Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 26. května do 2. června 2024: Blížencům hrozí únava a stres, Kozorozi, pozor na investice

Květen přinesl uvolnění a vnesl nám do životů pomyslný závan čerstvého vzduchu. I když všechno kolem kvete a září, je třeba dbát na opatrnost a nebrat řeč hvězd na lehkou váhu. Jaký bude poslední květnový týden a první červnové dny a co dalšího čeká na zrozence jednotlivých znamení? Nahlédněte do našeho týdenního horoskopu.

Beran (21. března – 19. dubna)

Tento týden se zaměříte na rodinné vztahy a harmonii doma. Možná budete čelit menším neshodám, ale díky vaší energii a odhodlání se vše rychle vyřeší. V práci vás čeká náročný úkol, který si vyžádá vaši plnou pozornost a kreativitu. Vaše finance jsou stabilní, ale buďte opatrní při větších investicích. V oblasti zdraví je důležité, abyste si našli čas na odpočinek a regeneraci. Ve vztazích se mohou objevit nová spojení, která vás příjemně překvapí. S partnerem si užijete romantické chvíle, které posílí váš vztah. Nezapomeňte naslouchat své intuici, která vám ukáže správnou cestu.

Býk (20. dubna – 20. května)

Rodinný život bude tento týden plný harmonie a radosti. Doma se vám podaří vyřešit dlouhodobé problémy a posílit vzájemnou důvěru. V práci budete úspěšní díky své pečlivosti a trpělivosti. Finanční situace se zlepší díky nečekanému přísunu peněz. Nezapomínejte však na šetření. Vaše zdraví bude v dobré kondici, ale dbejte na pravidelný pohyb a vyváženou stravu. Ve vztazích budete potřebovat podporu, ne vždy se vám jí ale dostane. Pokud jste nezadaní, je vhodný čas pro navazování nových známostí. Vaše láska k životu a radost z maličkostí budou inspirovat ostatní.

Blíženci (21. května – 20. června)

V rodině se můžete těšit na klidný a harmonický týden, kdy se vše bude dařit podle plánu. V práci budete čelit novým výzvám, které vás motivují k růstu a zlepšení vašich dovedností. Finančně budete mít šanci získat nové zdroje příjmu, proto buďte otevřeni novým možnostem. Vaše zdraví je na dobré úrovni, ale dejte pozor na únavu a stres. Ve vztazích se mohou objevit malé konflikty, ale díky vaší komunikativnosti a empatii je rychle vyřešíte. S partnerem si naplánujte společný víkend, který posílí váš vztah. Nezadaní mohou potkat zajímavou osobu, která je zaujme svou originalitou.

Mohlo by se vám líbit

Nepřitažlivější rys vašeho znamení zvěrokruhu: Jaký je ten váš?

Každý z nás má své charisma a je v něčem pro ostatní přitažliví. Co se líbí jednomu, může odpuzovat druhého. Obecně existují rysy, které se dají považovat za přitažlivé, alespoň to tvrdí astrologie. Jaký je váš nejpřitažlivější rys podle vašeho znamení horoskopu? Nahlédněte do našeho přehledu.
svetzeny.cz

Rak (21. června – 22. července)

V práci se objeví nové příležitosti, které vás mohou posunout vpřed. Finanční situace bude stabilní, ale buďte opatrní při větších výdajích. Zdraví vám bude sloužit dobře, zejména pokud budete dbát na dostatek odpočinku a správnou výživu. V oblasti vztahů se můžete těšit na harmonii a porozumění s partnerem. Nezadaní mohou potkat někoho, kdo jim přinese do života novou energii. Tento týden je vhodný pro plánování budoucnosti a stanovení nových cílů.

Lev (23. července – 22. srpna)

Rodinný život bude tento týden plný aktivit a společných zážitků. Vaše energie a optimismus budou inspirovat ostatní. V práci budete čelit velkému zápřahu, který vyžaduje vaše odhodlání a pevné nervy. Finanční situace je příznivá, ale nezapomeňte na zodpovědné hospodaření s penězi. Zdraví bude na dobré úrovni, ale dejte si pozor na přepracování. Ve vztazích se můžete těšit na romantické chvíle s partnerem a posílení vzájemné důvěry. Tento týden je ideální pro věnování se koníčkům a osobnímu rozvoji.

Panna (23. srpna – 22. září)

Rodinné záležitosti budou tento týden vyžadovat vaši pozornost, ale vaše pečlivost a smysl pro detail vše vyřeší. V práci budete úspěšní díky své organizační schopnosti a pracovitosti. Finanční situace bude stabilní, ale buďte opatrní při větších investicích. Dejte si pozor na úrazy a drobná zranění, která mohou způsobit větší problémy. Ve vztazích se můžete těšit na harmonii a porozumění s partnerem. Je také vhodná doba pro plánování budoucnosti a stanovení nových cílů.

Mohlo by se vám líbit

Jaký je podle znamení váš toxický rys?

Každý z nás má dobré i špatné vlastnosti a je jen na nás samotných, jak s nimi pracujeme, které vlastnosti upřednostňujeme a které naopak potlačujeme. Někdy jsou lidé oběťmi svých negativních rysů. Proto se objevují na světě manipulátoři, narcisové či jinak toxičtí lidé. Takové do svého života rozhodně nechcete. Jak je poznat? Podle znamení horoskopu! Jaký je podle znamení váš toxický rys?
svetzeny.cz

Váhy (23. září – 22. října)

Rodinný život bude tento týden plný harmonie a radosti. Doma se vám podaří vyřešit dlouhodobé problémy a posílit vzájemnou důvěru. V práci budete úspěšní díky své pečlivosti a trpělivosti. Finanční situace se zlepší díky přesčasům či brigádě. Nezapomínejte však na šetření. Vaše zdraví bude v dobré kondici, ale nic není zadarmo, a tak dbejte na pravidelný pohyb. Ve vztazích si dejte pozor na zákeřné jedince, kteří by vám mohli ublížit. Pokud jste nezadaní, je vhodný čas pro navazování nových známostí. Vaše radost ze života bude inspirovat ostatní.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Tento týden se budete soustředit na rodinné záležitosti, které vyžadují vaši pozornost a péči. V práci se objeví nové příležitosti, které vás mohou posunout vpřed. Finanční situace bude stabilní, ale buďte opatrní při větších výdajích. Zdraví vám bude sloužit dobře, pokud si najdete čas se na chvíli zastavit a jen tak odpočívat. V oblasti vztahů se můžete těšit na harmonii a porozumění s partnerem. Nezadaní mohou potkat někoho, kdo jim přinese do života novou energii. I pro vás je tento týden vhodný pro plánování budoucnosti a stanovení nových cílů.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Rodinné záležitosti budou tento týden na prvním místě. Možná budete čelit menším neshodám, ale díky vaší energii a odhodlání se vše rychle vyřeší. V práci vás čeká náročný úkol, který si vyžádá vaši plnou pozornost a kreativitu. S financemi jste v koncích, ale nevěšte hlavu, blýská se na lepší časy. V oblasti zdraví je důležité, abyste si našli čas na odpočinek a regeneraci. Ve vztazích se mohou objevit nová spojení, která vás příjemně překvapí. S partnerem si užijete romantické chvíle, které posílí váš vztah. Nezapomeňte naslouchat své intuici, která vám ukáže správnou cestu.

Mohlo by se vám líbit

Jaká jsou znamení s nejhorší povahou? Je mezi nimi to vaše?

Jsme jen lidé a naše povaha má své stinné i světlé stránky, jež souvisí s rysy naší osobnosti. Podle astrologie jsou naše vlastnosti ovlivňovány do určité míry datem našeho narození respektive znamením zvěrokruhu. Pojďme se tentokrát podívat na vlastnosti, kterými se nikdo z nás nechlubí. Která znamení horoskopu mají nehorší povahu? Projděte si náš žebříček a zjistěte, na kterém místě jste vy.
svetzeny.cz

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Rodinný život bude tento týden jak na houpačce, chvíli klid a chvíli divočina. Doma se vám ale podaří vyřešit dlouhodobé problémy a posílit vzájemnou důvěru. V práci budete úspěšní díky své pečlivosti a trpělivosti. Finanční situace se zlepší díky nečekanému přísunu peněz, zamyslete se ale nad správnou investicí, abyste o vše nepřišli. Zdravý životní styl jste v poslední době zanedbávali, a tak je na čase to napravit, než pocítíte zdravotní potíže. Ve vztazích budete cítit silnou emocionální podporu od svých blízkých. Pokud jste nezadaní, je vhodný čas pro navazování nových známostí.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Rodinný život bude tento týden plný nepříjemných překvapení a negativní energie. Možná budete muset řešit větší problémy, ale nakonec vše hravě zvládnete. V práci vás čekají nové výzvy, nežeňte se do nich ale po hlavě. Finanční situace bude stabilní, nebojte se zainvestovat. Vaše zdraví je na dobré úrovni, ale dejte si pozor na stres a úrazy s ním spojené. V oblasti vztahů se můžete těšit na klid a pohodu. Nezadaní mohou potkat někoho, kdo je okouzlí, pozor ale na podvodníky. Tento týden je ideální pro věnování se svým zájmům a koníčkům, které vás naplní radostí a energií.

Ryby (19. února – 20. března)

Rodinné záležitosti budou tento týden vyžadovat vaši pozornost a péči, ale s pomocí celé rodiny se pomalu přiblížíte k řešení. V práci se objeví problémy v kolektivu, zkuste jednat upřímně a na rovinu. Finance vás potrápí, na dovolenou vám zřejmě moc nezbyde. Zdraví vám bude sloužit dobře, hlavně se nestresovat. S partnerem to zaskřípe a možná bude na čase položit si existenční otázky. Nezadaní mohou potkat někoho, kdo jim přinese do života novou radost. Tento týden si nedávejte složité úkoly a nechte ho jen tak plynout.

 

Mohlo by se vám líbit

V kolik jste se narodili? Hodina narození o vás mnohé prozradí

Náš život ovlivňuje mnoho skutečností. Pokud připouštíte věci mezi nebem a zemí, dost možná věříte v sílu astrologie či numerologie, jež spolu souvisí. Naše osobnostní rysy a vlastnosti tedy do značné míry závisí nejen na datu narození. Velkou roli hraje i přesný čas, kdy jsme přišli na svět. Pokud tuto informaci od svých rodičů máte, podívejte se do našeho přehledu a zjistěte o sobě věci, o kterých jste možná neměli tušení.
svetzeny.cz
Zdroj článku