskop

Snad každý člověk má nějakou tu neřest nebo nešvar, který ho provází životem. Ať je to kouření cigaret, pojídání sladkostí, cvakání propiskou nebo lhaní či závist. Každý má nějaký nešvar. Jak se na to dívá právě vaše znamení?

Neřesti máme všichni a je jen a jen na nás, jak se k nim postavíme. Někdo závidí sousedovi, že si koupil nové auto, jiný nemůže překousnout povýšení kolegy. Další se snaží vše mít jen a jen pro sebe, druhý se na všech oslavách, narozeninách a jiných akcích nají do zásoby a ještě si do tašky tajně něco přidává. Jak je na tom vaše znamení? Má sklony k závisti, hněvu nebo lenosti?

Neřest jménem nevěra

Nevěra není nikdy příjemná a když ji ve vztahu řešíte, je to citlivé ma. Mezi znamení, která mívají větší sklon k nevěře se řadí například Blíženci, Ryby, Střelci, Vodnáři nebo Štíři. Blíženci jsou z těch, kteří rádi objevují nové věci a jsou často zvědavými jedinci. Štíři naopak milují vše, co se sexu týče. Střelci jsou ztělesněním dobrodružství a milují ten adrenalin, který nevěra provází. Ryby umí velmi snadno podlehnout svádění, zejména od těch, kteří to s nimi umí, Vodnáři velmi rádi experimentují a nacházejí nové výzvy.

S Býky jednejte přímo, Štírům se naoko braňte: Jak ho nejlépe svést podle znamení zvěrokruhu

svetzeny.cz

Neřest jménem závist

Závist je lidská emoce, která vás může zachvátit i ze zdánlivých drobností. Druhý má něco, co by ne, co chcete. Ať už jde o závist v lásce, penězích nebo jen žárlíte na to, co nemáte nebo nemůžete mít. Mezi znamení, která mají sklon k závisti patří Býci a Váhy. Ač se Váhy snaží o rovnováhu, obvykle nenesou dobře, když někdo v jejich blízkosti má to, co oni ne. Býk zase závidí všechno všem a neumí se podívat střízlivýma očima na svůj život a všechny klady, které v něm má.

Neřest jménem hněv

Hněv je další z emocí, která velmi často může ovládat vaše myšlení a slova. Nejčastěji jej cítíte na překážku, ať už živou či neživou, která vám brání v dosažení jistého cíle. Mezi znamení, která mají sklony k hněvu patří Berani, Štíři, Lvi, Střelci a Býci. Beran je velmi impulzivní a dokáže ho naštvat kdejaká maličkost, Štíři naproti tomu nemají daleko k agresivitě, když něco nejde tak, jak chtějí. Lvi a Střelci jsou spíše temperamentní a své emoce mnohdy neumí udržet na uzdě. Býci jsou prudké povahy a zuřivost jim také není nijak cizí.

Neřest jménem lenost

Leností trpíme tak trochu všichni? Snad každému se někdy prostě nechce uklízet, jít na nákup nebo cokoliv dalšího. Nicméně lenost v pravém slova smyslu znamená, že se daní lidé všemožně snaží, aby se vyhnuli práci či jiné aktivitě. A mezi znamení, která mají sklony k lenosti bývají Býci, Panny, Raci, Kozorozi, Štíři nebo Ryby.

 

Zdroj článku