Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotový výklad na týden od 27. května podle Alice Cross: Zamyšlení nad svými činy je podle karty Rytíř holí stěžejní, karta Slunce nás přiměje vnímat svou energii

Alchymistka Alice Cross si pro nás připravila výklad tarotových karet na týden od 27. května do 2. června. Co nás v tomto týdnu čeká? Měli bychom se zastavit a zamyslet nad svými činy, přestat stagnovat, ale také vnímat svou vlastní energii.

27.5. - Karta Eso holí

Eso holí nám otevírá novou příležitost. Chopte se jí a věřte svým schopnostem. Trpělivě jste pracovali a studovali, abyste nyní mohli ukázat, co ve vás je. Nebojte se neznáma a pokračujte v trpělivém studiu problematiky, která vás bude stále posouvat k hlubším vědomostem. Jinými slovy, transformujte to, co studujete, do své praxe. Naučte se s informacemi zacházet tak, abyste díky nim uskutečnili své činy. Tato karta je symbol naší osobní síly. Jděte si zaběhat nebo do posilovny, je třeba se napojit na naše fyzické tělo, slyšet náš tep a cítit, jak jsme naživu. Uvědomte si to a zjistíte, jak se úžasně zregenerujete. Nezapomeňte, že dnešní den je o tom, jak vše uchopíte do svých rukou

Kartu pro dnešní den si prohlédněte zde.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop od 26. května do 2. června 2024: Blížencům hrozí únava a stres, Kozorozi, pozor na investice

Květen přinesl uvolnění a vnesl nám do životů pomyslný závan čerstvého vzduchu. I když všechno kolem kvete a září, je třeba dbát na opatrnost a nebrat řeč hvězd na lehkou váhu. Jaký bude poslední květnový týden a první červnové dny a co dalšího čeká na zrozence jednotlivých znamení? Nahlédněte do našeho týdenního horoskopu.
svetzeny.cz

28.5. - Karta Rytíř holí

Rytíř jede, ani neví kam a jak vidíte, koni se to moc nezamlouvá. Někdy je třeba se zastavit a vyřešit problém ihned. Nedělejte zbytečné akce, ale najděte zdroj problému, který situaci posune na další úroveň. Rytíř holí nám vzkazuje, že se řítíte někam a nevíte kam, že jednáte unáhleně a bez rozmyslu, jen na základě nesmyslných rozhodnutí. Zkuste se dnes zaměřit na efektivitu svých jednání - opravdu jsou vaše činy efektivní, nebo vytváříte zbytečný chaos? Vnímejte, co vás pohání dál, zda je to dle vás to “pravé ořechové”. I když dnes narazíte na nějaký odpor, zkuste najít i jiný úhel pohledu, než se držet jenom jednoho směru. Může vám to poskytnout informace, které pro vás budou velmi cenné a  budou pro vás k užitku. Když budete pokračovat ve zbrklosti a nevnímání toho, co se kolem vás děje, přijdete o zkušenosti, které vám pomohou dosáhnout cílů, o kterých nyní vůbec netušíte, že můžete zvládnout.

Kartu pro dnešní den si prohlédněte zde.

29.5. - Karta Rytíř mečů

Rytíř velí, ať se dáte do pohybu. Stagnace nikam nevede. Páteční den je pro chytré nápady, které mají rychlost a rozvoj. Věnujte pozornost všemu, co se vám dnes bortí nebo nejde dle vašich představ. Určitě není nutno nad tím “hudrovat”, ale je třeba tomu dát pevné základy. Mečový rytíř představuje archetyp rytíře bojujícího za svého pána. Bojujte za svou rodinu, za své nadřízené, ukažte jim, co ve vás je. Postavte se za ně a buďte loajální, dnes není prostor pro nekalé jednání. Pokud máte novou práci, zaměřte se, jak se budete reprezentovat. Je to důležité. Přitom buďte věrni svým ideálům a hodnotám. Při obchodních jednáních jděte do boje chytře a rychle. Vydejte ze sebe to nejlepší! Buďte mistři v komunikaci, ta vám dnes vyhraje jakékoliv jednání. Výzvou mečového rytíře jsou emoce. Ve společnosti přeměňte vztek v šarmantnost a hýřivou komunikaci. Emoce dnes nechte svobodně plynout, rozvíjí ve vás emoční inteligenci, která je součástí lidské společnosti, tak se jim nebraňte. Prožijte dnešek naplno!

Kartu pro dnešní den si prohlédněte zde.

30.5. - Karta Slunce

Karta Slunce nám sděluje, že se máte naplnit úžasnými myšlenkami a nápady. Když se podíváte na kartu, vaše hlava je vaše slunce. Naplňte ji obsahem, který vás bude hřát u srdce i na duši. Co je vaše Slunce? Zaměřte se na svou energii, abyste si uvědomili, že si můžete sluneční energii doplnit, i když sluníčko nesvítí tak silně, aby zahřálo. Dnes zkuste zažít to, co pro vás znamená pohoda. Pro každého je to jiný zážitek. Nechte se oslepit sluneční září a nechte ji projít celým svým tělem, aby vás nastartovala a doplnila potřebnou energii. Užívejte harmonii a pohodu. Na vše se zkuste podívat s nadhledem. 

Kartu pro dnešní den si prohlédněte zde.

31.5. - Karta 9 pentaklů

Poselství tarotové karty 9 pentaklů je, že na sebe můžete být pyšní. Jste úžasní a zvládáte naplněný život. Využijte svoji samotu a chytrost k myšlenkám, které vám pomohou k uskutečnění čehokoliv, co potřebujete. Konečně poznáte, že vaše úsilí bude plodné. Všímejte si přírody kolem sebe. Vše, co dnes potkáte, je odraz toho, co se vás v životě dotýká, nebuďte proto k ničemu ani k nikomu lhostejní. Nasajte energii z přírody a nechte tělem proudit chladnější počasí. Dnešní den je pro zachycení příležitosti v pravý čas. Karta 9 pentaklů nás ujišťuje, že žijeme v blahobytu, a to jen díky sobě a tomu, co jste sami zvládli. Kdo je nespokojený a cítí nouzi, zkuste se více zaměřit na svou nezávislost a samostatnost - můžete přijít na to, že některé závislosti vám nepřináší kýžený blahobyt.

Kartu pro dnešní den si prohlédněte zde.

Mohlo by se vám líbit

Minulé životy: Jak velký vliv mají na ty současné?

Věříte v sílu minulých životů a snažíte se pochopit sebe a to, proč tady vlastně jste? Vědomí a přijetí toho, že jste žili mnoho různých životů vám může pomoci v mnoha ohledech prožít spokojenější ten současný život. Víte, jak poznat, že naše minulé životy ovlivňují ten současný? Existuje hned několik znamení, která vysílají signály.
svetzeny.cz

1.6. - Karta 3 poháry

Karta 3 poháry vás podporuje ve společenském setkávání a sdílení svých zkušeností. Máte dnes důležité jednání nebo veřejné vystoupení? Věřte, že budete úspěšní, pokud jednáte uvolněně a nasloucháte druhým. Pochvalte ostatní za jejich snahu, kritika dnes není na místě. Je třeba využívat své schopnosti, abyste byli spokojeni a pyšní. Uvědomte si, že náš život není jen o práci a povinnostech. Hledejte zjednodušení a efektivní způsoby, které vám pomohou získat více volného času. Nastal okamžik, kdy se máte zastavit, pozdvihnout číši a připít na dobré zdraví a na vše, co od života očekáváte. 3 poháry je karta radosti, a tak udělejte ostatním radost hezkým slovem či malým dárkem. Dnešní den je o vztazích k druhým lidem a našem postavení ve společnosti.

Kartu pro dnešní den si prohlédněte zde.

2.6 - Karta Král mečů

Tarotová karta Král mečů vás vyzývá, ať máte mysl otevřenou. Jděte si dnes cestou bez kompromisů, ale spravedlivou. Buďte upřímní a mějte smysl pro klidné jednání v neklidné době. Je třeba mít v životě správný přehled, k tomu vám mohou pomoci knihy a samostudium. Můžete se setkat s někým, kdo vám poskytne užitečnou radu. Nebojte se rozhodování, ale nezneužívejte své autority nebo intelektuální převahy. Využijte tuto energii eticky, ale cílevědomě. I vy dnes jste dobrý rádce, buďte proto otevřený/á k diskuzi. Dnes dotahujte vše do konce. Nedělní odpočinek je povinný pro všechny spěchající!

Kartu pro dnešní den si prohlédněte zde.

Tarotové karty na týden od 27.5 do 2.6.
Zdroj článku