Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotový výklad na týden od 24. do 30. června od alchymistky Alice Cross: Karta Poustevník nás nasměruje k tomu, co doopravdy chceme

Alchymistka Alice Cross si pro nás připravila výklad tarotových karet na týden od 24. do 30. června 2024. Co nás v tomto týdnu čeká? Měli bychom se zaměřit na pocity a vztahy sami k sobě, ale také na ty vůči ostatním lidem.

24.6. - karta Eso pohárů

Eso pohárů představuje láskyplnou inteligenci. Můžeme se zaměřit na vztahy v práci, které vytváříme, a na to, jak je můžeme ovlivnit. Vše máme plně v rukou. Když druhému nalejeme čistého vína, dnes tedy čistou vodu, máme tím kartou Eso pohárů na mysli, že k němu máme opravdový vztah. Je to den tolerance, kdy vnímáme odlišnosti ostatních a toho, jak si vážíme. Dodržujte dnes pitný režim, začíná léto a po zimě jsme vyprahlí. Karta vybízí i k tomu věnovat se pokožce a její hydrataci. Udělejte si proto obličejovou masku nebo si kupte hydratační krém na tělo, aby pokožka byla pružná. Mějte srdce na dlani. I když vás něco rozčílí, zkuste to zvládnout s klidem. Je den naplnění, kde lásku rozdáváme druhým, ale nikdy nezapomeňte na sebe. Sebeláska je začátek k lásce k druhým. Dnešní den je zkouška pro všechny dospělé, aby pochopili, co znamená citlivost dítěte. Cit, který věnujeme sobě a druhým, umí děti bezprostředně, a proto jim dnes věnujme citlivé zacházení, která podpoří jejich důvěru v náš dospělý svět. 

Jak karta na dnešní den vypadá? To zjistíte v naší galerii.

Mohlo by se vám líbit

Týdenní horoskop od 24. do 30. června 2024: Berany zaskočí nečekané výdaje, Váhy čeká o víkendu chaos

Je tu nový týden a spolu s ním i nové energie, které vás mohou ve vašich záměrech podpořit nebo naopak přibrzdit. Slunce vstoupilo do vodního a velmi emocionálního znamení Raka, pro něhož je rodina a zázemí na prvním místě. Právě tato charakteristika se promítne do života i ostatních znamení zodiaku. Co dalšího čeká v tomto týdnu právě na vás? Nahlédněte do našeho týdenního horoskopu.
svetzeny.cz

25.6. - karta Spravedlnost

Buďte Themis, řeckou bohyní představující právo nebo-li zákonný pořádek. Udělejte si pořádek vše všem a hlavně sami v sobě. Moudrá rozhodnutí se stávají zázrakem a vy je můžete konat na počkání. Jsme obklopeni tolika vlivy, že už nevnímáme napojení na sebe. Musíme vědět, co je pro nás spravedlnost. Dnešek je o zastavení a srovnání si priorit. Nenechte se dnes ničím rozhodit, nepodléhejte iluzím, užijte si rovnováhu jak ve svém vnitřním naladění, tak ve svém okolí. Buďte za každé situace klidní, zmatek by vám dnes moc nepomohl. Když vás cokoliv rozčílí, hledejte zklidnění, uvařte si bylinkový čaj nebo si dopřejte relaxační koupel. Nenamáhejte oči. Víte, jaká je úžasná relaxace pro oči, když jsou ve tmě? Tak je dnes nezatěžujte počítačem či telefonem, ať mají prostor na regeneraci.

Jak karta na dnešní den vypadá? To zjistíte v naší galerii.

Mohlo by se vám líbit

3 znamení zvěrokruhu, které milují své ex

Rozchody nejsou nic jednoduchého. I když víme, že byl rozchod nutný, někdy umí pěkně potrápit, i když se člověk snaží, aby mu vše bylo jedno. Trvá dlouho než se člověk přenese přes svého ex, než zvládne a zpracuje pocit křivdy, opuštění, smutek, bolest, vztek a další emoce, které se vztahují k rozchodům. Jsou však znamení zvěrokruhu, která stále myslí na své ex. Jsou jimi přímo posedlá.
svetzeny.cz

26.6. - karta 10 pohárů

Tarotová karta 10 pohárů nás navádí k zevlování. Znáte to příjemné lenošení, kdy necháte mozek odpočinout a jen tak “čučíte” do prázdna? Je to neuvěřitelný psychický detox. Můžete si udělat naše skvělé alchymistické cvičení na napojení se na živel země: dívejte se 20 minut na zelenou trávu bez přestávky a postupně nechte všechny myšlenky odejít z vaší hlavy, jako by byla úplně prázdná. Když toto budete trénovat každý den aspoň měsíc, uvidíte, že už pro vás nic nebude stejné. Zapojte do toho celou rodinu nebo přátelé. Rozložte si deku, dejte si dobré jídlo a pití a nechte svůj život ubíhat správným směrem. 

Jak karta na dnešní den vypadá? To zjistíte v naší galerii.

27.6. - karta Mírnost

Týden se nám láme, začněte zpomalovat a nastavte pohodové tempo. Zklidněte své myšlenky, vnímejte sebe jako součást všeho, co se děje. Dnes je den, kdy využijte své umělecké nadání, podporuje nás intuice, praktičnost i vývoj. Zůstaňte za všech okolností soustředění, ať vám neunikne bleskurychlá intuice, kterou můžete ihned využít. Návštěva galerie, divadla či jiné kultury vás obohatí o úžasný zážitek, vnímejte, co jste si vybrali, napojte svůj rozum i srdce a dejte všechno do vašeho prožitku. Uvědomte si své pocity, o které tak často nepečujete, nechte je proudit celým tělem. Máte chuť namalovat obraz či vytvořit umělecké dílo? Včera bylo pozdě a zítra bude také pozdě, musíte začít hned. Jste dnes pod ochranou karty umělců a alchymistů. Karta mírnosti nás učí trpělivosti. I když dnes začnete tvořit své umělecké dílo, rozvíjejte ho, pokračujte v usilovné práci, obohacujte ji o vaše smysly a tvořte dál. Buďte k sobě trpělivý/á, když vám něco nejde tak rychle, pokračujte po malých krůčkách, nepolevujte a nedělejte žádné závěry, na ty je brzy.

Jak karta na dnešní den vypadá? To zjistíte v naší galerii.

Mohlo by se vám líbit

6 nejinteligentnějších znamení zvěrokruhu: Zjistěte, kdo oplývá analytickým myšlením, sociálním cítěním či kreativní duší

Inteligence se projevuje mnoha způsoby – analytickým myšlením, kreativitou, sociálními dovednostmi či intuicí. Každé znamení zvěrokruhu přináší do života své jedinečné vlastnosti a schopnosti, které ovlivňují způsob myšlení a chování jedinců. Proč právě tato znamení vynikají svým intelektem, jak se jejich inteligence projevuje a jaké nevýhody mohou z těchto vlastností plynout?
svetzeny.cz

28.6. - karta Poustevník

Poustevník je "otec času". Nastal čas se uzavřít do sebe a ujistěte se o tom, co doopravdy chcete, co je skutečně správné a důležité, pak teprve začněte jednat. Nenechte se nikým ovlivnit. Je třeba najít svou cestu bez velkého ohledu na okolí. Můžete využít svoji vnitřní sílu, kterou v sobě máte. Svíčka poustevníka ukazuje cestu a je zároveň světlem pro ostatní, kteří hledají pravdu a moudrost. Umí rozeznávat protiklady, světlo a stín. Hledejte světlo, které vám dál bude osvětlovat další cestu. Je to karta "vyšší moudrosti”. Vždyť to znáte, pod svícnem je největší tma a odhalení pravdy čeká tam, kde ho nečekáte. Procitněte díky svému sebepoznání, které vás povede k pravdě. Dnešní den je vynikající na studium tajných nauk, hermetických věd a alchymie. Energii využijte na zkoumání sebe samých a vlivu své osoby na ději kolem sebe a vývoj lidstva. Je to velmi náročný a hluboký proces. 

Jak karta na dnešní den vypadá? To zjistíte v naší galerii.

29.6. - karta Král pohárů

Král pohárů je srdečný a rád si vyslechne vaše starosti. Dnes nebuďte na své útrapy sami a dovolte, aby si vaše starosti vyslechl někdo, kdo vám je milý a příjemný. Umění naslouchat je vzácné a určitě máte ve svém okolí někoho takového, nebo jste jím dokonce vy sami. Je den diplomacie, tedy než něco řekněte, zamyslete se. Volte slova uváženě a s rozvahou, dbejte na důležitost. Můžete se naučit mluvit laskavě a moudře, karta vás v tom podpoří. Nemile vás překvapila nějaká situace nebo jste zmatení? Mějte chladnou hlavu, ale vřelé srdce, v klidu se posaďte a věřte, že řešení se objeví hned.  Dnešek je skvělý pro ty, kdo mají potřebu navštívit terapeuta, psychologa nebo si zajít na výklad tarotových karet. Fyzická i psychická rovnováha je důležitá, velmi prospěšné bude se dnes věnovat relaxaci, poslouchání příjemné hudby, která vás naladí na vaše pocity. 

Jak karta na dnešní den vypadá? To zjistíte v naší galerii.

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop na léto 2024: Blíženci, pozor na nevyžádané rady, Lvy čekají životní změny

Letošní astronomické léto 2024 začne už 20. června, přesně ve 22 hodin a 51 minut, kdy vstoupí Slunce do znamení Raka. Pro mnoho lidí odstartuje nejkrásnější období roku, plné výletů, zážitků, dovolených a poznávání. Zajímá vás, jaké léto na vás čeká podle horoskopu? Nahlédněte s námi do naší předpovědi, ať máte menší náskok.
svetzeny.cz

30.6. - karta 2 poháry

Neděle a láska je heslo dnešního dne. Tarotová karta 2 poháry je nejšťastnější karta tarotu. Je plná lásky, tolerance a porozumění. Vše, co máte kolem sebe, by mělo ladit s vámi. Přejte druhým a bude vám přáno. Je to láska k druhým, ale i sebeláska. Je to předávání zkušeností a uznání svého i ostatních úspěchů. Nejednejte dnes ve spěchu, i když budete zavaleni prací, zastavte se a poptejte se kolegů, jaký mají den. Někdy je třeba vnímat okolní lidi více než jindy. Dnešní den je k tomu určený, abychom vnímali koho a co máme kolem sebe. Vnímejte, kdo je naladěný na vaši notu. Koho máte dnes kolem sebe? Zajděte s kolegou či kamarádem na skleničku nebo na kávu, třeba najdete společnou řeč a zjistíte své nadšení pro stejnou věc. Často jsme zavaleni starostmi a ztrácíme pozornost ke vztahům, které potřebují čas, aby mohly vzkvétat. Každý z nás si zaslouží pozornost, tak ji věnujte dnes sobě i druhým více než realizaci svých plánů a tužeb, určitě to do zítřka nikam neuteče. Nezapomínejte, že vztahy mezi lidmi, přátelství i nepřátelství jsou součástí našeho života a vyžadují si naši přítomnost.

Jak karta na dnešní den vypadá? To zjistíte v naší galerii.

Tarotové karty na týden od 24. do 30. června 2024:

Kdo je Alice Cross?

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou.

 

Zdroj článku