Přejít k hlavnímu obsahu

S Býky jednejte přímo, Štírům se naoko braňte: Jak ho nejlépe svést podle znamení zvěrokruhu

Umění svádět je staré jako lidstvo samo. A pokud víte, kdy se objekt vaší touhy narodil, půjde vám to ještě o trochu lépe. Protože to, co funguje na Berana, nemusí zabírat na Blížence nebo Kozoroha.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

· Získáte plusové body, pokud budete dělat otevřené narážky

Beran nerad chodí kolem horké kaše, to mu Mars, jeho planeta, nedovolí. Rovnou vám řekne, oč mu jde, a totéž – s kapkou ženské rafinovanosti – bude očekávat od vás. Dejte mu tedy co nejdříve najevo, že o něho máte zájem, nejlépe nějakou poznámkou hraničí s explicitností, stále však pevně v mezích flirtu. Beran to ocení a jeho zaujetí vaší osobou vzroste.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

· Získáte plusové body, pokud budete jednat přímo

Toto zemské znamení ví přesně, co chce, a zareaguje, pokud mu ukážete, že to víte i vy. Jinými slovy vystupujte zdravě sebevědomě a dejte najevo, že si věříte. Při flirtování s Býkem nejsou na škodu letmé doteky a důležitý je i oční kontakt. Budete-li se na to cítit, rovnou mu sdělte, že máte zájem o rande. A nezapomínejte, že Býk si potřebuje vše prožít hezky naplno, „jen“ sex ho neuspokojí. Lásku si chce užívat všemi smysly, s čímž se dá kreativně „pracovat“.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

· Získáte plusové body, pokud jste vtipní

Základní otázkou zůstává, zda jste s Blíženci schopni udržet krok. Budete-li stíhat jejich styl konverzace, dokážete odpovídajícím způsobem reagovat a přidáte i něco vtipného sami, pak přinejmenším zbystří. Doslova je pak oslníte, pokud jste i vy sami zvyklí vést rozhovor svižným způsobem, máte vždy v zásobě žhavé drby a pro brilantně vtipnou odpověď nejdete daleko. Potom si vás zrozenec v Blížencích bude chtít hned pozvat domů, abyste v konverzaci, která je zároveň vynikající milostnou předehrou, mohli pokračovat v soukromí.

Mohlo by se vám líbit

Slunce vstupuje do znamení Kozoroha: Karmické zúčtování je tady. Týká se hlavně Beranů

Dne 22. prosince vstoupí Slunce do znamení tvrdohlavého Kozoroha. Ten je propojený s planetou Saturn, která symbolizuje zákon karmy. Blíží se zúčtování. Nejvíce budou tím vším ovlivněni Berani. Jaká blízká budoucnost čeká vás?
svetzeny.cz

Rak (22. 6. - 22. 7.)

· Získáte plusové body, pokud se spřátelíte s jeho přáteli

Většina lidí narozených ve znamení Raka si udržuje úzkou skupinu přátel, kteří pro ně znamenají celý svět. Zajímají se o jejich názory a hodně dají na jejich rady. Proto je dobré vzít to v potaz v případě, že máte na nějakého Raka políčeno. Nemusíte se přímo snažit vetřít do jejich přízně, ale zase je úplně neignorujte. Když už se následně dostanete ke svému Rakovi blíž, hýčkejte ho a pečujte o něj. Připravte večeři, ztlumte světla, nechte ho uvelebit. Rak se potřebuje cítit milován, aby tu lásku mohl i s bonusem navíc oplácet.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

· Získáte plusové body, pokud mu řeknete, že je nejlepší

Chtít chodit se Lvem je jako ucházet se o Oscara za nejlepšího herce ve vedlejší roli - dokonalost je téměř nutností, zároveň ale nesmíte Lva jako hlavního hrdinu zastínit. Nezapomínejte, že člověk narozený v tomto znamení potřebuje být v centru dění a zakládá si na tom, že mu bývá věnována velká pozornost. To je i váš úkol v případě, že o něj usilujete. Nalákejte ho na příjemné, ale klidné místo, abyste měli jistotu, že se na chvíli vzdá publika, a plně mu naslouchejte. Zcela ho pak získáte tím, že zabrnkáte na strunu jeho ega a řeknete, že je nejlepší.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

· Plusové body získáte malými laskavostmi

Panna, zemské znamení zvěrokruhu, bývá precizní, puntičkářská a často taky unavená. Proto na ni uděláte dojem tím, že jí pomůžete, a některý z úkolů vyřešíte za ni; dejte si ale záležet, obvykle jde o velmi kritickou osobu. Samozřejmě i tak hrozí, že vám způsob či kvalitu provedení vyčte. Uvnitř to ale Pannu potěší a žádnou z laskavostí vám nikdy nezapomene. Budete-li k tomu hezky vonět a působit svěže a upraveně, přinejmenším zbystří. Pokud k tomu přidáte ještě vytrvalost a nevtíravý zájem, máte skoro vyhráno.

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Jste nadprůměrně inteligentní? Otestujte si svoje IQ pomocí zábavného kvízu

Odlehčete si předvánoční stres zábavným testem inteligence. Podle sdružení nadprůměrně inteligentních lidí – MENSA – mají IQ nad 130 pouhá dvě procenta populace. Tento test je pochopitelně vytvořený jen pro zábavu, ale pokud byste na jeho základě chtěli své inteligenční dovednosti otestovat i u odborníků, MENSA nabízí oficiální testy na měření inteligenčního kvocientu.
svetzeny.cz

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

· Plusové body získáte lichotkami

Nelze všeobecně tvrdit, že by Váhy byly povrchní, ale pokud jde o lichotky, pávě tady půjdete na jisto. Zrozenci ve Váhách patří k lidem, kteří dokážou komplimenty přijímat ochotně a s grácií, a nikdy se nestane, že by vám oponovali. Vždyť jim vládne Venuše, jíž přísluší krása, smyslnost a láska… Váhy si navíc vždy dávají záležet na tom, jak se prezentují světu, a uznání této skutečnosti smysluplnou poznámkou jim stoprocentně zvedne sebevědomí. V lichotkách ale buďte opravdoví a vyzdvihněte jen to, čím konkrétní jedinec opravdu vyčnívá z davu.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

· Plusové body získáte zdánlivým odstupem

Není potřeba hrát si vyloženě na nezájem, přesto kapka flirtování s okolím ničemu neuškodí. Naopak. Štír má rád výzvy, zdolávání a postupné získávání pozornosti. Rád odhaluje osobní detaily pozvolna a beze spěchu. Obecně ho přitahují nejasné záležitosti a tajemství, proto nebuďte prvoplánově vstřícní, aby to nepůsobilo, že jste snadno k mání. Štír si lépe užije kontakt s osobou do určité míry nedostupnou; bude ho bavit atmosféra nejistoty a hledání cesty do vašeho nitra. Čím déle si ho udržíte od těla, tím víc po vás bude toužit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

· Plusové body získáte, když se nebudete brát příliš vážně

Před Střelcem se nemusíte stydět, kontrolovat ani zvlášť přemýšlet, zda se hodí říct všechno, co vás zrovna napadne. Naopak – čím větší hloupost, tím lépe, protože zrovna tímhle si Střelce můžete získat. Nejenže se s vámi nepřestane bavit poté, co utrousíte nějakou kontroverzní hlášku, ale s největší pravděpodobností se zasměje s vámi. Příslušníci tohoto znamení se jen málokdy berou příliš vážně a přitahují je ti, kteří mají podobně „neseriózní“ přístup k životu.

Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější svatební šaty pro rok 2023: Na scénu se vrací princezny, novinkou budou barvy a květiny

Nic nemilujeme víc než svatební trendy pro rok 2023. Newyorský svatební týden odhalil to nejkrásnější, co vás jen napadne. Moderní střihy, barvy, ale i návraty okázalých rób, které připomínají spíše princeznu. Rok 2023 přináší mnoho novinek, které si zamilujeme.
svetzeny.cz

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Plusové body získáte sarkasmem

Kozorozi jsou zvyklí být těmi nejostřejšími lidmi v místnosti, takže si stoprocentně všimnou, když někdo doplní jejich jízlivou poznámku nějakou vlastní. A přestože to zpočátku vůbec nedají najevo, směrem k vám zpozorní. Kozorozi, známí jako jedno z nejtvrdších znamení zvěrokruhu, skvěle reagují na černý humor i na (možná překvapivě) značnou dávku škádlení, zejména bude-li namířeno proti nim samotným. Nemusíte se bát, že to s vtipkováním přeženete; Kozoroh vás obratem vyvede z omylu – vždyť jde jen o zábavu a nadsázku. Obecně bude dobře fungovat jistá dávka napětí, náznak a nedokončené „hry“. O to víc vás pak Kozoroh bude chtít.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

· Plusové body získáte překvapivě hlubokou otázkou

Není žádným tajemstvím, že Vodnář uvažuje trochu jinak než většina ostatních znamení. Často jde o inovátora a pokrokového jedince, svérázného a velmi přátelského člověka. Má rád společnost a komunikaci, zajímá se o řadu i netradičních témat. Když se Vodnáře zeptáte na něco neobvyklého, na co nemusel už tisíckrát odpovídat, získáte přinejmenším jeho pozornost. Bude to pro něj signál, že chcete, aby ukázal svou nejexcentričtější stránku, i informace, že ani vy nepatříte k lidem zatíženým konvencemi.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

· Plusové body získáte jemnou sebekritikou

Ryby, které si cení zranitelnosti více než chvástání, si mnohem spíš padnou do oka s někým, kdo je ochotný připustit, že má i slabá místa, za která není třeba se stydět. Přinejmenším dobrý dojem na ně uděláte, když připustíte, že nejste bez chyby. Nebudete se ale litovat a ukážete, že skutečnosti, co vás do určité míry limitují, berete s nadsázkou a jemným humorem. Udělejte třeba drobný vtípek o tom, že máte vždycky zpoždění, případně začněte vyprávět, že jste na večírek jeli špatným vlakem. Ryby se začnou bavit a zpozorní. Přitahuje je lidskost a pravdivý, nedramatizující přístup.

Autor: Lea Kotková

Zdroj článku