Přejít k hlavnímu obsahu

Vše se vším souvisí: Jak naše minulé životy ovlivňují ten současný

Věříte v sílu minulých životů a snažíte se pochopit sebe a to, proč tady vlastně jste? Vědomí a přijetí toho, že jste žili mnoho různých životů vám může pomoci v mnoha ohledech prožít spokojenější ten současný život. Víte, jak poznat, že naše minulé životy ovlivňují ten současný? Existuje hned několik znamení, která vysílají signály.

Není dobré nad nimi mávnout rukou, protože se můžete ocitnout ve slepé uličce a nevíte, jak z ní ven. A odpovědí může být právě minulý život. Nebo to, co jste se v něm nevědomky naučili.

Minulé životy

Zajímá vás, zda vaše duše žila už nějaký svůj předchozí život? Co se v té době dělo, byla mužem nebo ženou? Co všechno si zažila a jestli se nějaké zážitky opakují? Na to vám, do určité míry mohou najít odpovědi různé regresivní terapie, meditace a podobně.

Minulý život umí a často zasahuje do toho současného. Jak to poznat? A jak minulé životy a zkušenosti náš současný život ovlivňují?

Vybíráte stále stejný typ partnera

V životě si vybíráte obvykle stejné či alespoň podobné typy partnerů a nemusíte si to vždycky uvědomit. Je to určitý vzorec, kdy vás stále dokola přitahují ti stejní partneři. Ti, kteří jsou nevhodní, mají nějaký společný rys, určité znamení nebo stejný typ chování. I to může být poselství z minulého života.

V tuto chvíli je dobré začít přemýšlet nad tím, proč tomu tak je. Bude to možná frustrující, těžké a ne vždy jednoduché, ale dopracovat se k tomu vzorci i proč to tak je, může být nový začátek. Budete mít sílu a možnost vystoupit z kruhu a najít si partnera, se kterým onen "začarovaný" typ prolomíte.

Mohlo by se vám líbit

Déjà vu: Pocit, že jste přítomný okamžik už zažili, může být vzkazem, který k vám vysílá vesmír, ale i vzpomínkou na minulý život

Zdálo se vám někdy povědomé něco, co jste nemohli nikdy prožít? Pak jste možná jedni z těch, kteří už se setkali s fenoménem déjà vu. Je to vzkaz z vesmíru, varování andělů, vzpomínka na minulý život nebo pouhopouhé zmatení mysli?
svetzeny.cz

Stejné vztahové chyby

Podobně jako s typem partnera, i ve vztazích se můžete pořád dokola dopouštět stejné chyby. A je jedno, jaká chyba to je. Jen se cyklicky opakuje. Dokola děláte ve vztazích špatná rozhodnutí, neumíte si poručit a mnohdy třeba ani nevidíte, že daný problém máte. Jakmile se ohlédnete zpět a rozpitváte každý váš vztah, uvidíte jisté vzorce. Zjistíte, kde je chyba, i co se vám děje stále dokola. A to je přesně ta chvíle, kdy vás ovlivňují minulé životy. Nesprávná rozhodnutí vás mají v životě něčemu naučit, je to v podstatě karmická lekce. A váš úkol na zemi může být prostě jen prolomit a napravit tuto chybu. Jakmile se tak stane, poznáte jiné druhy vztahů, kde se můžete plně rozvíjet.

Neumíte se odpoutat

Nejčastěji je to od bývalého partnera. Máte v životě bývalého, se kterým nemůžete být? Ale nemůžete být současně ani bez něj. Nejde to a neustále se k sobě vracíte, rozcházíte se a zase vztah lepíte dohromady. Točíte se v kruhu, protože máte pocit, že právě tenhle člověk je vaše spřízněná duše.

Je skutečně možné, že jste se s tímto člověkem potkali už v minulém životě a nemůžete se od něj odtrhnout. To však nemusí nutně znamenat, že jste si souzeni. Naopak, nejčastěji je to tak, že vám minulý život dává šanci odpoutat se od takového člověka. Uzavřít kapitolu s ním a jít dál. Podaří-li se vám to, pak uzavřete jeden velký životní úsek.

Mohlo by se vám líbit

Důkazy, že jste prožili minulé životy: To, že oplýváte nevysvětlitelnými schopnostmi a znalostmi, není náhoda

Existuje hned několik známek toho, že jste prožili minulý život či dokonce životy. Mohou vám napovědět opakující se sny, nevysvětlitelné dovednosti nebo třeba časté pocity déjà vu. Možná také pociťujete nevysvětlitelné fyzické bolesti či fobie. Přečtěte si nejčastější známky toho, že jste prožili minulý život.
svetzeny.cz

Velká empatie

Vysoká míra empatie, umění vcítit se do druhých, poradit jim a pomoci, může být vlivem zkušeností, které si s sebou nesete z minulého života. Můžete se lépe vcítit do situace vaší kamarádky, která prožívá nevěru, protože jste ji patrně zažili také, nebo cítíte, že lidé okolo vás potřebují své problémy řešit na terapii, protože jste si tím v minulém životě sami prošli.

Pokuste se proto se ze signálů, které vám minulé životy posílají, poučit. Naše minulost k nám nepromlouvá nadarmo, ale proto, abychom si z ní vzali ponaučení.

Zdroj článku