Přejít k hlavnímu obsahu

Britney Spears podivně tančí v červeném prádle a podpatcích: "Jsi ostuda rodiny," píší někteří

Info ikona
Britney Spears

Není to poprvé a asi ani naposledy. Příspěvky, které buď milujete nebo nenávidíte. Není nic mezi tím. Nejnovější taneční video Britney Spears však vzbuzuje obavy.

Britney Spears je miláček Amerika, ovšem některé její výstřelky jsou pro některé už trochu moc. Svoje nahé fotky a podivná videa vždy sdílela, aby projevila svojí svobodu, když byla v opatrovnictví svého otce. Ovšem poté, co jsou spory zdárně u konce a Britney je volná, se čekalo, že se pěvecká hvězda vrátí zpátky na pódia, která znamenají svět a její podivné příspěvky zmizí ze světel Instagramu. 

Drsné komentáře, ale i vlna zastání 

Opak je pravdou. Britney stále svůj Instagram zaplavuje videi, kde tančí. Někteří fanoušci jsou u vytření a nemohou se "Queen Britney" (královny Britney) nabažit, někteří si ale už přeci jen myslí, že je to příliš. A pro ostré komentáře nejdou daleko. "Chudák tvoje děti. Jsi ostuda rodiny, když se takto natáčíš," napsal jeden z komentujících a další se hned přidává: "Zapomínáš, že už ti není 20 let a nejsou 920. léta. Prober se!"

Nic není černobílé a tak se velké množství fanoušků Britney zastává a mají radost, že zpěvačka vypadá každým dnem lépe a vypadá to, že nové koncerty by mohly být na obzoru. "Jsem tak šťastná, že můžeš být sama sebou a můžeš dělat to, co dělá dobře tvému srdci!," okomentovala video fanynka a tisíce dalších na sebe nenechali dlouho čekat. Britney jednoduše buď milujete nebo nenávidíte. 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.