Přejít k hlavnímu obsahu

Věštba ze tří run: Vytáhněte si jednu z nabízených a zjistěte, co je nyní potřeba udělat pro pevné zdraví i psychickou kondici

Jak na tom letošní zimu budete, co se týče vaší psychické a fyzické kondice? Na tuto otázku vám dovedou odpovědět runy, vyberte si jednu ze tří a zjistěte, co je potřeba udělat pro pevné zdraví. Výklad si pro vás připravila zkušená alchymistka Alice Cross.

Vytáhněte si jednu ze tří nabízených run

Kartářka a alchymistka Alice Cross si pro vás připravila předpověď na letošní zimu, tentokrát podle run a zaměřenou na psychickou a fyzickou kondici. Princip je jednoduchý, zadívejte se na obrázek níže, přitom se soustřeďte na toto zimní období. Ke které runě vás to nejvíce podvědomě táhne? Pokud máte vybráno, níže hledejte číslo runy a podívejte se, jakou runu jste si vytáhli a co vás čeká.

Info ikona
Kameny
Mohlo by se vám líbit

Astroložka: Letošní únor bude výjimečný. Čeká nás ohnivý úplněk ve Lvu, snový Valentýn i mystické novoluní

Letošní únor bude výjimečným měsícem. Je o tom přesvědčena vyhlášená astroložka Inbaal Honigman, která se tajemnem zabývá už od svých 20 let. Čeká nás hned několik zásadních událostí. Co nám přinese ohnivý úplněk ve Lvu, snový Valentýn či mystické novoluní?
svetzeny.cz

1. Runa Bar

Alchymistka Alice Cross říká, že runa Bar symbolizuje člověka, který si pevné zdraví udrží spíše pasivitou než aktivitou. Pokud jste si vytáhli tuto runu, je potřeba směřovat vše k nastolení harmonie a klidu. Runa Bar také vzdává hold všem matkám. Díky nim můžeme zažívat pocit bezpečí, vnímat důvěru a podporu, zažít bezpodmínečnou lásku. Runě Bar se někdy přezdívá také runa zrození. Pokud toužíte po miminku, runa vám zvěstuje, že je velmi příznivá doba pro otěhotnění. Nabádá vás k tomu, abyste se podívali do matčiny zdravotní linie. Pokud řešíte zdravotní problémy, mohlo by vám to přinést kýžené odpovědi. Obecně tato runa symbolizuje dobré zdraví, pokud se vám objevila právě Bar, tak myslete na to, že i když jste plně fit, je třeba zdraví chránit a posilovat. Co se týče psychického zdraví, zopakujte si, že jste vděční za jistoty, které v životě máte. Nevytvářejte si v hlavě starosti, které nemají ani reálný základ. Zbytečně se nestresujte.

 

Info ikona
bar

2. Runa Dagaz

Runa Dagaz zastupuje den, blahodárné teplo a světlo,“ říká alchymistka Alice Cross. S touto runou se pojí radost, která vám vykouzlí úsměv na tváři. Je o maličkostech, které vám rozzáří den. Dagaz vás vyzývá, abyste v zimě prožívali své pozitivní emoce a láskyplné pocity naplno. Je potřeba žít přítomným okamžikem a nepřemýšlet neustále nad tím, co bude zítra. Nepřetěžujte zbytečně svou mysl ustavičným plánováním do budoucna. Pak vám uniká to, co je teď a tady. Je to runa, která vybízí ke změně. Říká vám, abyste šli štěstí naproti. Zvláště pokud se cítíte osamělí a nemilovaní, neměli byste na tento stav věcí rezignovat. Připravujete se o mnoho krásného, stačí se jen rozhlédnout kolem sebe a kochat se nádherou, která je všude okolo. Tuto zimu je potřeba zejména vyčistit si hlavu. Díky dobrému naladění se celkově budete cítit lépe. Pokud si chcete udržet kondici sportem, dělejte to přes den, v noci je čas na relaxaci.

Info ikona
Dagaz
Mohlo by se vám líbit

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 28. ledna do 3. února: Čeká vás den splněných přání

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 28. ledna do 3. února. Přečtěte si, co vám karty přináší na další týden. Dozvíte se, který den se vám splní vaše přání, kdy je ideální čas na spontánní výlet, nebo který den je jako stvořený pro studium.
svetzeny.cz

3. Runa Jera

Runa Jera dle alchymistky Alice Cross přináší ujištění, že za svou tvrdou práci budete po zásluze odměněni. Symbolizuje příval energie a dobré zdraví. Pokud máte zdravotní problémy a vytáhli jste si tuto runu, je potřeba se na ně intenzivně zaměřit, dejte se do kupy po fyzické i psychické stránce. Zdraví je prioritou. Mějte trpělivost, pravděpodobně to bude trvat. Co se týče psychického zdraví, runa Jera vás nabádá k tomu, abyste se už netrápili minulostí. Zapomeňte na staré křivdy a bolesti. Otvírání starých ran vám nic dobrého nepřinese. Je tu naděje na lepší časy. Jera je runou příčiny a následku – vše se děje z nějakého důvodu. Proto bolestné věci ze své minulosti nevnímejte zcela negativně, posouvají vás vpřed a činí vás silnějším člověkem. Spíše hledejte jádro problému a ptejte se, co změnit, abyste byli šťastnější. Pokud vám někdo ublížil, runa Jera předpovídá, že mu to karma vrátí.

Info ikona
Jera

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Zdroj článku