Přejít k hlavnímu obsahu

Jak zvítězit nad milenkou a vybojovat si vztah zpátky

Nejprve si rozmyslete, zda se vůbec do boje o jednoho nevěrníka chcete pustit. Pokud ano a muž za to stojí, tak na to jděte chytře. V boji proti nenáviděné milence máte šance vysoké.

Většina mužů se snaží poměr utajit a milenky jim v tom zpočátku pomáhají. Doufají, že dosáhnou cíle „skrytou válkou“, a překonávají se v tom, v čem mají podle svých představ nad manželkou vrch. Což je sex, ale i hýčkání, oddané naslouchání apod. Nedochází jim, že tohle splňovala manželka kdysi také, jen ji to už přestalo bavit. A že i je to časem přestane bavit. A že to dokonce po nějaké době přestane bavit i muže, neboť pro něj je hlavní kouzlo nového.

Intriky a nátlak

Když metoda „rozvede se, protože já jsem lepší“ nezabere, je na řadě domluva: „Musíš jí o nás říci!“ Jednou to muž ustojí: „To víš, že ano, jen počkej, až...“ Ale když se to opakuje, začíná si připadat jako v pasti a chovat se nepříjemně. Milenka pochopí, že musí hodit zpátečku. Zároveň jí však dojde, že pán má opravdu strach, aby se to manželka nedozvěděla. Proč asi? Protože by se s ním rozvedla! „A o to mi jde,“ řekne si. Navenek se tváří, že dál pomáhá v utajování, ale ve skutečnosti činí kroky, aby to „prasklo“. Posílá manželce anonymní dopisy, v jejich autě, bytě či na chatě „ztrácí“ pudřenky, kousky prádla apod. Tak se to manželka dozví a nastává otevřený boj! Ta, která si v něm povede lépe, vyhrává – pokud tedy lze dlouhodobě nevěrného chlapa považovat za „výhru.

Jste ve výhodě, využijte toho

Využijte toho, že partnera znáte déle, a tudíž lépe než ona. Proto nedělejte nic, o čem víte, že ho to odpuzuje a vyhání z domu (hysterické scény, brek, vyhrožování, nezájem, špatná strava, neupravený zevnějšek apod.). Dobré by naopak bylo dělat všechno to, o čem víte, že se mu líbí. I když to je patrně příliš náročný požadavek, který jen málokterá dáma rozhořčená odhalením nevěry bude schopná splnit (ale nebojte se, milenka rozčilená bojem taky ne!). 

1. Buďte trpělivá a vyčkávejte.

Když dělá nepřítel chyby, nevyrušujte ho při tom, jak říkával Napoleon (a ten o bitvách něco věděl!). Proto rivalce dopřejte, ať se vyblázní podle chuti, a s vlídně nezúčastněným nadhledem sledujte, co na to váš manžel.


2. Neklaďte si žádné podmínky.

A nevyhlašujte ultimata. Jakmile se totiž jednou vyřknou, je nutné je dodržet, jinak ztratíte nejen dobyté pozice, ale i sebeúctu. A vy zatím přece ani nevíte, co přesně chcete. Tak si to klidně promýšlejte a nechte soupeřku, ať se ultimativními výkřiky zničí sama.


3. Jste ochotná to slepit?

Dejte najevo, že byste byla schopná sesbírat střepy, slepit to a tvářit se, že k rozbití vztahu nedošlo. Ale nechte si pro sebe, jak moc vám na takovém výsledku záleží. Dělejte, že to není vaše věc, vy jste situaci nenastolila – ať si tu kaši sní, kdo ji navařil