Přejít k hlavnímu obsahu

Exkluzivní rozhovor s modelem Chrisem Elsonem pro časopis Svět ženy!

Exkluzivní rozhovor s modelem Chrisem Elsonem pro časopis Svět ženy!

Letošní Unique Fashion Week je opravdu unikátní – na své si v posledních dnech mohly přijít především ženy! Prahu totiž navštívil top model s uhrančivým pohledem, který je tváří aktuální podzimní kampaně Dolce & Gabbana!

Galerie: Exkluzivní rozhovor s modelem Chrisem Elsonem pro časopis Svět ženy!

Chris Elson je od počátku své kariéry velice žádaný po celém světě, a proto měl možnost během pouhých dvou let pracovat pro taková jména, jako jsou Giorgio Armani, Emidio Tucci nebo Calvin Klein. Dále reprezentuje společně s topmodelkou Petrou Němcovou šperkařskou značku Chopard. Sympatický elegán v rámci UFW navštívil jako VIP host vybrané přehlídky a ve svém volnu poznával pamětihodnosti historické Prahy.

chris4

Organizátorky týdne módy Karolína Bosáková a Barbora Bergová pozvaly Chrise na nefalšované svatováclavské pohoštění, kde atraktivní Brit ochutnal tradiční české pivo, vepřové koleno, svíčkovou a pečenou kachnu, kterou si ihned zamiloval! O nějaké přísné dietě tedy nemůže být řeč ani v nejmenším!

elsonbosakova

Pocházíte z Londýna, ale již dva a půl roku žijete v Madridu, kde se začala psát vaše nová životní kapitola. Jak se poštěstí, že jedenadvacetiletý mladík dostane příležitost k tak snové kariéře?

Po střední škole jsem odjel do Španělska naučit se jazyk a studovat design, který mě hodně zajímá. Začátky byly těžké, ale po nějaké době jsem si ke škole našel práci v obchodě s oblečením a tam mě objevil modelingový scout. Pak už šlo všechno velmi rychle.

Jste přitažlivý muž, a tak určitě většinu žen zajímá, zda máte přítelkyni…

Ne, nemám. Jsem single. Modeling je náročná profese, která zahrnuje časté cestování, přesuny z místa na místo. Na hledání lásky mi, bohužel, nezbývá čas.

Kdyby se přece jen objevila ta pravá, jak by měla vypadat?

Nejkrásnější ženy jsou pro mě brunetky s dlouhými vlasy, ty mám rád. Ne moc hubené ani tlusté, spíše je rozhodující, zda jsou celkově v kondici. Co se mi ale nejvíce líbí, je smysl pro humor – to je nejdůležitější vlastnost, kterou by má budoucí holka určitě měla mít.

Do Prahy jste přijel jako VIP host na týden módy. Jak se cítíte v našem hlavním městě?

Musím říct, že jsem v Praze poprvé a naprosto mě uchvátila, stejně jako půvab českých žen. Kdo ví, třeba se s nějakou seznámím a přestěhuju se sem. (úsměv)

chris6

Pro modeling je nesmírně důležité to, jak vypadáte. Kolik času věnujete péči o svou postavu?

Není to zase tolik. Třikrát až čtyřikrát do týdne zajdu do posilovny, jež se většinou nachází v mém přechodném domově, kterým se staly hotely ve veškerých koutech světa. Mou srdeční záležitostí je ale cyklistika! Věnuji se jí řadu let a v současné době převážně ve svém volnu, když pobývám v Madridu.

Vaše profese se nedá vykonávat do moc vysokého věku. Kde se vidíte například za deset, dvacet let?

Já svoji práci miluji a chtěl bych se jí věnovat co nejdéle. Znám úspěšné modely, kterým je i pětatřicet let. Mužský modeling není tolik limitovaný věkem. Ale protože studuji design, určitě bych ho v budoucnu chtěl nějakým způsobem ve svém životě uplatnit.

chrisprague