Přejít k hlavnímu obsahu

Princ Harry a Meghan čekají druhé miminko. Podívejte se na dojemnou fotografii

Info ikona
Meghan and Harry

Princ Harry a Meghan, vévodkyně ze Sussexu, očekávají přírůstek do rodiny. Radostnou novinu oznámili na sociálních sítích a raduje se doslova celý svět.

Meghan je těhotná a čeká druhé dítě, potvrdil to v neděli mluvčí vévody a vévodkyně ze Sussexu. Dvojice už má syna – Archieho, která má 19 měsíců. „Můžeme potvrdit, že z Archieho se stane velký bratr,“ řekl mluvčí. „Vévoda a vévodkyně ze Sussexu mají velkou radost, že čekají druhé dítě.“

Toto oznámení přichází téměř přesně 37 let poté, co princ Charles a princezna Diana oznámili, že očekávají druhé dítě, kterým byl náhodou princ Harry. Zdroj blízký Harrymu a Meghan prozradil, že rodinní příslušníci již tuto novinu věděli.

Pár oznámil radostnou novinu černobílou fotografií, na které je vidět, jak se dvojice radostně usmívá, zatímco sedí venku v trávě, přičemž Meghan má již viditelné bříško.

Mluvčí Buckinghamského paláce prozradil CNN, že královna Alžběta, princ Philip, princ Charles a celá královská rodina jsou potěšeni a přejí jim vše dobré.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Pár v listopadu oznámil, že Meghan během léta potratila .

Na začátku loňského roku Harry a Meghan odstoupili ze své role členů britské královské rodiny a v červenci se přestěhovali do kalifornské Santa Barbary.

Fanoušci šílí! Hvězda Stmívání Kristen Stewart vypadá jako dvojče princezny Diany

svetzeny.cz

Film o princezně Dianě se natáčí v Německu. Podívejte se, jak to Kristen Stewart sluší

svetzeny.cz